Barışarock'06

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bende fazladan cadır var 2 kısılık ıstersenız getırebılırm :010
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
Canb3RK
Üye
Üye

Mesaj gönderen Canb3RK »

Vampiria yazdı:bende fazladan cadır var 2 kısılık ıstersenız getırebılırm :010
Getir o zaman yedekte dursun bizim çadıra sığmayabiliriz :D

Kullanıcı avatarı
shrewiSh_0
Üye
Üye

Mesaj gönderen shrewiSh_0 »

festivale katıLım icin konakLamak gerekiyo mu yaa cadır falaan ?
sen karşıma çıkan en güzel şeysin,Bırak da sözlerm yüreğne değsn.Yarın sensizlikle gelecekse,Varsn ömrüm bugün bitsn/ zardanadam!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

sart degil konaklamak,kimse zorla alıkoymuyor gece :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

harika bir organizasyon ama keşke ücretsiz olmasaydı diye düşünüyorum öyle olunca ipini koparan geliyo ama geliş amacı farklı olanlar belli bir saatten sonra dayanamayıp terk ediyo ve gerçek dinleyiciye kalıyo..sadece müzik değil savundukları fikirlerede sonuna kadar destek veriyorum umarım herşey yolunda olur bir aksilik çıkmaz istenilen amaca ulaşılır..
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
shrewiSh_0
Üye
Üye

Mesaj gönderen shrewiSh_0 »

jonnathan yazdı:sart degil konaklamak,kimse zorla alıkoymuyor gece :010
teskür ederim jonnathann :-D ordayıızz o zamaann :002
sen karşıma çıkan en güzel şeysin,Bırak da sözlerm yüreğne değsn.Yarın sensizlikle gelecekse,Varsn ömrüm bugün bitsn/ zardanadam!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

ya bişi sormak istiyorum geçen sene gitmedim bilmiyorum o yüzden; şimdi festival alanına giden otobüslerin numaraları yazılmış sitede ama nerde iniceimiz yazmamış son durak falanmı acaba yoksa taksimden milletin peşine takılıp gidermiyis :-D bide şöferler kafayı yicekler o gün sanırsam :-D bilen biri varsa sölesin nüffen
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

vaga_bond yazdı:ya bişi sormak istiyorum geçen sene gitmedim bilmiyorum o yüzden; şimdi festival alanına giden otobüslerin numaraları yazılmış sitede ama nerde iniceimiz yazmamış son durak falanmı acaba yoksa taksimden milletin peşine takılıp gidermiyis :-D bide şöferler kafayı yicekler o gün sanırsam :-D bilen biri varsa sölesin nüffen
adam bağırıor zaten :-D ''inin len otobüsten geldik'' die :010 ya şaka bi tarafa zaten otobüsün çoğu o gün festivale gidior olur sorun yaşamazsın o konuda
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

hehehehe :-D ya zaten bakarız elemanlar kendilerini belli ederler takılırz peşlerinide söferler bıkarlar o gün eminim :-D
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Cuma gününün akşam saatlerinde kamp alanında olup en gral yeri kapmaya çalışacaz. :-D
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Hoop bi akıllı senmisin orda en kral yer bızım kımselere kaptırmam :-D :P
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

histeri yazdı:gýden arkadaþlar grup yapamadým daha grubunuza alýn bený nooooooolur ya :-D
yanlýs takýl nolcaakk..beaq bende yalnýs takýlcam 8) festivale git yalnýs kalman mümkün deil saten..
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

www.belesix.com'dan davetiye alıp çıkartmayı unutmayın.ben dün 10 tane çıkarttım.festival ücretsiz ama yinede davetiyesi var.unutmayın benden söylemesi :002

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

masterloves yazdı:www.belesix.com'dan davetiye alıp çıkartmayı unutmayın.ben dün 10 tane çıkarttım.festival ücretsiz ama yinede davetiyesi var.unutmayın benden söylemesi :002
ben gayet rahat davetiyesiz girdim.. sadece bi çanta kontrolü yaptılar o kadar..
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

n salaým ben yaaa...sen git gece köpek gibi içç soraaa kalkama yataktan ve gideme festivalee..lanet olsun yaaa...al iþte içkinin zararlarýndan bi tanesi...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

yarın daha ii program ztn..Catafalque,demir demirkan,kara kedi,anima,redd,pinhani,yaşar kurt vs sahnede olucak..
myspace.com/the_rita

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

hayatım boyunca asla gitmeyeceğim bir festival.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

..

Mesaj gönderen kindmonster »

festivalin ilk günü ÇİLEKEŞ için gittim.onlar sahneye çıkmadan önce ALİ ve CUMHUR ile sohbet ettim.daha önceki konserlerden tanışıyoruz zaten.foroğrafta çekindim.onlar sahneye çıkınca millet çıldırdı.biraz teknik aksaklıklar oldu ama durum idare edildi.festival alanı güzeldi.ilk defa gittim.emeği geçenlere tşk.belesix.com davetiyesi ile beleş girdim.

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

Evet bnde çilekeþ içn gittm.O sýcakta çilekeþin çýkmasný bekledik.Teknik aksaklýklara rahmen güzeldi :002

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

ben festivalin 2. günü gidebildim.. ama o kadar sýkýldým ki topu topu 3 grup falan izleyebildim kara kedi güzeldi bi tek.. her yer týklým týkýþtý,tuvaletler iðrençti ve pislik götürüyodu her tarafý hele bir de taksime otobüsle geri dönme çilesi vardý ki....
ben geçen senede gitmiþtim ve süper eðlenmiþtim sanki o zamanki organizasyon daha iiydi.............
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

vehayat yazdı:ben festivalin 2. günü gidebildim.. ama o kadar sıkıldım ki topu topu 3 grup falan izleyebildim kara kedi güzeldi bi tek.. her yer tıklım tıkıştı,tuvaletler iğrençti ve pislik götürüyodu her tarafı hele bir de taksime otobüsle geri dönme çilesi vardı ki....
ben geçen senede gitmiştim ve süper eğlenmiştim sanki o zamanki organizasyon daha iiydi.............
organizasyon dışında herşey iidi gerçekten wc olayı facia! su dahi yoktu...
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Catafalque cok ıyıymıs ya bı de false ın truth yanlıs yazmadıysam

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

C.tesi False in Truth,Demirhan Baylan,Aylin Aslım,Moğollar ve mvö'yü izlewdim.mvö'yü yarısında bıraktım sevmediğim için.Pazar programı alt üst ettiği için organizasyon Soulitary ve Catafalque'ı izleyebildim.Catafalque'ı da kamp alanından son anda duyup gidebildik.Demir Demirkan 19.30'da çıkacak diye beklerken başka grubun yerine çıkmış izlemek isteyip de tek izleyemediğim kişi Demir Demirkan'dı.
Metal müzik namına 3 grup vardı hepsini de beğendim.Moğollar'a zaten bişey diyemiyorum kelimeler kifayetsiz kalıyor.Cahit Baba mest etti bizleri.Aylin Aslım da iyi bir setlistle çıktı,hem göze hem kulağa hitap etti :D

Aşırı kalabalıktan dolayı çeşme ve tuvalet sırası festival boyunca bitmedi.Tuvalete para vermedim kimse de bişey demedi.Seneye bu organizasyonu rakenkokla aynı güne koyarlarsa katılımın yarı yarıya azalacağına inanıyorum.Zira dün barışarock'ta olanların pek çoğu haftaya rakenkokta olacak.

Eğlendim güzel geçti aksilikler olsa da.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Ha bir de...Catafalque'ın solisti Mert Çakır stage divingimsi bişeyler yaptı.O kadar gaza geldi yani.Sağlam da bir headbang grubumuz vardı.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

demir demirkanı izleyememek çok koydu ya :(
neden çıkmadı bilen varmı?
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kilitli