İstanbul Buluşması

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

şöyle söyleyeyim, servisim saat 11deydi, saat 9da kalktım, 11de bindim servise 12de taksimdeydim. omarylmz ile buluştuk, dolanmaya başladık ortalarda, 12:45'de baktık gs lisesi önüne, 13:00'a doğru baktık, 13:15 ve 13:20de baktık ancak kimseyi göremedik. sonrasında da kimse gelmeyecek heralde diyerek takıldık biraz. saat 3te 1 eklemeyle 3 kişi dolaşmaya başladık. yaklaşık 10 saat de dolandık. yani gelebiliriz dedik, cidden de uğradık. ama 2-3 kişi olarak orada duran sadece 1 grup vardı onlar da foto galerisinden baktığım kadarıyla pek size benzemiyordu :-D
betterman.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

layne yazdı:þöyle söyleyeyim, servisim saat 11deydi, saat 9da kalktým, 11de bindim servise 12de taksimdeydim. omarylmz ile buluþtuk, dolanmaya baþladýk ortalarda, 12:45'de baktýk gs lisesi önüne, 13:00'a doðru baktýk, 13:15 ve 13:20de baktýk ancak kimseyi göremedik. sonrasýnda da kimse gelmeyecek heralde diyerek takýldýk biraz. saat 3te 1 eklemeyle 3 kiþi dolaþmaya baþladýk. yaklaþýk 10 saat de dolandýk. yani gelebiliriz dedik, cidden de uðradýk. ama 2-3 kiþi olarak orada duran sadece 1 grup vardý onlar da foto galerisinden baktýðým kadarýyla pek size benzemiyordu :-D
bi daaaki organizasyonu daa profosyonel yapalým..mesela tel no almak gibi ...
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
andytimmons
Üye
Üye

Mesaj gönderen andytimmons »

kusura bakmayın ben gelirdim ama gelmedim neyse

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

endoplazmikjan yazdı:Buluşmaya sadece ben morjan muhos ve simsiya_85 geldi..söliipte gelmeyen arkadaşlarımızada teşekkür ederiz...
bi cafeye gidip tabu oynadık ve çok eğlendikk çok güseldi..Muhos ve simsiyaha çoook teşekkür ediyorumm...hatuncum morjana teşekkür etmiyorum çünkü saten yanımda onu reel olarak kocaman öpüyorumm eheheh (:

bu arada tabuda benle-morjan muhosla-simsiyah tı çok taktikseloynadığımız oyunu çok pis yendikk eheheh pamuk şekerine oynamıştıkk inandık ve kazandık ((: saolun arkadaşlar bugün için ...
olm bunun rövanşı acı olacak orda alicengiz oyunları yapıp yendiniz, bizim kağıtlar çok kazıkdı ,ben pek anlatmadım gerçi simsiyah_85 bilemezdi(adetdendir) :P Zaten gittiğimiz yer cafe deilde cafemsi bi yerdi böle oturduğımuz koltuklar koltuğumsu oynadığımız oyun tabumsuydu :-D
bidahakine pişkinnuri tabuyu oynarız size fark yapacazzz grafiker var nede olsaa ozamn siz nler ısmarlıcanız görücez bakalımmm :-D
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
GeLMiR
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen GeLMiR »

Elimde olmayan sebeplerden dolayı geç kaldım geç kalınca kimseyi bulamadım :-D organize edip de gelemedim garip oldu yani :-D 4-5 yerde trafiğe yakalandım maalesef Beyoğlu'na vardıımda saat 14.30 civarıydı.Özür dilerim gelemediim için.
Silginiz kaleminizden önce bitiyorsa çok yanlış yapıyorsunuz demektir.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

MuHoS yazdı:
endoplazmikjan yazdı:Buluþmaya sadece ben morjan muhos ve simsiya_85 geldi..söliipte gelmeyen arkadaþlarýmýzada teþekkür ederiz...
bi cafeye gidip tabu oynadýk ve çok eðlendikk çok güseldi..Muhos ve simsiyaha çoook teþekkür ediyorumm...hatuncum morjana teþekkür etmiyorum çünkü saten yanýmda onu reel olarak kocaman öpüyorumm eheheh (:

bu arada tabuda benle-morjan muhosla-simsiyah tý çok taktikseloynadýðýmýz oyunu çok pis yendikk eheheh pamuk þekerine oynamýþtýkk inandýk ve kazandýk ((: saolun arkadaþlar bugün için ...
olm bunun rövanþý acý olacak orda alicengiz oyunlarý yapýp yendiniz, bizim kaðýtlar çok kazýkdý ,ben pek anlatmadým gerçi simsiyah_85 bilemezdi(adetdendir) :P Zaten gittiðimiz yer cafe deilde cafemsi bi yerdi böle oturduðýmuz koltuklar koltuðumsu oynadýðýmýz oyun tabumsuydu :-D
bidahakine piþkinnuri tabuyu oynarýz size fark yapacazzz grafiker var nede olsaa ozamn siz nler ýsmarlýcanýz görücez bakalýmmm :-D
ehehe morjan-endoplazmikjan kombinasyonunu zor yenersiniz :P pýncýr olmasa oynayamýcaktýk ama (: piþkinnuride de iddialýyýsss görcess
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

endoplazmikjan yazdı:
MuHoS yazdı:
endoplazmikjan yazdı:Buluşmaya sadece ben morjan muhos ve simsiya_85 geldi..söliipte gelmeyen arkadaşlarımızada teşekkür ederiz...
bi cafeye gidip tabu oynadık ve çok eğlendikk çok güseldi..Muhos ve simsiyaha çoook teşekkür ediyorumm...hatuncum morjana teşekkür etmiyorum çünkü saten yanımda onu reel olarak kocaman öpüyorumm eheheh

bu arada tabuda benle-morjan muhosla-simsiyah tı çok taktikseloynadığımız oyunu çok pis yendikk eheheh pamuk şekerine oynamıştıkk inandık ve kazandık saolun arkadaşlar bugün için ...
olm bunun rövanşı acı olacak orda alicengiz oyunları yapıp yendiniz, bizim kağıtlar çok kazıkdı ,ben pek anlatmadım gerçi simsiyah_85 bilemezdi(adetdendir) Zaten gittiğimiz yer cafe deilde cafemsi bi yerdi böle oturduğımuz koltuklar koltuğumsu oynadığımız oyun tabumsuydu :-D
bidahakine pişkinnuri tabuyu oynarız size fark yapacazzz grafiker var nede olsaa ozamn siz nler ısmarlıcanız görücez bakalımmm :-D
ehehe morjan-endoplazmikjan kombinasyonunu zor yenersiniz :P pıncır olmasa oynayamıcaktık ama (: pişkinnuride de iddialıyısss görcess
siz antremanlısınız tabii biz daha yeni bi takımımız uyum sürecini yaşıoruzz ilerleyen haftalarda gör sen bizi :P akşama brokilo yaptım gelin yiyelimmm :P
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

MuHoS yazdı:
endoplazmikjan yazdı:
MuHoS yazdı: olm bunun rövanşı acı olacak orda alicengiz oyunları yapıp yendiniz, bizim kağıtlar çok kazıkdı ,ben pek anlatmadım gerçi simsiyah_85 bilemezdi(adetdendir) Zaten gittiğimiz yer cafe deilde cafemsi bi yerdi böle oturduğımuz koltuklar koltuğumsu oynadığımız oyun tabumsuydu :-D
bidahakine pişkinnuri tabuyu oynarız size fark yapacazzz grafiker var nede olsaa ozamn siz nler ısmarlıcanız görücez bakalımmm
ehehe morjan-endoplazmikjan kombinasyonunu zor yenersiniz :P pıncır olmasa oynayamıcaktık ama (: pişkinnuride de iddialıyısss görcess
siz antremanlısınız tabii biz daha yeni bi takımımız uyum sürecini yaşıoruzz ilerleyen haftalarda gör sen bizi :P akşama brokilo yaptım gelin yiyelimmm :P
brokilo :lol:

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

endoplazmikjan yazdı:
MuHoS yazdı:
bi cafeye gidip tabu oynadık ve çok eğlendikk çok güseldi..Muhos ve simsiyaha çoook teşekkür ediyorumm...hatuncum morjana teşekkür etmiyorum çünkü saten yanımda onu reel olarak kocaman öpüyorumm eheheh (:

bu arada tabuda benle-morjan muhosla-simsiyah tı çok taktikseloynadığımız oyunu çok pis yendikk eheheh pamuk şekerine oynamıştıkk inandık ve kazandık ((: saolun arkadaşlar bugün için ...
olm bunun rövanşı acı olacak orda alicengiz oyunları yapıp yendiniz, bizim kağıtlar çok kazıkdı ,ben pek anlatmadım gerçi simsiyah_85 bilemezdi(adetdendir) Zaten gittiğimiz yer cafe deilde cafemsi bi yerdi böle oturduğımuz koltuklar koltuğumsu oynadığımız oyun tabumsuydu :-D
huu pişkinnuri'de bende çok iddalıyım ha ona göre :-D hazırlıınızı yapın ben küçükkene başladım resim eğitimi almaya he
+ bide güsel karikatür çizerim :P

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

saglikli bir bulusma basligi; ta ki ciddi dusunuldugu zaman acilirsa daha iyi olacagi kanaatindeyim.

bunun icin dogru zaman ve dogru yer, ayrica bu olayi organize edecek saglam bir kisi gerekmekte.

varsa gönüllü buyursun acsin basligini ve cagrisi yapsin.

Kilitli