İzmiRock Fest'06

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
khatil
Üye
Üye

İzmiRock Fest'06

Mesaj gönderen khatil »

Resim
Geçtiğimiz Yıl Gerçeklesen İzmiRock Fest 2005'in Bu yıl İkincisi Düzenleniyor...

İzmirli 15’i aşkın amatör grubun katılımı ile ücretsiz olarak gerçekleşmiş Karşıyaka Rock Festivali ile üç gün boyunca 1500’ü aşkın Rock Müzik Severe ulaştı.
Geçen sene Alternatif-rock ağırlık grupların çoğunlukta olduğu festivalde bu yıl Metal müziğe ve İzmirli ustalarımıza da yer verilmesi planlanmakta.
Eğer Sizde Grubunuzla İzmiRock Fest 2006'da yer almak istiyorsanız Aşağıdaki Linkten başvuru formunu indirip

http://rapidshare.de/files/27730630/_zm ... u.doc.html [email protected]' a yollamanız yeterli daha sonra size gelicek mailler dorultusunda bilgilendirilceksinzidir.

Not:Eger grubunuz olmayıpta bu gönüllü organizasyonda görevli olarak yardımcı olmak isteyen arkadaslarımız Başvuru formundaki ekleri doldurduktan sonra aynı mail adresine yollayabilirler.

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

Arkadaşlar kafanıza takılıpta sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa burdan onlarıda sorabilirsiniz :010 Tüm İzmirli Rockcıları bekliyoruz...Bende Geniş açıklamalı dökümanlar mevcut ....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

yine karsıyaka acık havadamı olacak?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

evet benim bildiðim kadarý ile öyle. ama bu sene ben yine alternative-rock aðýrlýklý olucak diye biliyorum hatta bir kaç arkadaþ grubum çýkýyor ve alternative çalýcaklar orada.

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

bu yıl karsıyakada olmucak arkadaslar fuarda ayarlanmaya calısılan yerler var düşünülen mekanlardan biri atlas pavyon ve bu yıl metal yapan arkadaslarımıza da yer verilicek..

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Oo güzel ya.Bu sene daha güzel birşeye olacağa benziyor.Geçen sene 3 güne de gitmiştim fena değildi.Bu sene umarım daha iyi olur :P

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

fuarda olabilir ama bence atlas pavyonu olmasın o sıcakta cekilmez orası...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:fuarda olabilir ama bence atlas pavyonu olmasın o sıcakta cekilmez orası...
katılıyorum.

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

hıımmm bu organizasyonun tamamen gönüllü kişiler tarafından ve izmirock ın gönüllü kişilerden olusmakta arkadaslar belli bir gelir olmadığından dolayı yapılabilen en iyi iş ortaya konulucak ve bu yıl gecen yılkinden cok daha iyi şeyler cıkıcak umarıım ...tabiki hocam ben iletirim bu görüşüde...Sahne ve tesisat konusunda da cok sağlam cihazlar kullanılcak umarım... :)

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

sıcaklık konusunda düşünceleri ilettiim arkadaslar ben bişiler düşünülücek :) herhangi bi sorun yok arkadaslar :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

khatil yazdı:sıcaklık konusunda düşünceleri ilettiim arkadaslar ben bişiler düşünülücek :) herhangi bi sorun yok arkadaslar :)
karsıyaka acıkhava iyiydi onuda iletirsen iyi olur ama cevredeki apartmanlardan gelen sikayetlerden dolayı zor galiba...polis gelip sesi kıstırmaya calısmıstı :)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:
khatil yazdı:sıcaklık konusunda düşünceleri ilettiim arkadaslar ben bişiler düşünülücek :) herhangi bi sorun yok arkadaslar :)
karsıyaka acıkhava iyiydi onuda iletirsen iyi olur ama cevredeki apartmanlardan gelen sikayetlerden dolayı zor galiba...polis gelip sesi kıstırmaya calısmıstı :)
Birde hatırlıyorsanız forumlara da yazmıştım.Yeni asır, şikayet bölümüne semt halkı konserlerden dolayı yakınmalarını dile getiren yazıları yayımlamıştı.Eğer karşıyaka belediyesi bu uyarıları dikkate alırsa konser orada yapılamaz gibi...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

KoRn_eR yazdı:
jonnathan yazdı:
Birde hatırlıyorsanız forumlara da yazmıştım.Yeni asır, şikayet bölümüne semt halkı konserlerden dolayı yakınmalarını dile getiren yazıları yayımlamıştı.Eğer karşıyaka belediyesi bu uyarıları dikkate alırsa konser orada yapılamaz gibi...
sacma!cevre halkı tiyatroda hoslarına giden konser olunca cıkıp balkonlara dinlemesini,izlemisini biliyor ama...rok sevmiyorlar diye rock konserimi yapılmayacak?oldu olacak etkinlik takvimini onlar belirlesin...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

jonnathan yazdı:
KoRn_eR yazdı:
jonnathan yazdı:karsıyaka acıkhava iyiydi onuda iletirsen iyi olur ama cevredeki apartmanlardan gelen sikayetlerden dolayı zor galiba...polis gelip sesi kıstırmaya calısmıstı :)
sacma!cevre halkı tiyatroda hoslarına giden konser olunca cıkıp balkonlara dinlemesini,izlemisini biliyor ama...rok sevmiyorlar diye rock konserimi yapılmayacak?oldu olacak etkinlik takvimini onlar belirlesin...
Haklısında.Bu kadar şikayet varken Karşıyaka belediyesi nasıl izin verebilir buna?Yani umarım izin verir ama yine de bilemiyorum.Aslında benim için fuar açıkhava da olması çok daha hoş olur.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

KoRn_eR yazdı:
jonnathan yazdı:
KoRn_eR yazdı: Birde hatırlıyorsanız forumlara da yazmıştım.Yeni asır, şikayet bölümüne semt halkı konserlerden dolayı yakınmalarını dile getiren yazıları yayımlamıştı.Eğer karşıyaka belediyesi bu uyarıları dikkate alırsa konser orada yapılamaz gibi...
Haklısında.Bu kadar şikayet varken Karşıyaka belediyesi nasıl izin verebilir buna?Yani umarım izin verir ama yine de bilemiyorum.Aslında benim için fuar açıkhava da olması çok daha hoş olur.
evet izin vermeleri zor ama dusunce cok sacma...

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

Arkadaşlar düşünülen yerler oralardan cok daha sağlam mekanlar o yüzden orası son ihtimal olarak düşünülmekte su anda umaız bu yıl gecen yılkinden kat kat daha güzel olucak

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

umuyoruz,destekliyoruz...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

1-10 eylül de fuar var.Haydaaa :(
Fuar da olursa o zmn herhalde eylül'ün son haftası olur sanırım..

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

kötü olur çok bekleyen kiþi var çünkü..

typhoon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen typhoon »

slm millet... mekan ve zaman belli oldu sayılır yalnız kesinleşmeden herhangi bir şey söylemek yanlış olur, açık havada olucak bu arada ve de daha cok metal gruplar olucak...

www.izmirock.com
http://www.katil.org/izmirrock.asp

[email protected]

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Açık havada olması çok iyi bir de hangi güne denk gelir saatleri nelerdir diye bir öğrensek diyorum çalışanlar için :D
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
fank
Üye
Üye

Mesaj gönderen fank »

hangi gün olacağı daha hala açıklanmamış korkarım. tarih söylense ona göre görevli olup yardımcı olmayı düşünücektim ama belli bi tarih yok

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

zaman uyarsa katýlmaktan buyuk zevk alýrýz.....

otopark menangement

..... Herkes Bu Otoparka Park Edecek .....

khatil
Üye
Üye

Mesaj gönderen khatil »

Arkadaşlar tarihler hakkında ufak bir bilgi veriyorum 22 / 23 / 24 Eylül Tarihlerinde gerçekleşicek.Herhangi bir sebebten dolayı eğer bi değişiklik gerçekleşirse sizlere tekrardan bilgi veririz ilgi için teşekkürler..

typhoon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen typhoon »

eğer planda herhangi bir aksama olmasa tarihler khatil'in dediği gibi olacaktır...

ve de etkinlik saatleri akşamüstünden gece nin ilerleyen saatlerine sarkıtılmaya uğraşılmaktadır (tabi bu durumda belli merkezlere gece ulaşımı sağlanmaya çalışılıyor).

Kilitli