Evlilik Öncesi Cinsellik

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

Bu konuda asla haklý ve ya haksýz bi taraf olamas herkese saygým var bi kaç saçmalayan arkadaþ hariç.."kýz bozuksa" gibi kelimeler kullanmýþlar..manavdan kavun almýosun arkadaþým bozuk çýksýn!!!
erkek olmama raðmen yýllarca düþüncem hiç deðiþmedi..erkek,kýz eþittir..erkek yaþýosa kýzda yaþýycak..ilkler önemliyse eðer ilkleri kocana saklama çaban varsa,ilk evlendiðin kiþiyle el ele tutuþ,ilk evlendiðin kiþiyle dudaklarýný birleþtir,evlendðin kiþiyle ilk defa beraber uyu,evlendiðin kiþiyle ilk seviþ..eðer biþey saklancaksa evlenceðin insana sadece bekaretini deðil herþeyini sakla..sadece bacak arasýnda olmuyo bekaret vücuttaki her organýnn bekareti va ama zarý yok ...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen omarylmz »

sanırım onemli olan ruhdaki zarın patlak olup olmadıgı :oops:
the dreams in which im dying are the best ive ever had

err0ri5t
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen err0ri5t »

Hala ön yargı var yahu! yıl 2006, herşey aynı...

benim tek bir lafım var..İnsanın sevdiğiyle bütün bunları yaşaması kadar güzel birşey olamaz bence.

Birşey daha çıksın ağzımdan.görüyorum ki kızlar daha ön yargılı böyle konularda.Sonra yurdum erkeğini de beğenmezler ama,onlar üretir bilmezler "sevdiğim kıza öyle bir kötülük yapamam"

bunu diyenin babası da annesine çok kötü davranmış zamanında.

bir de, "sevmelik ve sevişmelik diye iki tip hatun" yaparlar.

Hastayım size...(Evet ezdim)
En son err0ri5t tarafından 25 Ara 2006 22:32 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
the longest line of cocaine

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

omarylmz yazdı:sanırım onemli olan ruhdaki zarın patlak olup olmadıgı :oops:

bir jinekoloğa gittigin vakit hymen diktirmek gayet kolay bir operasyon oldu şu anda yani hiç bir şekilde acaba kız bakiremi deilmi gibi olaylara giremezsiniz ondan dolayı karşılıklı güvenden geçer herşey eger erkek karşısındaki kişiden bir sey istiyorsa bence aynı şekilde kendi de o şeyi yerine getirmelidir. ben yaparsam çapkınlık kız yaparsa ..puluk olmaz arkadaslar hangi devirde yaşıyoruz zaten kimsenin cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez.
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

issirganotununissirmiyani yazdı:

bir jinekoloğa gittigin vakit hymen diktirmek gayet kolay bir operasyon oldu şu anda yani hiç bir şekilde acaba kız bakiremi deilmi gibi olaylara giremezsiniz ondan dolayı karşılıklı güvenden geçer herşey eger erkek karşısındaki kişiden bir sey istiyorsa bence aynı şekilde kendi de o şeyi yerine getirmelidir. ben yaparsam çapkınlık kız yaparsa ..puluk olmaz arkadaslar hangi devirde yaşıyoruz zaten kimsenin cinsel hayatı kimseyi ilgilendirmez.
hemen yeni bir teknik vereyim.. bi yerde buldum bunu

gerekli malzemeler

bir adet resmi olarak evlenmemiş olduğu birisiyle beraber olmuş kız (x)
bir adet kadın doğum uzmanı
bir adet kadın doğum masası
bir su bardağı betadin
bir takım steril cerrahi set(makas , port agü , dişli penset , dişsiz penset)
bir adet 3.0 trofilen
bir adet 7,5 steril eldiven
bir adet ticari taksi
bir tromel steril gazlı bez
bir adet delikli steril bez

abisi babası yada akrabaları tarafından kovalanma ve öldürülme riski olan bir adet x alınır taksi ile kadın doğum uzmanının muayenehanesine götürülür x uygun bir şekilde kadın doğum masasına yatırılır bacaklar yukarda ve açık. işlem yapılacak bölgenin çevresine gazlı bez yardımıyla betadin sürülür akabinde delikli bez işlem yapılacak bölge açık kalacak şekilde örtülür alet edevat ve trofilen yardımıyla işlem gerçekleştirilir. x taksiye bindirilerek herhangi bir başka kaza çıkmaması için kendi evine bırakılır.evinin 200 metre öncesi yada sonrasına bırakmakta fayda vardır.ailede doktor yoktur inşallah denilerek uğurlanır.

burası işin şaka tarafı tabi.

çok boş bi konu konuşuluyo bence....

karşınızdaki insan olsun yeter, insan

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bu baslıga gelen cevaplara bakında garip bisey dikkatimi cekti.
hep turk erkekleri bu bekaret konusunu cok onemser, abiler kardeslerini, babalar cocuklarını eslerse karılarını oldururler die okuruz yada duyarız bierlerde.
ve turk erkeginin yedigi dier damga ise ben yaparım ama evlencem kadının bakire olması gerekir die solenilir her yerde.
asılda solenmektedirde.
fakat burdaki arkadaslar gelince erkeklerin hepsinin bole biseyin onemli olmadıgını guven, saygı, sevgi vs seylerden bahsettiklerini okurken, bayan arkadaslarımız ise bu konuyu cok onemsemekte ve ciddi bi devletmeselesi hanile getirmektedir.
burdan da bunu umursamayan erkeklerinde turkiyede var oldugunu ve bunu onemseyen erkekler de kadınların olaya bu sekilde yaklasmasından umursadıklarını dusunuorum.

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

evvett!!! kız yapınca namussuzluk ,erkek yapınca elinin kiri!yok böle bişi yok :007
Herkes 'prenses' olabilir;ama herkes ''çokoprenses'' olamaz :D 2Z

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iNsAn_ yazdı:

evvett!!! kız yapınca namussuzluk ,erkek yapınca elinin kiri!yok böle bişi yok :007
allah öyle öküzlerden korusun :-D :-D

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

hiç hatırlatma.oyacam yakında bi açık bekliom :-D

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iNsAn_ yazdı:hiç hatırlatma.oyacam yakında bi açık bekliom :-D
:016 :016 aa tanıdıklarınmı var yoksa

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

iNsAn_ yazdı:hiç hatırlatma.oyacam yakında bi açık bekliom :-D
:016 :016 aa tanıdıklarınmı var yoksa

ahh ahh olmazmıı ox :-D :P

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

msn diye bi program var cıkalı baya oluyor... muhabbetinze orda devam ederseniz sevinirim...
sleeping with the earth my dying bride

iNsAn_
Üye
Üye

Mesaj gönderen iNsAn_ »

jonnathan yazdı:msn diye bi program var cıkalı baya oluyor... muhabbetinze orda devam ederseniz sevinirim...
hımm bilmiyorduk,yardımın için saol..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

iNsAn_ yazdı:
jonnathan yazdı:msn diye bi program var cıkalı baya oluyor... muhabbetinze orda devam ederseniz sevinirim...
bilmemek ayıp değil,bilip de kullanmamak ayıp.. :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

hala "bi gaza bakar.." fikrindeyim.. önemli olan yanlış kişiyle olmaması..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

iNsAn_ yazdı:
Bende oyle tahmin ettim siz burayı sohbet odası sanınca... Uzatmayalım, ozel mesaj daha iyi bir yontem...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

yemek içmek işemek osurmak ne kadar doğalsa bu da o kadar doğal bişi...!
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
nodoubt_16
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen nodoubt_16 »

morjan yazdı:yemek içmek işemek osurmak ne kadar doğalsa bu da o kadar doğal bişi...!
bu cidden ii oturmuş :-D
Korkma Hadi Konuş Anlat Niye Sustun En Son Sen Tutuştun Nefretle Beni Bekle Karanlığım Uyanmadan Beni Uyut...

Kullanıcı avatarı
phyzc
Üye
Üye

Mesaj gönderen phyzc »

bence sakıncası yok :015

Kullanıcı avatarı
anTTiLa
Üye
Üye

Mesaj gönderen anTTiLa »

erkek yapar kız yapamaz...nasıl bir düşünce bu
bekaret neden bu kadar önemli bu ülkede ha var ha yok
evlenince özel bi şey kalmaz denmiş ya ne alaka illa özel bişeymi olmalı insanların evlenmeden önce yaptıkları ihtiyaç olduğuna göre bu kız erkek dinlemezki
zaten neden evlenirki insan?çok saçma bence doat hayatı demiyorum AMA herşey bi imza atıp atmamak kadar basitken...
ya gençlik bu düşüncelere takılıp kalmamalı aşmalıyız artık bazı şeyleri

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

kamze yazdı:herşey zamanında güsel arkadaşlar bence .. az biras beklemek lasım zaten sonra istediğin kadar birlikte olabileceksin sevdiğin insanla..
kaldı ki o zaman ilk gecenin ne gibi bi önemi olucak ki :oops:
--karşıyım ben de..
büyük konuşmamak lasım ama bası şeyleri kaybedince geri getirmek zor olur..kısların ösellikle dikkat etmesi gerektiğini düşünüorum..sonuçta kim ne derse desin hala gelenklerine bağlı insanlarıs..hem kaldı ki bu gelenek ve ya din bakımından deil insanın kendine saygısı bakımından da önemli bence.. ilk gece çok ösel olmalı.. kesinlikle..ve ilk olması ona bu özelliği verir..-- herşey gibi bu da zamanında güsel..insan pişman olucaa şeyi yapmamalı..tabii pişman olmıcaksa ne ala ..ama bunu da bilemes..bu da benim fikrim :010
hem bu açıdan baktığımda hem de dini açıdan baktığımda bi de üstüne ulan erkekler gönlünce eğlensin dediğimde karışıo ortalık ama benim de gelenek görenek icabı düşündüğümde kafamda tamamen ilk gece olayını silin de dini açı tamamen pranga oluyo ayaklarıma ve bence böyle de olmalı bana göre..çünkü zina denen olay büyük günahlardan yani en büyüklerden diyebilirim kul hakkı yeme ve Allah'a şirk koşmayla birlikte sonuçta bide aklınıza evlenmeden yapılan ilişkiden sonrasını getirin eleman her açıdan pişman gibi bişey olucak ama bence evlilik sonrasında kesinlikle bu denli ağır bi pişmanlık ve ağır çöküntü olmıcaktır
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

Bu konu sadece bayanlara mahsus bir konu degilki evlilik öncesi ilişki (zina) yani erkekler gönlünce eğlensin gibi bir mantık yok islam dininde ben erkeğim bende kızlık zarı yok istediğimi yaparım gibi bir mantık söz konusu degildir.. Tabi başta islamiyeti benimsemiş daha sonra geleneklerine saygılı kişiler için tabi..

Ayrıca yukarıda bahsettiğim konuya ilişkin Kur'ân' da namusunu koruyan erkeklere örnek olarak Hz. Yusuf'u göstermiş, kocalı bir kadın olan Zeliha, yanlarında çalışan genç ve bekar Hz.Yusuf'u çok beğenerek arzu etmiş, ancak Yüce Allah'a içtenlikle bağlı olan Hz. Yusuf'da kadını beğenmesine rağmen, Allah'a sığınarak günah işlemekten kurtulmuştur ve zindanlarda uzun bir süre kalmıştır. ( Bkz. Kur'ân'ı Kerîm -Yusuf 12/18-35 )

Ayrıca dikkatimi çeken bir şey var bazı kelimeleri cicileştiriyoruz kulagımıza beynimize hoş gelen şekilde sunuyoruz yada bize sunuyorlar .. Gözlemlediğim bir kaç güzel kelime ;

Zina'ya evlilik öncesi cinsel ilişki diyorlar..
İşkence'ye ön soruşturma diyor bazı kesimler
Faiz'e vade farkı yada gecikme zammı diyorlar ..
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

bakınız rockistabulda cinsellik

burada bir zamanlar bir resim vardı
En son r1g0r tarafından 25 Oca 2007 21:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

r1g0r yazdı:bakınız rockistabulda cinsellik

[img]Bir%20varmıs%20bir%20yokmuş%20[/img]
İyide o sigarayı o edayla içmesi gereken şahıs o degilki :-D

Bu geyiğim vesiliesiyle umarım bu çirkin resim silinir..
En son Sadeceucnokta tarafından 14 Şub 2007 20:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Bedirhan yazdı:
r1g0r yazdı:bakınız rockistabulda cinsellik

[img]Resim%20yokkie[/img]
İyide o sigarayı o edayla içmesi gereken şahıs o degilki :-D

Bu geyiğim vesiliesiyle umarım bu çirkin resim silinir..
dursun bence bir süre de toplumdaki ahlaksızlaşmanın farkına varılsın, ibret olsun.

Kilitli