2006 Dünya Basketbol Şampiyonası (Japonya)

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

valla kusura bakmayın ama bence yunanistan'ı yenemeyiz :( kadroları açıkara bizden iyi, savunmaları ve hücumları da üst düzeyde. eğer reboundlarda saçmalamazsak ve çok kolay şut şansı vermezsek belki bir şansımız olur. bana kalırsa bu kadrosuyla yunanistan final oynayacak zaten. neyse, umarım yanılırım da 5te5le gruptan çıkarız.
betterman.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Tek avantajımız dün fazla yorulmadık.Yunanistan 2 gündür çok yorucu maçlar yaptı ve Diamantidis Papaloukas ikilisi en çok forma giyen oyunculardı.Yorgunluk belirtisi gösterirlerse kazanma şansımız daha da artıyor.Savaşalım kazansak da kaybetsek de sorun değil. 1. olursak çin'le eşleşeceğiz 2. olursak Slovenya'yla. İkisi de dişimize göre.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

mehmet okur' un kısa bi röportajı.
http://www.takvim.com.tr/spo147.html
milli takım sayesinde nba e gidebildiğini unuttu galiba.talihsiz açıklamalar :x

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

57 47 gerideyiz derken muhteşem bir üçlük...

57 50 yunanlar önde.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

2.çeyrek harikaydık.Havaya girdik kazanacağız diye ama 3. çeyrekte yunanlılar harbiden iyiydiler.Bizde pek toparlanamadık daha sonra ve yenildik.7 sayı fark vardı sanırım.Rakip slovenya artık...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

gokchee yazdı:mehmet okur' un kısa bi röportajı.
http://www.takvim.com.tr/spo147.html
milli takım sayesinde nba e gidebildiğini unuttu galiba.talihsiz açıklamalar :x
yazık :023

çoğu basit hatalar..serkan erdoğan'a laf yok :D
artık D grubu 3.sü slovenya maçına bakacağız.. :006
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

grup 2.si olmak neysede slovenyadan sonra arjantinle karşılaşcak olmamız çok kötü oldu ya :( arjantinde elenirsek hiç şaşırmam :020

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kaybettik ama yine de güzel maçtı,iyi mücadele ettik,sonuçta şampiyonanın favori takımlarından biriyle karşı karşıyaydık ki yenebilirdik bile ama çok basit top kayıplarımız oldu.neyse slovenya yı devirip arjantin le karşılaşabiliriz umarım

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

o ne biçim bir 3. periyodtu yahu valla 4 sayımı ne attık sadece rezil olduk bence o periyodta ya 2. periyot harika 5 sayı önde bitir sen ilk yarıyı sonra dökül üstelik o kadar asımızda dinlendi katar maçında bas bas bağırdık burada bunları dinlendirmeye gelmez oynasınlar sıcak olsunlar diye ama yok slovenyayla oynayacağız burada devirmiştik bu adamları bunları geçersek arjantin zateno adamalrı geçen garanti final oynar hgarika bir takım tarife gerek yok zaten ama bugün bir serkan vardı ki taşıdı bizi birde ibo olsaydı onun yanında daha da bir güzle oalckatı ama başka bir adamımız yaklaşamadı bizim serkana harika bir karşılaşma cıkardı bunu slovenya maçında da bekliyoruz tabii diğerlerinide
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ersan'ın yokluğu belli oldu sanırım bu maçta.ersan slovenya maçında oynayabilecek mi?bilen var mı??
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Ersan sonraki maçta oynayabilecek.Zaten dinlenmek için zaman olacak arada. Yunanistan maçını tecrübesizlikten kaybettik açıkça.Serkan Erdoğan Diamantidis falan dinlemedi 30 sayıyı bırakıverdi karşı potaya.Yanına bir skorer daha katılsaydı yenmemiz içten bile değildi.

Ayrıca Mehmet'in söylediklerini okudum,biraz kolpa gibi geldi.Eğer gerçekten böyle şeyler söylediyse talihsiz açıklamalar bunlar.Aşırı küstahça.Ayıp yazık...Takıma katılmaya daha da heves etmesi gerekirken böyle şeyler söyleyen bir oyuncuyu bundan sonra milli takımda görmek istemem şahsen.Sittirsin gitsin kısacası.

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

slovenyayı geçeriz en azından bilidğimiz tanıdığımız bi takım ama sonrasında büyük ihtimalle arjantine takılırız gibi adamalar abdle başbaş maç çıkarıolar eğer 1.olsaydık arjantin yerine tony parkersı fransa yada angolayla karşılacaktık en azından onlar daha dişimize göree
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

1. olsaydık madalya şansımız yüksek olacaktı.Şimdi dediin gibi büyük ihtimalle Arjantin gibi bir oturmuş bir takım çıkacak karşımıza Slovenya'yı geçersek. Hem iç hem dış oyuncuları inanılmaz ve de her ne kadar antipatim olsa da Amerika'dan daha fazla şansı var şampiyonluk için.
Gidebildiğimiz yere kadar gidecez ve kaybetsek bile savaşarak kaybedicez tek isteğim bu.

Eşleşmeler nasıl şekilleniyor bilmiyorum ama ilk 3'te Arjantin,İspanya,A.B.D. olur büyük ihtimalle.Hangisinin kaçıncı sırayı alacağını tahmin etmek güç.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

kusura bakmayın ama arjantin'i konuşmak için çok erken :) slovenya çantada keklik değil :)
betterman.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Zaten Slovenya'yı geçersek dedim görüldüğü gibi.İhtimaller üzerine yazdım.

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

GeLMiR yazdı:Zaten Slovenya'yı geçersek dedim görüldüğü gibi.İhtimaller üzerine yazdım.
yok zaten sadece sana değildi. birkaç mesajda arjantin deniyor da. o yüzden demiştim.
betterman.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

layne yazdı:kusura bakmayın ama arjantin'i konuşmak için çok erken :) slovenya çantada keklik değil :)
slovenya yı zaten kimse düşünmek istemiyor artık onarada yenilmek olmaz maçı almamaı lazım yarın saat 11 de sanırım değil mi
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

ersan slovenya maçında oynamayacakmış :016

maç 11.00de :006

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

ve maç başladı...ade bakalım inşalla yeneriz..yenelim de mutlu mutlu gidiyim barışarocka:)

Kullanıcı avatarı
heLL_in
Üye
Üye

Mesaj gönderen heLL_in »

12 Genc Adam çeyrek finalde!!!

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

buda mehmet efendiye gitsin...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

süper bir mac, süper bir takim.
12 dev adam costu bir kere...

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

e son çeyrekte 5 tane ardarda üçlük atarsan adamlar naapsın :-D süper maçtı ama gerçekten tebrikler. hele üçüncü çeyrekte dış şut kabızı haline geldiğimiz ve 8 sayı farkın kapandığı sıralarda ibo kaçırdıkça küfrettim. ama 4. çeyrekte 1-2 kaçan üçlüğün ardından top engin'e geldi, o da abilerine "üçlüğü böyle atın abilerim" dedi. göremeyenler olmuştur diyerek bir üçlük daha bıraktı rakip potaya :) sonrasında serkan sağolsun, "böyle mi olacak engin'ciğim?" diyerek bir üçlük attı. girdiğini görünce "aa hakkaten oldu" dedi ve 1 üçlük daha! sonra kaya da "abi ben de atacam valla" diyince yaklaşık 2 dakika içinde 15 sayı bırakılmış oldu potaya. :-D
betterman.

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:buda mehmet efendiye gitsin...
+99999...
kapak olsun kendisine ıhahahaaa :lol:

son 2 dakikayı salya sümük bi vaziyette izledim.helal olsun ya,işte takım oyunu böle bişi,diğer oyuncularımıza da(!) ders olsun.biz böle oynarsak arjantini bile deviririz :P lütfen şu lafıma müdahale etmeyiniz,hayal kurup mutlu oluyoruz kardeşim :-D

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

gokchee yazdı:
jonnathan yazdı:buda mehmet efendiye gitsin...
+99999...
kapak olsun kendisine ıhahahaaa :lol:

son 2 dakikayı salya sümük bi vaziyette izledim.helal olsun ya,işte takım oyunu böle bişi,diğer oyuncularımıza da(!) ders olsun.biz böle oynarsak arjantini bile deviririz :P lütfen şu lafıma müdahale etmeyiniz,hayal kurup mutlu oluyoruz kardeşim :-D
evet evet yenecez, ben de hayal kurmak istiyorum lan :P :-D
betterman.

Kilitli