Rock'n Coke 2006

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

ben de gecen senelerde bu festivale karsi gayet on yargiliydim. ama insan kendini bildikten sonra viz gelir tiris gider...

/ ben oraya muzik dinlemeye mi gidiyorum eglenmeye mi? cevap veriyorum; a) ikiside

/ ben oraya a.b.d. propagandasi yapmaya mi, ortamlara akmaya mi gidiyorum. cevap veriyorum; b) hiç biri.

ben oraya muzik dinlemeye, eglenmeye gidiyorum tabiki. bu sene ilk defa gittim ve gayet eglendim, dostlarimla iyi vakit geçirdim.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

Trimpot yazdı:ben de gecen senelerde bu festivale karsi gayet on yargiliydim. ama insan kendini bildikten sonra viz gelir tiris gider...

/ ben oraya muzik dinlemeye mi gidiyorum eglenmeye mi? cevap veriyorum; a) ikiside

/ ben oraya a.b.d. propagandasi yapmaya mi, ortamlara akmaya mi gidiyorum. cevap veriyorum; b) hiç biri.

ben oraya muzik dinlemeye, eglenmeye gidiyorum tabiki. bu sene ilk defa gittim ve gayet eglendim, dostlarimla iyi vakit geçirdim.
aynen.
hercümlesine katılıorum...

benimde ilkti ama eminim ki çevremdekiler her ne kadar aa nie ona gidosun desede onları dinlemeyip yine rock'n coke giderim...
(barışa rock'ı yazmama gerek yoktur heralde :))
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

tvden izlediğim kadarıyla güseldi

Kullanıcı avatarı
deluxscan
Üye
Üye

Mesaj gönderen deluxscan »

yaw gerçekten hiç anlayamıyorum bu tarz coca-cola, ay aman emperyalizm, pis amerika cart , curt ifadelerini.
Çok merak ediyorum, sağlam Muse ve/veya Korn ve/veya herhangi hayranı olduğunuz bir grup gazoz festivaline gelse, ayy hayır, ben bu gruba hayranım, ama gazoz festivalinde gitmeyeyim mi diyorsunuz.
Eğer böyle ise, asıl amaç olan, sevdiğimiz grupları canlı dinleyelim, eğlenelim kısmını kaçırıyorsunuz gibime geliyor.

ysseulb
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ysseulb »

tartışmala ruçar giderrrrrrrr aklım buna şaşar giderr=)))

hay allah neyse =)

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

çok kafanızı yormayın bence
siz anlamsanızda anlayan anlıyoo, bu kadar basit herkes aynı şeyi düşünmek zorunda değil. :006
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kilitli