Evlilik Öncesi Cinsellik

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

nekadar saçma bi mantk bu yaa erkek yapsın kız yapmasın... erkekde yapamsın ozaman... bide yukarda bi arkadaş öle bi demişki ben erkim lan yaparım hertürlüsü haaa aama kızz kısmı yapamaz yok öyle.. gibi bi cümle kurmuş bravo diyorum budur bencillik.... bi erkek neyse bayanda odur.. erkein cinsellik gibi bi hakkı varsa bayanında vardır.. her insan için bi ihtiyaç değilmidir bu? ee erkeğe ihtiyaçsa kadınada ihtiyaçtır ozaman erkek yapabiliyorsa kadında yapabilir bunu dime.....

hep eskiden beri kalıplaşmış şeyler var bu toplumda mesela:
küçük bi kız çocuu misafirlerin içine girer oturur ve hemen yanında birileri ise kız şişşt örtsene eteeni ayıp ayp kapatsana der... kızda aa burası çok ayıpğ biyer çok kötü biyer diye düşünüyo..
aynı yaşlarda bi erkek çocuu ise büyük bi grurla içeriye çağrılır ve denirki koçum aslanım benim göster pipini bakalım.. çocukda derdki hımm demekki bu grur duyulması gerekn bişi...
tüm bunları görerek büyür bu iki çocuk....
ergenliğe geldiklerinde kız süslenir ruj sürüp dışarı çıkar ve orospu damgası yer...
erkek süslenip saçlarını briyantinleyip gece gezmeelrine çıkar ve ilk deneyimini yaşamak için gider keraneye... ve yaptıktan sonra ise tam bi erkek olmuştur....

işte buna benzer şeylerle gelip geçiyo hayat tr de.....

herkese eşit özgürlü diyorum ben......

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

_hasonowic_ yazdı:nekadar saçma bi mantk bu yaa erkek yapsın kız yapmasın... erkekde yapamsın ozaman... bide yukarda bi arkadaş öle bi demişki ben erkim lan yaparım hertürlüsü haaa aama kızz kısmı yapamaz yok öyle.. gibi bi cümle kurmuş bravo diyorum budur bencillik.... bi erkek neyse bayanda odur.. erkein cinsellik gibi bi hakkı varsa bayanında vardır.. her insan için bi ihtiyaç değilmidir bu? ee erkeğe ihtiyaçsa kadınada ihtiyaçtır ozaman erkek yapabiliyorsa kadında yapabilir bunu dime.....

küçük bi kız çocuu misafirlerin içine girer oturur ve hemen yanında birileri ise kız şişşt örtsene eteeni ayıp ayp kapatsana der... kızda aa burası çok ayıpğ biyer çok kötü biyer diye düşünüyo..
aynı yaşlarda bi erkek çocuu ise büyük bi grurla içeriye çağrılır ve denirki koçum aslanım benim göster pipini bakalım.. çocukda derdki hımm demekki bu grur duyulması gerekn bişi...
ergenliğe geldiklerinde kız süslenir ruj sürüp dışarı çıkar ve orospu damgası yer...
erkek süslenip saçlarını briyantinleyip gece gezmeelrine çıkar ve ilk deneyimini yaşamak için gider keraneye... ve yaptıktan sonra ise tam bi erkek olmuştur....

abi çok avrupai gördüm sizi ya ne güsel burda böle konuşuosun evleneceğin kızın daha önceden böle bişey yaşamış olsa nasıl düşünürdün acaba yaşadığımız toplumda örf adetler gereği kadının yeri brz daha farklıdır bu yüzden beraket konusnda daha hasas davranılır erkek yapıosa kadında yapar diosunuz ben tabi erkekde devamlı yapsın demiorumm ama kadınlarda bu konuda ne bilim evlenmeden böle bişey yapması çokda övünülecek bişey olmasa gerek senelerdir evliliklerde beyaz gelinlik giyilirr acaba düşündünüz beyaz olmasının sebebi nedir die...
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

muhos bende senin gibi düşündüğümü yazdım dün ama arkadaşlar bana çok tepki gösterdi dün inanamadım..

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

MuHoS yazdı:
_hasonowic_ yazdı:nekadar saçma bi mantk bu yaa erkek yapsın kız yapmasın... erkekde yapamsın ozaman... bide yukarda bi arkadaş öle bi demişki ben erkim lan yaparım hertürlüsü haaa aama kızz kısmı yapamaz yok öyle.. gibi bi cümle kurmuş bravo diyorum budur bencillik.... bi erkek neyse bayanda odur.. erkein cinsellik gibi bi hakkı varsa bayanında vardır.. her insan için bi ihtiyaç değilmidir bu? ee erkeğe ihtiyaçsa kadınada ihtiyaçtır ozaman erkek yapabiliyorsa kadında yapabilir bunu dime.....

abi çok avrupai gördüm sizi ya ne güsel burda böle konuşuosun evleneceğin kızın daha önceden böle bişey yaşamış olsa nasıl düşünürdün acaba yaşadığımız toplumda örf adetler gereği kadının yeri brz daha farklıdır bu yüzden beraket konusnda daha hasas davranılır erkek yapıosa kadında yapar diosunuz ben tabi erkekde devamlı yapsın demiorumm ama kadınlarda bu konuda ne bilim evlenmeden böle bişey yapması çokda övünülecek bişey olmasa gerek senelerdir evliliklerde beyaz gelinlik giyilirr acaba düşündünüz beyaz olmasının sebebi nedir die...
benim sevgim zardan ibaret olamaz... ben bi kız gidip önüne gelen herkesle yatsın demiyorum ama erkek kadar onunda hakkı vardır... bi kız eğer çok seviyosa çok güveniyosa birine yapabilir bence sevdii insanla yapmadıktan sonra kile yapıcak.... yaa üff yada banane....

ama çıkıpta masterloves gibi kadına sex özgürlüğü olamaz gibi bölee bi saçmalık denemes abi..
aayrıca avrupai olmakola ne alakası var yaa biraz mantıklı düşünün eşitlikten bahsediyonuz.... ee nasıl eşitlik ozaman bu....
sen git yap yap bi kız yapıncada orospu olsun negüzel yaa... bide erkek her önüne gelenle gider yapar erkeğinki daha büyük orospuluk olur ozaman düşününce.... ille bi yarık olması gerekmiyo... bukadar sığ düşünmeyin yaa...
eşitlikten söz ediyosan herkes eşit yok öyle olmaz diyosan sende yapmıcaksın ozaman.....

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

doğal ihtiyaçların dine örf ve adetlere bağlanması bana hepten saçma geliyor. bunlar vücutla, hormonlarla ilgili, niye kural konur ki böyle şeylere anlamam...

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

tuturmuşsun bi eşitlik gidiosun ya herzaman heryerde kadınlarla erkekler eşit olamazki ozamn kadınlarda asker gitsin deim bende olrmu şimdi bende erkekler devamlı yapsın kadınlar yapmasın demiorumki zaten sadece kadınların bunu yapmasını gayet doal tabiki yapacak gibi denmesine karşı çıkıorumm bide çok kaba kelimeler sarfediosun yarık zar fln brz dikkat edebilrsn bu konuda arkadaşım...

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

MuHoS yazdı:tuturmuşsun bi eşitlik gidiosun ya herzaman heryerde kadınlarla erkekler eşit olamazki ozamn kadınlarda asker gitsin deim bende olrmu şimdi bende erkekler devamlı yapsın kadınlar yapmasın demiorumki zaten sadece kadınların bunu yapmasını gayet doal tabiki yapacak gibi denmesine karşı çıkıorumm bide çok kaba kelimeler sarfediosun yarık zar fln brz dikkat edebilrsn bu konuda arkadaşım...
peki sen niye beyinin bu kaba kelimelerle dolduruyosun.. baksana o kaba kelimelerden zar senin beynini sarmış.....
yarık ise beyninin bi parçası olmuş artık....

ee niye kaba diyonki....

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

kullandığın kelimelere dikkat et istersen brz terbiye sınırlarını aşma burda herkes kendi fikirlerini kimsye saygısılık yapmadan dile getirioo bunuda yapacaksan adam gib yap sölediğin laflar bayanların hoşuna gitmeyebilir hasasa bi konu çünki oyüzden dedim konuşcaksan adam gibi konuşşşşş

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

MuHoS yazdı:kullandığın kelimelere dikkat et istersen brz terbiye sınırlarını aşma burda herkes kendi fikirlerini kimsye saygısılık yapmadan dile getirioo bunuda yapacaksan adam gib yap sölediğin laflar bayanların hoşuna gitmeyebilir hasasa bi konu çünki oyüzden dedim konuşcaksan adam gibi konuşşşşş
hayret bayanlarıdamı düşündün sen.....
neyse ben adam gibi konuşuyorum rahatsız olduysan burda kesebiliriz tartışmayı burda kalır......

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

_hasonowic_ yazdı:
MuHoS yazdı:kullandığın kelimelere dikkat et istersen brz terbiye sınırlarını aşma burda herkes kendi fikirlerini kimsye saygısılık yapmadan dile getirioo bunuda yapacaksan adam gib yap sölediğin laflar bayanların hoşuna gitmeyebilir hasasa bi konu çünki oyüzden dedim konuşcaksan adam gibi konuşşşşş
neyse ben adam gibi konuşuyorum rahatsız olduysan burda kesebiliriz tartışmayı burda kalır......
allah gönlüne göre versin ne diyim. Bak şimdide seni düşündümm :-D ben kendi düşüncelerimi söledimm okdr sonuçta herkesin hayatı kendineeee...

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

geleneklerinize bu jadar bağlıysanız , rock,metal dinlemeyin o zaman :013

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

MuHoS yazdı:
_hasonowic_ yazdı:
allah gönlüne göre versin ne diyim. Bak şimdide seni düşündümm :-D ben kendi düşüncelerimi söledimm okdr sonuçta herkesin hayatı kendineeee...
bence kendini düşün.... 8)

Kullanıcı avatarı
courtney_hate
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen courtney_hate »

ya anlamadığım şey şu; kadınlar yapamaz çünkü dimizi göre evlilik dışı ilişki haram
e madem o kadar bağlıydınız dininize örfünüze siz o hakkı kendinize nerenizden yarattınız?????
umut doğurmak için, hayatla seviştim

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

gosarias yazdı:geleneklerinize bu jadar bağlıysanız , rock,metal dinlemeyin o zaman :013
heh bravo ya ne kadar güsel dedin be zihniyete bak anlamak mümkün deill seni valla

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

gosarias yazdı:geleneklerinize bu jadar bağlıysanız , rock,metal dinlemeyin o zaman :013

eheh dor u wala..oturun türk sanat müzii dinneyin o zaman :) gelenek işte atalardan kalma müzikler..

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

tamam burası bi forum...bazı şeyleri,yeri gelince de herşeyi paylaşıyoruz..ama cinsel hayatın ve cinsellik hakkındaki konuların,özellikle de genel olarak kadınları kapsayan konuların burada konuşulmasını anlamsız ,saçma buluyorum.bırakın herkesin cinsel hayatı ve cinsel tercihi kendini ilgilendirsin...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
betul
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen betul »

morjan yazdı:tamam burası bi forum...bazı şeyleri,yeri gelince de herşeyi paylaşıyoruz..ama cinsel hayatın ve cinsellik hakkındaki konuların,özellikle de genel olarak kadınları kapsayan konuların burada konuşulmasını anlamsız ,saçma buluyorum.bırakın herkesin cinsel hayatı ve cinsel tercihi kendini ilgilendirsin...
+sonsuz
herkesin kendi hayatı kendi secimleri..fazlasıyla hassas bir konu cok irdelememek lazım bence..
Rüya ile gercegin arafında..Hep iyinin,askın tarafında..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Lysippe yazdı:doğal ihtiyaçların dine örf ve adetlere bağlanması bana hepten saçma geliyor. bunlar vücutla, hormonlarla ilgili, niye kural konur ki böyle şeylere anlamam...
Öyle bir yazmışsın ki sanki din kurallarını insanlar oluşturuyor anlamını çıkardım.
Sonuçta eğer Allah tarafından yaratılmışsak ve bu duygular içimize konmuşsa bunları nasıl kontrol edebileceğimizi, neden kontrol etmemiz gerektiğini de o bize zaten söylüyor.Ben bunu burda söylemek zorundayım hiç kusura bakmayın.Kimse de "aman canım herşeyi de dine bağdaştırmayın" demesin.Sadece bizim dinimizde değil bu 3 dinde de Evlilik dışı ilkişki(zina) kesinlikle Haramdır, en büyük günahlardan biridir..

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

KoRn_eR yazdı:
Lysippe yazdı:doğal ihtiyaçların dine örf ve adetlere bağlanması bana hepten saçma geliyor. bunlar vücutla, hormonlarla ilgili, niye kural konur ki böyle şeylere anlamam...
Öyle bir yazmışsın ki sanki din kurallarını insanlar oluşturuyor anlamını çıkardım.
Sonuçta eğer Allah tarafından yaratılmışsak ve bu duygular içimize konmuşsa bunları nasıl kontrol edebileceğimizi, neden kontrol etmemiz gerektiğini de o bize zaten söylüyor.Ben bunu burda söylemek zorundayım hiç kusura bakmayın.Kimse de "aman canım herşeyi de dine bağdaştırmayın" demesin.Sadece bizim dinimizde değil bu 3 dinde de Evlilik dışı ilkişki(zina) kesinlikle Haramdır, en büyük günahlardan biridir..
tamam günah eyvallah..peki bu günah neden sadece kadına yükleniyor..kimse örf adet gelenek demesin..madem bu kadar önem veriliyor günaha neden erkekler binlerce defa günah işleyince matah bir şeymiş gibi lanse ediliyor..
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

morjan yazdı:
KoRn_eR yazdı:
tamam günah eyvallah..peki bu günah neden sadece kadına yükleniyor..kimse örf adet gelenek demesin..madem bu kadar önem veriliyor günaha neden erkekler binlerce defa günah işleyince matah bir şeymiş gibi lanse ediliyor..
Öyle şey mi olur?Kadına da günah erkeğe de.Saten kadının namusunu koruması gerektiği kadar erkeğin de namusunu korumasını Hz.Muhammed Hadis-i Şeriflerinde buyurmuştur.Bu tür gelenekler dinden yola çıkılarak insanın saptırmasıyla süren bir yaşam şeklidir diyeyim ben sana.

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

KoRn_eR yazdı:"Erkek istediði kadar seks yapar normaldir ama kadýn yapamaz!"

Ne kadar saçma sapan bir cümle bu böyle!Erkek evlenmeden seks yapabileceðinin meþru olduðunu nerden öðrendi?Kadýn da evlenmeden seks yapamýyacaðýný nerden öðrendi?Dinden öðrenip kendine uyarladý deðilmi?
Ýþte bencillik budur arkadaþým.Erkek hep kendisini düþünüyor.
Bana göre evlenmeden önce bir kýz ile birlikte olan bir erkek, evlendiði kadýnýn bakire olmasýný isteyemez!
+1

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

bu evlilik öncesi cinsellik olayı neden sadece hatunlara endexleniyo anlamıyorum çok salak bi durum bu kaldıki "ben bakire bi kızla evlenicem" dien bütün erkekler çıktıkları kızla birlikte oldukları kızla cinsellik düşünüyolar.hem çok gereksiz artık bunu tartışmak ya kimse dediini yapmıyo çünkü yapmam etmem diyen bütün erkekler aslında içlerinden bunu geçiriyolar.yani ülkemin derdi bitti bunu tartışıyosunuz bide ben yaparım ben ederim diyebiliyosunuz helal.yakında yatak hikayelerinizide anlatırsanız forumlarda hiç şaşırmicam doğrusu....
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Başka söze gerek yok sanırım ..

Ellerine saglık vaga_bond

Bu konu daha öncede vardı kısır döngü konuşulan seyler hep aynı gereksiz polimikten bir adım ileri gitmiyor, herkes kendisi için yaşıyor mutlu oldugunuz gibi yaşayın ..

gencler burda egriyi dogruyu görsün diye konuyu kilitlemekten vazgectim.. Kaldıgınız yerden devam edin..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
ex
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ex »

wala bu konu sayesinde aramızdaki bazı insanları çok iyi tanıyorum...şurada son sözlerimi söyleyip bi daa önemli bişey olmadıkça bu konuya yazmııcam..

1. gelenekten görenekten bahseden arkadaşlarımız var bu arkadaşlaramız gelenekleri kusursuz insanlar koyuyo zannediyo olsa gerek.

2. dinden bahseden arkadaşlarımız dinin ruha hitap ettiğini herkesin istediği gibi dini yaşayabileceğinide düşünmüyo olsa gerek.

3. kadınları savunanları sapık zannedenler elbette vardır.ama birazcık empati yapabilseler anlayabilicekler..

4. Ben herşeyden önce sevgiye inanırım ama özgür bir sevgiye!
insanlık, okadar hızlı büyüyordu ki ; Tanrıyla boy ölçüşmeye kalkıştı ve Tanrı ; çocuklarından utandı... Önce yağmurla yıkadı pisliklerinden arıttı sonra güneşinde yaktı maskelerini çıkarttı ve yer yü

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

vaga_bond yazdı:bu evlilik öncesi cinsellik olayı neden sadece hatunlara endexleniyo anlamıyorum çok salak bi durum bu kaldıki "ben bakire bi kızla evlenicem" dien bütün erkekler çıktıkları kızla birlikte oldukları kızla cinsellik düşünüyolar.hem çok gereksiz artık bunu tartışmak ya kimse dediini yapmıyo çünkü yapmam etmem diyen bütün erkekler aslında içlerinden bunu geçiriyolar.yani ülkemin derdi bitti bunu tartışıyosunuz bide ben yaparım ben ederim diyebiliyosunuz helal.yakında yatak hikayelerinizide anlatırsanız forumlarda hiç şaşırmicam doğrusu....
cook doğru.hem kız kardaşıyla cinsellik düşünüp hemde bakire kızla evlenirim dien erkek...pess yani..arkadaş cook güzel açıklamıs :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kilitli