sevdiğini nasıl söylersin?

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

senin bir yerebn onu sevidiğini bilmesi lazım eğer seviyorsana ama tabii sevmiyorsan gereksiz yani
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

aşk saçma bişi..O yüzden gereksiz
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
Issued
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Issued »

sen hiç aþýk olmadýgýn için boyle diosun sanki
her þehrin bir hikayesiher hikayenin bir kahramanýher kahramanýn bir düþmaný vardýr

Kullanıcı avatarı
balgam
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen balgam »

Issued yazdı:sen hiç aşık olmadıgın için boyle diosun sanki
belkide..ama olduumu çok sandım yada oldum ..SOnuçta gereksiz olduuna karar verdim kişisel fikir..
"Angelo rotto//psykhe"::Ho affrontato quando lo avete lasciato...

Kullanıcı avatarı
uMBy
Üye
Üye

Mesaj gönderen uMBy »

balgam yazdı:aşk saçma bişi..O yüzden gereksiz
Yaşamak saçma, aşk olmadan...Ya da şöyLe söyliyim: "Sevgi olmadan!".. :o
Kimsenin akıLLı oluşuna sözüm yok, yeterki; aklını bana kabuL ettirmeye çaLışmasın...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hahaha. aşk maşk geçiniz bunları yaaw. hepsi palavra. hiçbirine inanmam

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

aşk yeniden.... :003
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
shidow
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen shidow »

Aşk bi inanç, din gibi. Aynı zamanda bi hüner, bence...
Eğer birine onu sevdiğini söylemek istiosan en doğrusu içinden nasıl geliosa öyle söylemek...
Everything under the sun is in tune, but the sun is eclipsed by the moon.

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

shidow yazdı:Aşk bi inanç, din gibi. Aynı zamanda bi hüner, bence...
Eğer birine onu sevdiğini söylemek istiosan en doğrusu içinden nasıl geliosa öyle söylemek...
veya hiç söylememek
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

theHeLL yazdı:
shidow yazdı:Aşk bi inanç, din gibi. Aynı zamanda bi hüner, bence...
veya hiç söylememek
ahhh.sölememek olmazkii :(
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
dilara_d_d_d
Üye
Üye

Mesaj gönderen dilara_d_d_d »

ben bugüne kadar hiç ilk adýmlarý atamadým yani biri bana seni seviyorum demedikçe ben onun aþkýndan ölsemde ona seni seviyorum diyemem...zor çünkü çok zor benim için...ben çekingen ve utangaçýn galiba aþýrý þekildeee... :cry: ama böyle olmak çok kötü biþey herþey içinde kalýyo o sana biþey sölemedikçe ilk adýmý o atmadýkça... :cry:

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

+sonsuzz
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
_oske_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _oske_ »

genelde eril kişi milletin gazına gelir ve ben seni seviyorum der ama eğer kişimiz bayansa ne kdr gaza gelse de yemez (yani kendimden biliyorum) ya aşk fln saçma mı bilmiyorum ama bazı sevgililerin tutumları durumu saçmalaştırıo olablr. ztn aşık olmak direkt olarak özgürlüğü kısıtlayan bişi. seviyosan kasmadan söliceksn sevmiosan da sevgili fln olmicaksın aman yaa eelencemize bakalım bnce :003 :015

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

ya ben hiç birşeyi içimde tutamamki... sevmediğim birine çok rahat şekilde onu sevmediğimi söyliyebiliyorum... sevdiğim kişiyede çok rahatlıkla onu sevdiğimi söyliyebiliyorum... karşıdakinden bi adım bekleyene kadar ooo ölürüm ben o kadar bekliyemem....içimde hiç bişeyi tutamam ben...şuanda çıktığım kişiyede onu sevdiğimi söyledim o tabi şok oldu bi kızdan böyle bişey beklemiyordu... allah nazardan saklasın çok güzel giden bi ilişkimiz var... onu çoookk seviyorum yaa... :-D :-D
ya karşıdan isterse kötü bi cvp gelsin üzülmem çünkü ben içimdekini dışarıya çıkarmış rahatlamış ve o kişinin nasıl birisi olduğunu görmüş olurum... içime atıp kendimi sıkacağıma rahatca söylerim ya.. deneyin bence içinizi boşaltın... :-D :P
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

anarchist-
Üye
Üye

Mesaj gönderen anarchist- »

ben cep tel.iyle sölemi$tim...
bir daha asla sölemem anasını satayım! :007

Pois0nGirL
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pois0nGirL »

Seni seviyorum nasıl mı söylenir?

Alırsın karşına bakarsın gözlerine ve seni seviyorum dersin. Ama gözüne bakma seviyorumun işareti değildir, oyuncu adam çok ;)
Resim
нєρ 10υη 100üη∂єη αηηє

Kullanıcı avatarı
PembeKelebeK
Üye
Üye

Mesaj gönderen PembeKelebeK »

alırım karsıma söylerim ben seni sewiorum die...amaaaann beni istemezse de istemesin yaaa... :-D sonuçta benim içimde kalmazz ilerde keske söleseydim söyle olurdu böyle olurdu fln demem...
jeden morgen wenn ich erwache erlebe ich die allergrößte freude: nämlich başak zu sein..

Kullanıcı avatarı
addo
Üye
Üye

Mesaj gönderen addo »

eger erkek olsaydım alırdım karşıma açık açık solerdim . kız olunca işler degişir tabi karşındaki erkek belki bu tür şeylerden hoşlanmaz .oyzden aşkını itiraf etme şekli tamamiyle karşındaki insana baglı . herkesin hoşlandıgı şeyler wardır bunlara dikkat etmek gerekir bence. :wink:

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla ben bundan sonra kimseye sevdiğimi söylemeyecem :-D
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Sevdiğimi söylemem genelde.Sevdiğimi belli etmem yetiyor...(Günün en sacma postu) :-D

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

yhaa böle yaratıcı bi şeklde sölemek gerek :010 sahsen erkek arkim cok yaratıcıydıı((eski ))
bölee bi defter tutmus gnü gnüne ne var ne yok ne hissediosa yazmıs snr bna vermiştii hm onmu tanımakta zorluk cekmems olmustm hmdee ne coksefdgni annamıstm
ama bn sefmemiştm o ayrıı :oops: :010
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

herhangi_biri yazdı:yhaa böle yaratıcı bi şeklde sölemek gerek :010 sahsen erkek arkim cok yaratıcıydıı((eski ))
bölee bi defter tutmus gnü gnüne ne var ne yok ne hissediosa yazmıs snr bna vermiştii hm onmu tanımakta zorluk cekmems olmustm hmdee ne coksefdgni annamıstm
ama bn sefmemiştm o ayrıı :oops: :010
vay..cok güzel yapmiş ;)

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

lhan bide şey var ya aşık değilsem yha sadece kardeşim gibi seviyosam gibilerinden bi kızla 2 sene önce tanıştık yapmadığımız kalmadı gezdik tozduk falan işte kıza seni seviyorum dedim kızı o günden beri göremiyorum ne vardı bu kadar kaçacak onu anlamadım ben..wala ya aşık olmadın madem bari arkadaş kalalım :020
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

söylemem sonra bi havalara giriyo hemen... :x

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

pat dıye solerım valla :-D
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kilitli