Evlilik Öncesi Cinsellik

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

savaşma, sevişşş!

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

bu konuda bana belki geri kafalı falan dersiniz ama herkesin kendi hayatıdır bu saygı duyarım ama bence insanlar evliliğe de yaşanmamış bişiler bırakmalıdırlar.yani ne biliim mesela benim 21im bitti ve bibuçuk senedir birlikte olduum bi insan var ve hala elini bile tuttuğumda kalbim gümgüm atıyo.ama ne biliim biz eğer her haltı yeseydik belki aramızdaki ilişki biraz daha laçkalaşırdı.ya da ne biliim babamın gerçekten oturup bana saatlerce nasihat verdiği bi konu belki de babama olan saygım da önüme geçiyo olabiler..bu sadece benim düşüncem tabikide..herkese cinsel hayatında başarılar diliyorum efenim :-D

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

enterasan...böle erkek war mı ajaba dünyada?numune mi yoksa?
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

morjan yazdı:enterasan...böle erkek war mı ajaba dünyada?numune mi yoksa?
erkek deil bayan dicektin efenim

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

şahsen ben yapmam yapanada karışmam...
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

donnie yazdı:bu konuda bana belki geri kafalı falan dersiniz ama herkesin kendi hayatıdır bu saygı duyarım ama bence insanlar evliliğe de yaşanmamış bişiler bırakmalıdırlar.yani ne biliim mesela benim 21im bitti ve bibuçuk senedir birlikte olduum bi insan var ve hala elini bile tuttuğumda kalbim gümgüm atıyo.ama ne biliim biz eğer her haltı yeseydik belki aramızdaki ilişki biraz daha laçkalaşırdı.ya da ne biliim babamın gerçekten oturup bana saatlerce nasihat verdiği bi konu belki de babama olan saygım da önüme geçiyo olabiler..bu sadece benim düşüncem tabikide..herkese cinsel hayatında başarılar diliyorum efenim :-D
tebrikler... ne diyelim

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

bu tebrik edilecek ya da kınanacak bişi deil bence bi tercih sonuçta.sonuçta siz erkeksiniz tabiki garip gelir ama kızlar genelde daha farklı düşünür özellikle türkiye gibi bi yerde yaşıyosan.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

donnie yazdı:
yoo,benim burda söz ettiğim erkek arkadaşındı...peki erkek arkadaşınn sennle yaşamadıı şeyleri başkalarıyla yaşamadığına emin misin?çok mu özele grdim ne? :oops:
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
cicekosi
Üye
Üye

Mesaj gönderen cicekosi »

ilginç aslýnda ilk ilginçlik insanlarýn kendini özel hissetmemesi ve evlilik öncesi vücudunu baþkasýyla paylaþmasý...
ikincisi konu dýþý ama imzasýnda eyTürk futbola gösterdiðin ilgiyi vatanýna peþkaþ çekenlere göstersene diyen arkadaþýn hala tarih öncesinde yaþýyor olmasý ve þehrini constantinopolis olarak sunmasý :( ...
hassaslýðýný yerim ben senin..!!!! 8)
kuru kafalý insanlarýn bir de bu konuda yorum yapmasý apayrý bir ilginçlik...

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

morjan yazdı:
donnie yazdı:
yoo,benim burda söz ettiğim erkek arkadaşındı...peki erkek arkadaşınn sennle yaşamadıı şeyleri başkalarıyla yaşamadığına emin misin?çok mu özele grdim ne? :oops:
bu konuyu onunla konuştuğumda sırf erkek arkadaşım böle bi ihtiyaç duyuyo die birlikte olmam saçma geldi bana.eğer bunu sadece bi ihtiyaç olarak görüyosa gitsin aşka bi hatunla birlikte olsun inanın umrumda deil ki ben bunu aynen bu şekilde kendilerine bizzat söledim:)(cümleye bak be) o da saçmalama falan dedi.ama dediğim gibi istediğiyle birlikte olabiler.benim için önemli deil.biz ikimiz 17 aydır hayatlarımızı paylaşıyoruz yediğimiz dönerden yol paramıza içtiğimiz ayrandan giydiğimiz çoraplara kadar..kısacası sorunun cevabı eminim.ben eminim ama yapsa da ruhum duymaz ama böle bi insan deil.bu arada beni bi gece birlikte olduğu bi kızdan çok ne biliim mesela msnde akşamları yazıştığı bi kız daha çok üzer sonuçta duygusal olarak aldatmaya girer ya da ne biliim kırmızı ışıkta bile bi kızla tanışabilir bu da aynı şey ama paranoya olmaktansa güvenmek daha mantıklı geliyo güvenmek zorundayız.bunlar zamanla anlaşılacak şeyler..zamanla güvenini kazanırsınız ya da güvenirsiniz.mesela gelir bana der bugün bi kız gördüm bilmemne anlatır normal bişi çünkü eğer bi erkek kız arkadaşına gözüm senden başkasını görmüyo derse yalandır bu sonuçta hepimiz insanız ben de nasıl güzel bi kıza bakıyosam hoş bi çocuk gördüğümde de bkaarım aa ne taltı derim ama görünüş sadece..erkek arkdaşımın yanında bile olur bu muhhabbet çünkü bunlar doal şeyler..aman ordan girdim burdan çıktım iyice kargacıklardım:Döpüom hepinizi :006

Kullanıcı avatarı
nightt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightt »

herkes kendi hayatını yasıyosa kafasına gore taqılsın bence.sonucta onu tercih edecek olanlarda onun gibi dusunuyodur.

neyse bana bi kaç kişi dalmadan ikileyim ufaqtan..
kill you..

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

donnie yazdı:
morjan yazdı:
donnie yazdı: erkek deil bayan dicektin efenim
bu konuyu onunla konuştuğumda sırf erkek arkadaşım böle bi ihtiyaç duyuyo die birlikte olmam saçma geldi bana.eğer bunu sadece bi ihtiyaç olarak görüyosa gitsin aşka bi hatunla birlikte olsun inanın umrumda deil ki ben bunu aynen bu şekilde kendilerine bizzat söledim:)(cümleye bak be) o da saçmalama falan dedi.ama dediğim gibi istediğiyle birlikte olabiler.benim için önemli deil.biz ikimiz 17 aydır hayatlarımızı paylaşıyoruz yediğimiz dönerden yol paramıza içtiğimiz ayrandan giydiğimiz çoraplara kadar..kısacası sorunun cevabı eminim.ben eminim ama yapsa da ruhum duymaz ama böle bi insan deil.bu arada beni bi gece birlikte olduğu bi kızdan çok ne biliim mesela msnde akşamları yazıştığı bi kız daha çok üzer sonuçta duygusal olarak aldatmaya girer ya da ne biliim kırmızı ışıkta bile bi kızla tanışabilir bu da aynı şey ama paranoya olmaktansa güvenmek daha mantıklı geliyo güvenmek zorundayız.bunlar zamanla anlaşılacak şeyler..zamanla güvenini kazanırsınız ya da güvenirsiniz.mesela gelir bana der bugün bi kız gördüm bilmemne anlatır normal bişi çünkü eğer bi erkek kız arkadaşına gözüm senden başkasını görmüyo derse yalandır bu sonuçta hepimiz insanız ben de nasıl güzel bi kıza bakıyosam hoş bi çocuk gördüğümde de bkaarım aa ne taltı derim ama görünüş sadece..erkek arkdaşımın yanında bile olur bu muhhabbet çünkü bunlar doal şeyler..aman ordan girdim burdan çıktım iyice kargacıklardım:Döpüom hepinizi :006
:001 :022 tebrikler, bravo ve mutluluklar.
betterman.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

donnie yazdı:
morjan yazdı:
donnie yazdı: erkek deil bayan dicektin efenim
yoo,benim burda söz ettiðim erkek arkadaþýndý...peki erkek arkadaþýnn sennle yaþamadýý þeyleri baþkalarýyla yaþamadýðýna emin misin?çok mu özele grdim ne? :oops:
bu konuyu onunla konuþtuðumda sýrf erkek arkadaþým böle bi ihtiyaç duyuyo die birlikte olmam saçma geldi bana.eðer bunu sadece bi ihtiyaç olarak görüyosa gitsin aþka bi hatunla birlikte olsun inanýn umrumda deil ki ben bunu aynen bu þekilde kendilerine bizzat söledim:)(cümleye bak be) o da saçmalama falan dedi.ama dediðim gibi istediðiyle birlikte olabiler.benim için önemli deil.biz ikimiz 17 aydýr hayatlarýmýzý paylaþýyoruz yediðimiz dönerden yol paramýza içtiðimiz ayrandan giydiðimiz çoraplara kadar..kýsacasý sorunun cevabý eminim.ben eminim ama yapsa da ruhum duymaz ama böle bi insan deil.bu arada beni bi gece birlikte olduðu bi kýzdan çok ne biliim mesela msnde akþamlarý yazýþtýðý bi kýz daha çok üzer sonuçta duygusal olarak aldatmaya girer ya da ne biliim kýrmýzý ýþýkta bile bi kýzla tanýþabilir bu da ayný þey ama paranoya olmaktansa güvenmek daha mantýklý geliyo güvenmek zorundayýz.bunlar zamanla anlaþýlacak þeyler..zamanla güvenini kazanýrsýnýz ya da güvenirsiniz.mesela gelir bana der bugün bi kýz gördüm bilmemne anlatýr normal biþi çünkü eðer bi erkek kýz arkadaþýna gözüm senden baþkasýný görmüyo derse yalandýr bu sonuçta hepimiz insanýz ben de nasýl güzel bi kýza bakýyosam hoþ bi çocuk gördüðümde de bkaarým aa ne taltý derim ama görünüþ sadece..erkek arkdaþýmýn yanýnda bile olur bu muhhabbet çünkü bunlar doal þeyler..aman ordan girdim burdan çýktým iyice kargacýklardým:Döpüom hepinizi :006
herkes tebrik etmiþ ama bana hiç uymayan yorumlar...sewgilin gitsin baþka kadýnlarla olsun ve sen buna izin ver bana dokunmada n halin varsa gör gibi bi tavýr yanii..bi akþam ewe geldin..sewgilin yatakta baþkasýyla beraber..we sen bunu görüyosun tepkin n olcak ?? umrunda deilmiþ yaaaa..dicein laf n oolur ?? "aa raatssýz ettim yaa as sora geliiim" , "hýhh aferin benle yapmada kimle yaparsan yap" gibi cümlelermi söliceksin ? eer bi ihtiyaçolarak görüosan git baþkasýyla yap umrumda deil deiþsin o zaman bu olay seni hiç germes...ya da birisi vasýtasýyla sana sewgilinin dün bi kýzla beraber olduunu söledi..tepkinn n olurr..emin ol ki dediin kadar raat ve emin olamasdýn..
we sana bi tavsiye bu mantýkla gidersen yakýnda sewgilini kaybedersin...sadece çorap paylaþmakla olmas basý þeyler... :006
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
_AnGeLiCa_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _AnGeLiCa_ »

cinsellik utanılacak yada birilerine saklanacak birşey değildir ki... kaldı ki ewliliğe birşeyler bırakmak adına yaşanmıyorsa dahada yanlış çünkü insanlar arasında ten uyumu denen birşeyde var... ewlendikten sonra mutsuz bir cinsel yaşam ewliliğin yıkılmasına bile sebep olabilir... ayrıja cok net bir yorum olarak algılamayın ama ben sevgilisi ile beraber olmayan bir erkeğin cinsel anlamda sewgilisini aldattığını düşünürüm...
öl ve ruhun kanalizasyon kokulu çürüklerden arınsın

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

_AnGeLiCa_ yazdı:cinsellik utanılacak yada birilerine saklanacak birşey değildir ki... kaldı ki ewliliğe birşeyler bırakmak adına yaşanmıyorsa dahada yanlış çünkü insanlar arasında ten uyumu denen birşeyde var... ewlendikten sonra mutsuz bir cinsel yaşam ewliliğin yıkılmasına bile sebep olabilir... ayrıja cok net bir yorum olarak algılamayın ama ben sevgilisi ile beraber olmayan bir erkeğin cinsel anlamda sewgilisini aldattığını düşünürüm...
Katılıyorum...
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

_AnGeLiCa_ yazdı:cinsellik utanýlacak yada birilerine saklanacak birþey deðildir ki... kaldý ki ewliliðe birþeyler býrakmak adýna yaþanmýyorsa dahada yanlýþ çünkü insanlar arasýnda ten uyumu denen birþeyde var... ewlendikten sonra mutsuz bir cinsel yaþam ewliliðin yýkýlmasýna bile sebep olabilir... ayrýja cok net bir yorum olarak algýlamayýn ama ben sevgilisi ile beraber olmayan bir erkeðin cinsel anlamda sewgilisini aldattýðýný düþünürüm...
+1
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

_AnGeLiCa_ yazdı:cinsellik utanılacak yada birilerine saklanacak birşey değildir ki... kaldı ki ewliliğe birşeyler bırakmak adına yaşanmıyorsa dahada yanlış çünkü insanlar arasında ten uyumu denen birşeyde var... ewlendikten sonra mutsuz bir cinsel yaşam ewliliğin yıkılmasına bile sebep olabilir... ayrıja cok net bir yorum olarak algılamayın ama ben sevgilisi ile beraber olmayan bir erkeğin cinsel anlamda sewgilisini aldattığını düşünürüm...
wow çok güsel yorum... +1'de benden..

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

herkes katılmış bişi demek gerekmiyo daha fazla

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

ben de katılıım bari...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ben pek katılmıyorum.erkekleri cinsel konuda canavar gibi görmemek lazım.kız arkadaşıyla yatmadıysa başkasıyla yatıcak diye birşey yok.gerçi arkadaş "çok net olarak algılamayın" demiş :D
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
ShowmaN
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ShowmaN »

yaa zaten dinimizcede en büyük günahLardan biri çook sakıncaLı bişi ewLenmeyi bekLemek Lasım :-D

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

ben şahsen evlenmeyi beklerim :006

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

ShowmaN yazdı:yaa zaten dinimizcede en büyük günahLardan biri çook sakıncaLı bişi ewLenmeyi bekLemek Lasım :-D
bencede sakıncalı ama romantizm olmalı biras

Kullanıcı avatarı
no_fear_15
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen no_fear_15 »

bende bi erkeğim ama kız arkadaşımla bişiler yaşamıyorum fakat onu incitmemek için ileriyi düşünüyorum onu aldatmıyorumda

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

ewlenmeden önce bişi yaşamayan erkek yoktur..kendinizi kandrmayın....warsa da çok istisnadır...ya çok dinadar olması lazım ya da çok idealist....
edison bile pişman...

Kilitli