RockTR Üyeleri ve Yardımlaşma

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

RockTR Üyeleri ve Yardımlaşma

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

RockTR üyeleri olarak "Yardımlaşma" konusunda bişeyler yapabileceğimize inanıyorum...

birlik olarak aramızda 3-5 kim ne kadar verebilecekse (ki bu işin maddiyatı önemli değil önemli olan maneviyat, karşımızdakileri mutlu edebilmek) bişeyler toparlayıp yaşlı teyzelerimize, yaşlı amclarımıza yada kimsesiz kardeşlerimize ziyaretlerde bulunup güzel şeyler yapabileceğimizi düşünüyorum.

sizler neler düşünüyosunuz bu konuda? kesinlikle acelesi yok, nekadar kalabalık olursak okadar iyi ve bunu birilerinin daha duymasını beklemek belki de daha doğru olur.
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

evet cok gusel dusunmusun ben kesinlikle katılmakta isterim.

fakat nasıı yapıcas yaslı teyzeler amcalardan kastın nee?(ben tam anlayamadım)

bide yardımlarmısı nasıı toplucas??

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

eğer bunu yaparsanız lütfen onlara şunu belirtin biz metal müzik dinliyoruz siyah giyioruz ama sizi seviyoruz biz buyuz anlasınlar ki metal dinleyip siyah giyenleerin hiç bir suçu ve kötülüğü yoktur .. lütfen belirtin
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:evet cok gusel dusunmusun ben kesinlikle katılmakta isterim.

fakat nasıı yapıcas yaslı teyzeler amcalardan kastın nee?(ben tam anlayamadım)

bide yardımlarmısı nasıı toplucas??
kimsesiz bırakılan amcalar teyzeler yokmu onlar işte :)
öncelikle atıyorum hep beraber bi cafeye gidip önce tanışıp muhabbet edip sonra ardından kim ne kadar verebiliosa ortaya koyup hep beraber ona göre alışveriş yapıp kimsesiz çocuklara yada yaşlılarımıza ziyarete gidebilirz

zor değil dimi :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

yanı bırılerı tarafından bır yerlerde unutlumus
huzur evlerınde omurlerının sonuu beklıyen ınsanlar
unutmayınku bır gun bızlerde unutulup kalacagız huzur evlerınde sokaklarda
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

hımmm öncelikle bu maddi birikim nerde birikecek onu çözmek lazım çünkü illa aynı şehirde olan değilde ayrı bir şehirden maddi yardım etmek isteyen de olur... sonra teşkilatlanıp hedef belirleyip ... gideceğimiz yerler yapacağımız şeyleri tartışmalıyız derim ben!!!

kingsoftherock
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kingsoftherock »

hi_fi_girl yazdı:hımmm öncelikle bu maddi birikim nerde birikecek onu çözmek lazım çünkü illa aynı şehirde olan değilde ayrı bir şehirden maddi yardım etmek isteyen de olur... sonra teşkilatlanıp hedef belirleyip ... gideceğimiz yerler yapacağımız şeyleri tartışmalıyız derim ben!!!
banka hesabı actırırız olmazmı _?
bir zamanlar akmar pasajının onunde bira parası topluyan kızlar sımdı..bagdat caddesının tiky kızları oldular.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:hımmm öncelikle bu maddi birikim nerde birikecek onu çözmek lazım çünkü illa aynı şehirde olan değilde ayrı bir şehirden maddi yardım etmek isteyen de olur... sonra teşkilatlanıp hedef belirleyip ... gideceğimiz yerler yapacağımız şeyleri tartışmalıyız derim ben!!!
ya ama şöyle bişeyde olabilir biz istanbulda olanlar burda buluşuruz para toparlar burda biyerleere gideriz atıyorum izmirliler kendi aralarında yada ankaralılar kendi arlalrında vs bu şekilde bi zincir kurulabilir belki sizce?

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

geç yazdım biraz :oops:

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kingsoftherock yazdı:
banka hesabı actırırız olmazmı _?
ben buna karşıyım ya şahsen bana böle bi görev verilsin istemem kimin ne düşünüceğini bilemeyiz bu konuda bu yüzden buluşma günü para toparlansın ve tüketilsin derim ben :)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben her türlü varım...

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

yok yaaww zor olucak bisiimi bu.bole bisiide burda baslattıgın icin gercekten kutluorum seni.tebrikederim.

simdi gelelim benim die maruzatlarıma :-D

yany bi yaslı amcalar falan dedigin yola gordugumuz ama hic tanımadıgımız insanlarmı yoksa daa onceden tanıdıklarımızmı.eger tanımadıklarımızsa kimin nekadar ihtiyacı oldugunu bilemeyis ve neye nicin yardımettigimisi bilemes buda cok gusel olmas bence.insan yardım yerine ulassın ister.oyusden mesela huzur evine gidebiliris :-D gusel olmassmı??

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:yok yaaww zor olucak bisiimi bu.bole bisiide burda baslattıgın icin gercekten kutluorum seni.tebrikederim.

yany bi yaslı amcalar falan dedigin yola gordugumuz ama hic tanımadıgımız insanlarmı yoksa daa onceden tanıdıklarımızmı.eger tanımadıklarımızsa kimin nekadar ihtiyacı oldugunu bilemeyis ve neye nicin yardımettigimisi bilemes buda cok gusel olmas bence.insan yardım yerine ulassın ister.oyusden mesela huzur evine gidebiliris :-D gusel olmassmı??
ilahi goqan ben burda neden bahsediorum :)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yolsuzluk felan olmasın sonra hesap mesap açmayalım yafff

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

simsiyah_85 yazdı:
goqhan yazdı:yok yaaww zor olucak bisiimi bu.bole bisiide burda baslattıgın icin gercekten kutluorum seni.tebrikederim.

olur ole seyler hos karsılamak lasıım saat 12ye gelio :-D

ozaman ben kesiin varım.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben varıııım :-D

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:
simsiyah_85 yazdı:

simdi gelelim benim die maruzatlarıma

yany bi yaslı amcalar falan dedigin yola gordugumuz ama hic tanımadıgımız insanlarmı yoksa daa onceden tanıdıklarımızmı.eger tanımadıklarımızsa kimin nekadar ihtiyacı oldugunu bilemeyis ve neye nicin yardımettigimisi bilemes buda cok gusel olmas bence.insan yardım yerine ulassın ister.oyusden mesela huzur evine gidebiliris gusel olmassmı??

ozaman ben kesiin varım.
tamam sevindim :)

ben derimki öncelikle kimsesiz çocuklarla başlayalım gerçekten onlarla oyun oynamak kadar güzel bişey yok bide baştan söliyim kimsesiz çocuklar özeelikle toybox ve süpris yumurta istiyolar başka bişeyde istemiolar biz extradan oyuncak vs alıp hepberaberce onlarla oyunlar oynayıp güzel bi gün geçirebilirz :)

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:
goqhan yazdı:
simsiyah_85 yazdı: ilahi goqan ben burda neden bahsediorum :)

ozaman ben kesiin varım.
tamam sevindim :)

ben derimki öncelikle kimsesiz çocuklarla başlayalım gerçekten onlarla oyun oynamak kadar güzel bişey yok bide baştan söliyim kimsesiz çocuklar özeelikle toybox ve süpris yumurta istiyolar başka bişeyde istemiolar biz extradan oyuncak vs alıp hepberaberce onlarla oyunlar oynayıp güzel bi gün geçirebilirz :)
:cry: süperrr

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

güzel olucak :)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

tekkelimeyle 'mukkemmel' :tamam

oyun oynucas hee aby kesiin gelirim ben :-D manevi bi keyif yasarken eylencesde ne guseel yaa iştee

taby bu iş uc kisi icin biraz zor bi gorev paramıs yetmeyebiliride :-D dier arkadaslarıda bekliorus :010

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:tekkelimeyle 'mukkemmel' :tamam

oyun oynucas hee aby kesiin gelirim ben :-D manevi bi keyif yasarken eylencesde ne guseel yaa iştee

taby bu iş uc kisi icin biraz zor bi gorev paramıs yetmeyebiliride :-D dier arkadaslarıda bekliorus :010
ya önemli olan gidip onlarla oynamak .. elimize bakmıcakki onlar ne getirdiniz diye. onlarla oynasak yeter...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:tekkelimeyle 'mukkemmel' :tamam

taby bu iş uc kisi icin biraz zor bi gorev paramıs yetmeyebiliride dier arkadaslarıda bekliorus :010

3 kişiyle bile o kadar rahat olabilicek bişey ki bu biz sanırım 6 kişi gitmiştik ve ozaman bi markerte gidip bir sürü çikolata toybox vs şeyler aldık sadece 30 milyon a yakın bi rakam tuttu ardından kimsesiz çocuklar vakfına gittik ama sakladık tabi aburcuburları elimizden görevliler almasın die sonra dağıttık yuva bölümüne gittiğimizde :-D

ama yicek içicek boş ya onlar için, onlar oyun oynamaya birilerini arıyo yada sarılıp sıkıca gözlerinin içine içine bakarak karşısındakine bişeyler anlatabilecek birilerini arıo bunun için diorum maddiyatın önemi yok :)

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

yaa cok kotu oldum simdi.ben daa once bole bisii hic yapmadıım simdi gel gidelim desen geliceem heee :oops:

yalnız ben aglarım yaa bakmasınlar benim gozlerimin icine öle :cry:

kesin gidelim bakın bole lafta kalmasın bu.ole bi anlattın kii inan suan gidesim var.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:yaa cok kotu oldum simdi.ben daa once bole bisii hic yapmadıım simdi gel gidelim desen geliceem heee :oops:

kesin gidelim bakın bole lafta kalmasın bu.ole bi anlattın kii inan suan gidesim var.
kendime ve size söz veriyorum!!!! eninde sonunda olcak bu olay
herkese iyi geceler!!!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

goqhan yazdı:yaa cok kotu oldum simdi.ben daa once bole bisii hic yapmadıım simdi gel gidelim desen geliceem heee :oops:

şimdden söliyim ayrılırken onlar açısından da bizim açımızdan da çok zor oluyo 2 taraftada ıslak gözler ama inankı buna değiyo...

ben lafta kalamsın derim kimse gelmicek olsa bile ben hi_fi_girl ve goqan sanırım sende kesin geliosun :) en kötü ihtimal 3müz varız :P

Kilitli