RockTR Üyeleri ve Yardımlaşma

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

masterloves yazdı:
simsiyah_85 yazdı:
masterloves yazdı: beni yanlış tanımışsın sen.ayıp ettin.senden tabiiki haber beklicez.organizatör sensin.öyel tek başıma giderim gibi laflar kullanmana gerek yoktu.ne dedinde yapmadık ki böyle bişey diyosun.hastayım ve yoğunum diyosun bizde o yüzden seni bekliyoruz.bende senin kadar biliyorum yaşlı ve çocuk sevindirmeyi.konuya ilgisiz kalmadım ama başlığı açıp sürekli ne yapıyoruz diyosun hala faaliyete geçemedik.bunun sorumlusu olarak bana suç atıp laf çarpmana gerek yok.çok kırıldım bu yazdıklarına.
önce bi iyi oku sonra kırıl lütfen ben defalarca okudum öle kırıldım hatta yazdıklarına inanamadım!
ben tek giderim die bişey demedim ii oku ve anlayana kadar oku lütfen!

kullandığım ilaçlarında etkisiyle normalden daha alınganlaştım lütfen daha fazla uzamasın...
uzadıkça kırgınlığım geçmio aksine artıyo..!
normalden fazla alıngan oldun,mühim değil.arkadaşız.kötü günlerde de birbirimize destek olup idare edicez ama unutma bizlerde insanız.amacım kimseyi kırmak değil.sorun yaratmak değil.yanlış anlaşılmak istemem.ben her zaman hazırım ve burdayım.yoldan geri dönmem,kaçmam..
bende bi fikir verdiysem emin ol bende kaçmam

ve ayrıca şunu da bil ben organizatör değilim! öle demişsin ama ben tek başıma hiç bişey yapamam sizlere fikrimi sundum bişeyler yapılıcaksa birlik olmamız gerekmezmiydi masterloves?
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

arkadaşlar önce hepinizden özür diliyorum çünkü mod.lardan bi ricam olucak,

başlarda çok büyük sevinçle açtığım bu başlık maalesef şuanda beni cidden baya bi sarstı ve yapmayı çok istediğim şeyi yapmak istemez hale getirdi

ben daa öncede gittim ve yine gidicem ama bu şekilde değil.. şuan kendi bedenimi taşıyamıyacak kadar halsizken bu tip ağır yüklerin üstesinden gelebilcek durumda değilim, birlik olunsaydı eğer, cidden güzel şeeler olabilirdi..

üzgünüm
bu başlığın bu şekilde olmasını, forum arşivlerinde yada forum çöpünde olmasını hiç ama hiç istemezdim!
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kilitli