Rock'n Coke 2006

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
bymcy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bymcy »

ex yazdı:coca colanın tüm yaz gelirlerini israil ordusuna verdiğini biliyomuydunuz?

üç beş grup için siz hala dünyanın parasını verip onlara destekte bulunuyorsunuz...Oysa coca cola karşıtı olan BARIŞAROCK var..ona gelin...

bilmeyenlerede duyurulur siz anarchy diye bağırarak rocken coke a gidiyosunuz coca cola kazandığı paraları kapitalizm ve hatta faşizme döküyor!!
yok öle bişii kıçınızdan uydurmayın! :007

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Uydurma falan değil kendileri acıkladılar zaten gelirlerinin %8o i israil ordusuna gidiyor..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
bymcy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bymcy »

Vampiria yazdı:Uydurma falan değil kendileri acıkladılar zaten gelirlerinin %8o i israil ordusuna gidiyor..
banada geldi o mailler.. fake mail onlar.

nerde açıklanmış resmi kaynak gösterin bana haber bülteni gösterin inanayım.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Karının %30 u İsrail donanmasına aktarılıyor. Coca Cola yetkilileri bu açıklamayı CNN de yaptı.
Aslında madalyonun diğer yüzüne bakmak lazım. Suudi zenginlerinin 800 milyar doları çoğu Yahudi kontrolünde olan Amerikan bankalarında. Bu banklarının İsraille yaptığı yardımla CocaCola nın yaptığı yardımlar arasında uçurumlar kadar fark vardır. Peki ben neden CocaCola içmiyeyim ? Şunu da eklemek isterim, eğer İsrail Türkiye'ye savaş açarsa diğer Ortadoğu devletleri din kardeşi Türkiye'nin mi yanında olacak yoksa paralarının güvenliğini sağlayanların yanında mı?
Çok sevdiğim gruplardan biri gelse mutlaka giderdim bu festivale.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

İyi güle güle gidin bakalım o zaman ne diyim size.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
bymcy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bymcy »

r1g0r yazdı:Karının %30 u İsrail donanmasına aktarılıyor. Coca Cola yetkilileri bu açıklamayı CNN de yaptı.
Aslında madalyonun diğer yüzüne bakmak lazım. Suudi zenginlerinin 800 milyar doları çoğu Yahudi kontrolünde olan Amerikan bankalarında. Bu banklarının İsraille yaptığı yardımla CocaCola nın yaptığı yardımlar arasında uçurumlar kadar fark vardır. Peki ben neden CocaCola içmiyeyim ? Şunu da eklemek isterim, eğer İsrail Türkiye'ye savaş açarsa diğer Ortadoğu devletleri din kardeşi Türkiye'nin mi yanında olacak yoksa paralarının güvenliğini sağlayanların yanında mı?
Çok sevdiğim gruplardan biri gelse mutlaka giderdim bu festivale.
cnnturk.com da da arattırdım cnn.com da da arattırdım ama dediğiniz haber arşivlerde yok. ben mi zontayım siz mi eşşeksiniz.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

zaten başlığa tıklarken bunları yazacağınızı tahmin etmiştim=) gülüyorum artık =) birazda müzikten bahsetsek artık olmaz mı?

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

Cumartesi günü ordayım gelen tüm arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim :010

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

birisi ROCKTR.COM pankartı açsın orada toplanalım :006

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

koka kolanın cenabetliğinden olsa gerek bu sene de yağmur çamur altında olacak bu organizasyon :-D
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
bymcy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bymcy »

walla yaa çok pis yağdı yarın ne qok yices bilmiyom :(

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

yaw her sene böyle olmuştur olacaktır eylül diye dıretırlerse=)

neyse hippi ruhu taşıyanlar görücez hepinizi :P

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler :006 ben tv'den takip edeceğim :D daha iyi oluyor zaten :P ayy bi çekememezlik hissettim kendimde :P
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
heLL_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen heLL_in »

arkadaslar placebo çıkmıyormu yaa çıkıyosa neden göstermiyolar dreamde bilen gören duyan varmıı :010

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

heLL_in yazdı:arkadaslar placebo çıkmıyormu yaa çıkıyosa neden göstermiyolar dreamde bilen gören duyan varmıı :010
muse de vermedi dream.. ne anladım ben bu işten...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

wolfali yazdı:
heLL_in yazdı:arkadaslar placebo çıkmıyormu yaa çıkıyosa neden göstermiyolar dreamde bilen gören duyan varmıı :010
muse de vermedi dream.. ne anladım ben bu işten...
nasıl ne anladın abi :-D gitseydin festivale

Kullanıcı avatarı
bymcy
Üye
Üye

Mesaj gönderen bymcy »

Fena sayılmazdı. Placebo, programını bitirip sahneyi terketti.. ama biz alkış tutarak adamları geri getirdik :) bir parça daha çalarak gittiler.. daha doğrusu gidemediler.. onlarda bizi alkışladı falan.. güzeldi. gittiğim için mutluyum. ama diyorum ki keşke rockncoke'a değil de deftones'a gitseydim. :(

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

festin en iyileri hayko ile muse du... :002

ThE_MaFFicK
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ThE_MaFFicK »

ben 2 güne de gittim
ilk girdiðimd hayko vardý yeni imajýy gerçekten çok güzel olmuþ ama sanki biraz marliyn manson a benzemiþ ama her zaman olduðu gibi müthiþ bir canlý performans gösterdi we izleyenleri coþturdu..
ondan sora yaðmur yaðmaya baþladý zaten o arada yüksek sadakat çýktý onlarý bile dinleyen elemanlar wardý yani
sora gogol bordello çýktý.. ben önceden hiç dinlememiþtim ama onlar sahnedeyken acaib eðlendim adamlar gerçekten çok gaz ya. süperler walla cins cins hareketler yaptýlar kopardýlar milleti
sora þebnem çýktý sahneye her zamanki gibiydi playist gene aynýydý hep ayný þarkýlarý çalýyo þebnem zaten ben þebnemi deðilde metin türkcan la ayhan ilkaný izledim özellikle o adamlar öldürüo beni ya :)
arkasýndan kasabian çýktý ben þebnemde ta önlere geçmiþtim arkasýndan iþde kasabian dada durdum. kasabian ýna önceden fazla dinlemiþliðim yoktu ama gerçekten çok iyi bir performans sergilediler. muse çýkmadan bizi iyice ýsýttýlar
kasabian bittikten kýsa bir süre sonra muse da sahneye çýktý. onlar için özel dekor bile yapýlmýþ dahnede arkaya görüntü bile koymuþlar bi ara þarkýnýn sözleri yazýyodu. zaten ben þebnem ve kasabian da önlerde olduðum için arada çýkanlardan sonra taa en önlere kadar ilerledim zaten muse çýkýnca herkez zýplamaya ve onlarýn þarkýlarýnda coþmaya baþladý ama gerçekten çok çok çok iyi bir sahne performanslarý var. feelin good,hysteria,new born,plug in baby,time is running out bu þarkýlarda zaten hiç kimse yerinde duramadý heralde bu konseri rahat 30 bin kiþi izlemiþtir arkalarda bile yer yoktu ve herkez zýplayýp coþuyordu bu görüntü kolay kolay görülecek biþey deðildi yani :=) yani kýsacasý muse bizi kopardý süper sahneperformanslarýyla..

ertesi gün 12 de burn sahnesinde dorian vardý. Çok iyidiler ben ta en önlere geçtim çok deli pogo yaptýk.Çok iyi coþturdular bizi. Bir ara solist böyle dedi herkez yere eðilsin diye herkez eðildi sonra ben zýplayýnca herkez zýplasýn dedi 3-5 saniye durdu herkez öle þarkýyla birlikte bi zýplamaya baþladýk bütün herkez birbirine girdi çok deli pogo oldu çok eðlendik :D ama bir ara soad cover ý yaptýlar o bana biraz yanlýþ oldu gibi geldi..
dorian dan sonra gene burn de direc-t vardý gene dorian da olduðu gibi direc-t de daha fazla pogo yaptýk zaten bilgenin o ince ve yükseksesiyle herkez coþtu ortada kocaman yuvarlak oluþturduk pogo yaptýk ama sora güvenlik geldi ayýrdý bizi hele hele smells like teen spiriti çalýnca herkez kendinden geçti 2-3 tane nirvana cover ý çaldýlar.ayrýca bilge 2 gün boyunca hiç çekinmeden normal seyirci gibi konserleri izledi ben hep gördüm..
direc-t le ogün sanlýsoy çakýþýyodu ben direc-t i seçtiðimden oünü izleyemedim
vega da ise arka taraflarda yorulduðum için oturarak izledim onlarýn da performansý kötü deðildi..
ondan sonra system of mercy mi ne 1 kaç grup çýktý ben onlarý izlemedim reamon an sonlarýna doðru geldim onlarý izledim biraz onlarýn performanslarýda oldukça iyiydi..
daha sonra duman çýktý ben tabi aralardan sývýþarak en öne geçtim :D baþladýlar sora hareketli þarký çalýnca pogo yapmaya çalýþtýk biraz yaptýk ama orda millet yaptýrmadý bize herkez durun napýyonuz felan diolar böle deli oldum bende ne yapayým o ara o hevesten vazgeçtim ama duman herzamn olduðu gibi çok çok iyi bir performans sergiledi bekide festivalin en iyi 3 grubundan da diyebiliriz bütün alan doldu muse kadar olmasada bir o kadar doldurdular alaný helal olsun ne diyelim daha sonra zaten ben 1 þarký kala çýktým imza vericeklerde çakallýk yaptým hemen sýraya girdim en öne yerleþtim yarým saat bekledikten sonra kaan batuhan ari alen hepsi geldi imza daðýttýlar bende hepsinden imzalý poster aldým foto çekindim biletimi bile imzalattýrdým yani kýsacasý duman rock'n coke ye imzasýný attý
duman dan sorada çok yorulduðumdan placeboya kadar olan gruplarý izlemedim bi editors ýn sonlarýný izleddim biraz.
placebo çýktýðýnda ise gene herke coþmuþtu hiçkimse yerinde duramadý herkez kendinden geçti..her ne kadar benim beklediðim kadar iyi olmasalarda genede genel otorite olarak beðenildi placebo.. belkide ben fazla sevmediðim için bana öyle gelmiþtir
yani kýsacasý rock'n coke bu senede güzl geçti tamam belki çok iyi gruplar yoktu bu sene ama yani o ortam için her zaman gitmeye deðer bence yani sonuçta bu halk konseri deðil oraya gelen insanlar en azýndan bu müziði dinleyebnicecek insanlar bu yüzden konserleri izlemek eðlenceli oluyo..
onun dýþýnda organizasyon da çok iyidi..kamikaze,standlar yiyecek yerleri (çok pahalý olsada :D ) futbol,basketbol,voleybol,basketbol çeþitli dergi standlarý bateri çalma yeri ve internet cafe bile vardý yani organizasyon açýsýndan çok iyidi yani insan o anda konseri izlemese bile yapabileceði baþka þeylerin olmasýda çok iyi birþey bence..
yani rock'n coke 2006 herþeye raðmen iyiydi artýk seneye görüþmek üzere

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

Gene gitmedimmm
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

evime henüz girmisken ayagimin tozuyla bir seyler yazayim dedim.

cumartesi ve pazar günleri oradaydim. her sey cok güzeldi. organizasyon vs. tek aksaklik sanirim servislerde yasandi. yagmurun deli gibi yagmamasi, kamp alaninin camur alanina dönüsmemesi sevindiriciydi.

tek kötü yani burn sahnesinin cumartesi aksamdan baslayarak gece 4'e kadar dimtis dimtis seklinde müzikleri taaaaa cadira kadar duyurup, beni uykumdan etmesiydi.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

eðer bu tarz tipik iðrenç ingiliz gruplarý gelmeye dewam ederse asla gitmiycem..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

gosarias ile ordaydýk inanýlmaz eglendik o kadar anlatacak þey varki valla foruma yazmaya üþeniyorum hayko ve gogol berdellonun mütiþ performanslarý ogun sanlýsoyun showu vega muse vs. cok iyidi parasý siyasi kýsmýný falan konuþmak istemiyorum çünkü daha iyisini yapadan olaný bombalamanýn anlamsýz oldugunu düþünüyorum seneye yine giderim ama bizimkiler yapsýn para bazýnda daha fazlasýný bile veririm rock istanbula her sene gittik noldu belediye istemedi bu sene olmadý istanbulda akp ye ve belediyeler bole buyuk þirketler lazým ki engel olmasýnlar

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

gecen sene anlatılanların aksine gayet sorunsuz bir festival gecirdik...soylendigi gibi tek goze batan sorun ulasımdı...birde biz giriste asırı sıra bekledik,elektrik kesintisi yasandı kapıda,o olmasaydı daha iyi olurdu...

wc'ler asırı temizdi,yagmurdan sikayet eden arkadaslar seker herhalde,o yagmurun altında cadır kurmak zor olsada sikayet edilecek kadar birsey yok ki yagmur sonucta adamlar ne yapsın...

performansları teker teker anlatamıyacagım ama genel olarak guzeldi hepsi.cogunlugun ortak fikri gogol bordello'nun harika sahne performansıydı.sonuc olarak bu 2 gun muzige doyuldu,bol bol eglenildi...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

gayet güzel bi festivaldi..girişteki sıra olmasa çok ii olurdu sadece sorun beklemekti girmek için..o aşamayıda geçince bi de yağan yağmur altında çadır kurmaya geliyodu sıra..o da arkadaşların yardımıyla hemencecik hallolduktan sonra sorun kalmadı..
geçen sene ki gibi acayip bi çamur olmadı sadece cuma günü çamur çoktu o kadar..
c.tesi ve pazar çıkan grupların performansları harikaydı..en çok muse etkiledi beni..onun yanı sıra burn sahnesinin havası bi başka oluyo dorian ve direc-t çok iyiydi (:
gogol bordello çok eğlenceliydi start wearing purple adlı şarkıları için özel üstünde gogol bordello yazan bi mor bi pelerin hazırlamıştı arkadaşlarım onu fırlattılar..solist onu giydi ve arkadaşlarımı sahne önüne aldı..bence harikaydılar..ve çok komikler (:
güzel bi festivaldi kısacası (:
myspace.com/the_rita

Kilitli