2006 Dünya Basketbol Şampiyonası (Japonya)

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

GeLMiR yazdı:Anlatamıyorum ya da anlamak istemiyosun.Öncelikle bu adamları seneye kazanma yoluna gitti takım kurmayları bu apaçık.Zaten sıkılmış limonun davasını yapıyoruz hala oynasaydı oynamasaydı muhabbeti çevirmeye gerek yok.Şapkadan tavşan çıkaracak adam değil hidayet de mehmet de.takım kötü gittiğinde sorumluluk almak demek seti kendi üzerinden gösterip saçma sapan şutlar atmak demek değil.Bu adamlar takım kötü gittiğinde saçmalayan adamlardı bunu söylüyorum sen hala tecrübesinden bilmemnesinden bahsediyosun.Bu ikili Arjantin maçında sahada olsaydı 25 değil de 20 sayı fark yerdik.Arjantin'le kafa kafaya maç götürebilecek kapasitede oyun tecrübemiz yok adamlar gözleri kapalı pick and roll yapıyolardı.Takım olmak ekol olmak takım beraber oynadıkça kazanılan şeyler.Arjantin dünya 3.sü yıllardır bir ekol yaratmışlar yıldızları da kendi egolarını takımın gerisinde tutabilen yıldızlar....Bizim adı geçen ikili kendi egolarını takımın üstünde tuttukları için 2005'te rezaleti yaşadık.Bu sene de kılım döndü başım ağrıdı gibi nedenleren takıma katılmadılar işte harcayan yok adamları.Gönülsüzce takıma gireceklerine girmediler daha iyi oldu.Hidayet takımda olsaydı Ersan'ı izleyemicektik.Gelecek sene için hazırlarlar kendilerini işte her sene turnuva var bu seneyi mental bi dinlenmeyle geçirdi bu adamlar öyle farzet.
i aferin :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Sana da aferin..Ne alakaysa..
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
karpuz_agaci
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen karpuz_agaci »

bu baslik baya eski.. ama dün ne bicim oldu ya... türkiye 49, almanya 79 uffffffff..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

karpuz_agaci yazdı:bu baslik baya eski.. ama dün ne bicim oldu ya... türkiye 49, almanya 79 uffffffff..
Ben dünkü maçı izlemedim ya.
İyi ki de izlememişim ne bu rezillik.
Sanki mahalle maçı skoru.
myspace.com/the_rita

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Anlaşılan o günler geride kaldı...
sleeping with the earth my dying bride

Kilitli