Rock'n Coke 2006

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

ACİL!!! kombine +camp bileti aranıyor istanbul veya izmirden fiyatlarda 150 YTL e kadr cıkabilirmiş 2 adet isteniyor [email protected]
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

gogol bordello gibi bir grubu kaçırdığım için üzülüyorum sadece ama bu sene kadro gerçekten kötü beni tatmin etmedi oraya giden çoğu insanında müzik değil ortam için orda olduğu aşikar barışarock a gelin derim tabi bikinili kızlar görmek çamura saplanmış ayakkabılarınızla 2 gün ortam yapmak istiyorsanız o zaman sorun yok :010
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

Böle zamanlarda istanbul da yaşamadığıma lanet ediyorum!! :(

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

coca colanın tüm yaz gelirlerini israil ordusuna verdiğini biliyomuydunuz?

üç beş grup için siz hala dünyanın parasını verip onlara destekte bulunuyorsunuz...Oysa coca cola karşıtı olan BARIŞAROCK var..ona gelin...

bilmeyenlerede duyurulur siz anarchy diye bağırarak rocken coke a gidiyosunuz coca cola kazandığı paraları kapitalizm ve hatta faşizme döküyor!!
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

ex yazdı:coca colanın tüm yaz gelirlerini israil ordusuna verdiğini biliyomuydunuz?

üç beş grup için siz hala dünyanın parasını verip onlara destekte bulunuyorsunuz...Oysa coca cola karşıtı olan BARIŞAROCK var..ona gelin...

bilmeyenlerede duyurulur siz anarchy diye bağırarak rocken coke a gidiyosunuz coca cola kazandığı paraları kapitalizm ve hatta faşizme döküyor!!
rakınkoku ben de sevmiyorum ama bu organizasyonun güzel yanları da var. onları da görmek gerek.
betterman.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

ex yazdı:coca colanın tüm yaz gelirlerini israil ordusuna verdiğini biliyomuydunuz?

festival biletlerinden alınan gelir ancak sanatcılara gidiyordur
sponsorlardan para kazanıyor coco cola..

ayrıca bende istemem tabi rock n coke a bu kadar para bayıp gitmek ama barısarock a gidipte orda bedava konser bulduk kız yapalım tavrıyla gitmis abazanlarla hatta muzikle alakası olmayan it kopukla ugrasacagıma en azından duzgun bi festival izlemis olmak icin gidiyorum

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Gecen sene gitmedim,bu senede Placebo için gidecektik,düşündük,huzurlu olamayacağımızdan emin olduk ve vazgectik...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

Mehzk yazdı:Gecen sene gitmedim,bu senede Placebo için gidecektik,düşündük,huzurlu olamayacağımızdan emin olduk ve vazgectik...
neden huzurlu olmayacaksınız?? :018
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Papi yazdı:
Mehzk yazdı:Gecen sene gitmedim,bu senede Placebo için gidecektik,düşündük,huzurlu olamayacağımızdan emin olduk ve vazgectik...
Geçen sene katılmış olan arkadaslarımızın yaşamış oldukları bazı olumsuzlukların tekrar etmesi halindeki huzursuzluğu yaşayacak olmamız hem de bu olumsuzlukların tekrar etmesi endişesi olabileceği için kararımızdan vazgectik...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

Mehzk yazdı:
Papi yazdı:
Geçen sene katılmış olan arkadaslarımızın yaşamış oldukları bazı olumsuzlukların tekrar etmesi halindeki huzursuzluğu yaşayacak olmamız hem de bu olumsuzlukların tekrar etmesi endişesi olabileceği için kararımızdan vazgectik...
ne gibi sorunlar olduğunu sakıncası yoksa buradan söyleyebilir misin? malum gitmeyi düşünen birçokları var, onlar da bilinçlensin.
betterman.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

layne yazdı:
Mehzk yazdı:
Papi yazdı: neden huzurlu olmayacaksınız?? :018
ne gibi sorunlar olduğunu sakıncası yoksa buradan söyleyebilir misin? malum gitmeyi düşünen birçokları var, onlar da bilinçlensin.
tahmin ediyorum ki camur ve bitmeyen sıralar :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Kamp biletleri tükenmiş hayırlı olsun :016
All mankind loves a lover.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

jonnathan yazdı:
layne yazdı:
Mehzk yazdı: Geçen sene katılmış olan arkadaslarımızın yaşamış oldukları bazı olumsuzlukların tekrar etmesi halindeki huzursuzluğu yaşayacak olmamız hem de bu olumsuzlukların tekrar etmesi endişesi olabileceği için kararımızdan vazgectik...
tahmin ediyorum ki camur ve bitmeyen sıralar :010
O sıralar normal olmayan bir şekilde hızla geçilebiliyor : )

Aaron
Üye
Üye

Mesaj gönderen Aaron »

rnc ye gelecek bi arkadaş arıyom bilginize tek kaldım :002 :006 :003 :013 :-D

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere göre bu senede Rock N Coke , Yagmur çamur damgasını vuracak ..

Her sene aynı olay yazık ya bari bot felan dagıtsalar ...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

rock n coke kitapcıgında yanınıza yedek ayakkabı alın diyerek zaten yuzsuzlugun en buyugunu yapmıslar gibi :010

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

veronique yazdı:rock n coke kitapcıgında yanınıza yedek ayakkabı alın diyerek zaten yuzsuzlugun en buyugunu yapmıslar gibi :010
Gercekten mi ? Pes yani pes...
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
fank
Üye
Üye

Mesaj gönderen fank »

arkdaşlar yağmursuz festivalin keyfi mi olur yapmayın tabi yağmur olucak temmuz sıcağında gitmeyi mi tercih edersiniz?

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

fank yazdı:arkdaşlar yağmursuz festivalin keyfi mi olur yapmayın tabi yağmur olucak temmuz sıcağında gitmeyi mi tercih edersiniz?
simdiye kadar rock n coke dısında gittigim butun festivaller temmuz sıcagındaydı ama cadırda sabah 8de uyanmaktan baska bi sıkıntım olmadı.
en azından cadırımı su basmadı ya da yagmurdan sırılsıklam olup saatlerce titremedim soguktan rock n coke ta yasadıklarım gibi..

Kullanıcı avatarı
fank
Üye
Üye

Mesaj gönderen fank »

temmuz sıcağında sabahtan akşama kadar sahne önünde durdun yani? ama şu anda beyninizin sulanmış falan olması lazım mantık olarak, o sıcakta o kadar saat durmak ister şapkayla olsun ister şemsiyeyle olsun pek mümkün değil. ayrıca orada kurulan çadırların 10da 9unun düzgün kurulamamış olduğunu daha önce bikaç kez çadır kurmuş olan birisi rahatlıkla farkedebilir. benim çadırıma hiç bişey girmedi ki en arkalarda çamur içerisinde bir yerdeydik. onu da geçtim iyi ki yağmur yağdı, yağmur yağarken canlı olarak blind dinlemek fantazimizdi, gerçeğe dönüştü.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Yağmurdan korunmak istiyorsanız ve aynı zamanda dergi okumak istiyorum diyorsanız... Dream dergisinin bu ayki hediyesi Festival yağmurluğu...

Ben festivale gidemediğim için pek ilgimi çekmedi ama kullan at tarzı bir şey...
All mankind loves a lover.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

fank yazdı:temmuz sıcağında sabahtan akşama kadar sahne önünde durdun yani? ama şu anda beyninizin sulanmış falan olması lazım mantık olarak, o sıcakta o kadar saat durmak ister şapkayla olsun ister şemsiyeyle olsun pek mümkün değil. ayrıca orada kurulan çadırların 10da 9unun düzgün kurulamamış olduğunu daha önce bikaç kez çadır kurmuş olan birisi rahatlıkla farkedebilir. benim çadırıma hiç bişey girmedi ki en arkalarda çamur içerisinde bir yerdeydik. onu da geçtim iyi ki yağmur yağdı, yağmur yağarken canlı olarak blind dinlemek fantazimizdi, gerçeğe dönüştü.
sahne onunde durma gibi bir takıntısı olmayanlar icin sorun degil...cadırın duzgun kurulmamıs olmasıda daha cok cadırın ozelliginden dolayı...dikis yerlerinden,tabanından ya da fermuarından su alan bir cadırı nasıl kurarsan kur yinede esyaların su icinde yuzecektir...ancak sera naylonu gibi bir maddeyle kaplaman gerekiyor ki sahne onunde beklerken birden yagmur baslarsa kamp alanına girip onu kurup gelmek oldukca kasar...sabahtan serip gidersende geldiginde yerinde yeller esme riski var...ondan en iyisi bulutlu olması gibi...
sleeping with the earth my dying bride

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

rockncoke'da bulusma olcak mıı??tabi bulusacak kadar insan warsa giden?:)

Kullanıcı avatarı
Cr33pY
Üye
Üye

Mesaj gönderen Cr33pY »

isimler açıklanmadan bileti almıştım...isimler belli olunca insanin hevesi kaçıyor..ya...ama ogün sanlısoy için gidiyorum diyebilirim....

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

Cr33pY yazdı:isimler açıklanmadan bileti almıştım...isimler belli olunca insanin hevesi kaçıyor..ya...ama ogün sanlısoy için gidiyorum diyebilirim....
evet bende onun için gidicem :002
ama placebo nun payı yok değil :-D

Kilitli