Rock'n Coke 2007

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Geçen sene bu aylarda kamp biletleri açık arttırma sitelerinde uçuk fiyatlara satılırken bu yıl hala biletix gişelerinde olması düşündürücü.
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

jonnathan yazdı:Geçen sene bu aylarda kamp biletleri açık arttırma sitelerinde uçuk fiyatlara satılırken bu yıl hala biletix gişelerinde olması düşündürücü.
rekabet ortamına ragmen Rock n Coke'ta bi rahatlık vardı nasıl olsa bana gelirler diye.. demek ki hala o duzeni oturtamamıslar ki insanlar daha iyi ya da daha ucuz festivalleri tercih ettiler bu yıl

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

veronique yazdı:
jonnathan yazdı:Geçen sene bu aylarda kamp biletleri açık arttırma sitelerinde uçuk fiyatlara satılırken bu yıl hala biletix gişelerinde olması düşündürücü.
rekabet ortamına ragmen Rock n Coke'ta bi rahatlık vardı nasıl olsa bana gelirler diye.. demek ki hala o duzeni oturtamamıslar ki insanlar daha iyi ya da daha ucuz festivalleri tercih ettiler bu yıl
Ülkemizde bu yıl Türk rock grup ve sanatçılarının olduğu bir çok etkinlik oldu.Tabii yazın sonuna kadar çoğu insan rock müziğe doyduğu ve rockn coke pahalı olduğu için bu durum normaldir.Zaten bende davetli olmasam gidemem.çünkü o bilete para ayıramam.sağolsun müzik camiası çevremiz.
Birde bu seneki program birçok kişi tarafından beğenilmesi.Pentagram süpriz oldu.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kitten »

bu sene de sağlam gruplar çıkıcak her zmanki gibi...pahalı filan olabilir ama
coke delisi olanlar bütün sene bu festivali bekliyo yani giden gidiyo gidemeyen gene gidemiyo .....

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

kindmonster yazdı:
veronique yazdı:
Ülkemizde bu yıl Türk rock grup ve sanatçılarının olduğu bir çok etkinlik oldu.Tabii yazın sonuna kadar çoğu insan rock müziğe doyduğu ve rockn coke pahalı olduğu için bu durum normaldir.Zaten bende davetli olmasam gidemem.çünkü o bilete para ayıramam.sağolsun müzik camiası çevremiz.
Birde bu seneki program birçok kişi tarafından beğenilmesi.Pentagram süpriz oldu.
Turkiye'deki sanatcılar cok sınırlı sayıda benim kastım asla Turkler degil.. Rock n coke bu yıl yabancılara agırlık vermedi, ya da istekler dogrultusunda cagırmadı.. yoksa hic kimsenin her hafta 20 milyon ucret odeyerek izleyebilecegi Teoman'ı-isim bi ornek sadece baska birisi de olabilir- Rock n Coke'ta o kadar para bayıp dinleyecegini sanmam.. bu amacla gitmek emege de ayıp eder cunku..
Ayrıca bu seneki programın begenildigini hic sanmıyorum.. Hala biletleri tukenmedi ve bu Rock n Coke icin cok ilginc bi olay

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

arkadaþlar rockn coke a ankaradan katýlacak fakat ulaþýmý dert eden iki arkadaþ için arabamýzda iki kiþilik yer var yalnýz dönüþü garanti etmiyecem egeden dönebilirim ama dönüþte de harem haydarpaþa yada esenler e býrakýr hatta otobüse kadar bindiriririm araba 2005 model km de ortalama uzun yolda 0.21 ykr yakýyor istanbulda kazý çalýþmalarýnýn olmasý nedeni ile km de ortalama 0.25 ykr olarak hesaplýyoruz yine kazý çalýþmalarýndan dolayý hazarfen e 6 saatte ulaþacagýmýzý tahmin ediyoruz 670 km mesafe ortalama 160 ytl yakýt yakarýz yani kiþi baþýna 40 ytl ye mal olur ama vasýta deðiþtirmeden ve onlarca saat sýcak ve vasýta derdi olmadan seyahat herþeye deðer. mail adreslerim [email protected] [email protected] ve telefon numaram 0505 238 54 00

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SuPeRGiRL »

Evet fiyatlar acayip değişmiş gerçekten. Gerçi satılıyorsa pahalı yapmaları mantıklı.. Arz talep meselesi sonuçta...

Geçen seneki isimler herkese göre çok iyiydi (her ne kadar bunu geçen sene kimse söylemediyse de) Bana kalsa bu seneyi tercih ederim. O da tek bi isimden dolayı.. Franz Ferdinand.. MSP da cabası oluyor... =)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bu sene hiç ankaralý katýlýmcý yok heralde

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

İlk gün hava çok sıcaktı. ikinci gün 13.00-14.00 arası yağmur yağdı. Aslı ve Özlem tekin gelinlik ile sahneye çıktılar. Özlem tekin senfoni takviyesi (7 kişi) ile çıktı.Hayko Cepkin korku filmi gibiydi ve performansı çok iyiydi.Teoman ve Rashit beraber birbirlerinin şarkılarını söyleyip coştular,Teoman hızlı parçalarını Rashit'in cover yapmasıyla söyledi, ilk defa GÖKDELENLER'i teomandan dinledik. Gripin ve 110'da oldukça iyiydi. ama en iyisi PENTAGRAM'dı kendimizden geçtik.
Burn sahnesinde sadece Üçnoktabir'i dinledim.Festivali onlar başlattı ve onlarlada oldukça eğlendik.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

Bence genel olarak güzel bi festivaldi.. Yağmur korkutuu biraz ama.. Eğer öyle yağsaydı yalan olurdu ondan sonrakiler... İçimden güneş açacak, her şey güzel olacak dedim ve oldu :) Teoman Rashit, Üçnoktabir, Gripin, Hayko hepsi çok iyiydi.. Yabancılardan da Chris Cornell'in Billy Jean'i akustik çalması hayran bıraktı.. Manic Street Preachers ile coştuk. Gerçekten canlı başka oluyormuş.. "your love alone, is not enough, not enough, not enough" =) Franz Ferdinand'ı sormaya gerek yok.. Onlara zaten hasta oluyordum. İki katına çıktı hayranlığım. "Merhaba" "sağ olun" gibi klişe sözcüklerin yanı sıra "herkes iyi mi" dedi arada =) Süperdi süper..

Tuvaletler de bu sene ya daha sık temizleniyordu ya da gerçekten daha az kişi var diyeydi ama geçen senelere nazaran iyiydi. İçeri girerken hiç beklemedik, Cuma diye mi acaba diye düşünüyorduk ama Cumartesi girenler de beklememiş. Çıkarken de kolay çıktık. Trafiğe yakalanmadık.

Seneye Rock'n Coke istanbul'da olmayacak falan gibi söylentiler duydum ama pek inanmıyorum ben =)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

televizyonda röportajları izledim. haberlerde. bir iki tane bir şey "rock aşkıııı wihuuu" diye bağırıyorlardı. çok korktum. az kalsın depresyona giriyordum o lafı duyunca. ucuz atlattım, şimdi iyiyim.
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

SuPeRGiRL yazdı:Seneye Rock'n Coke istanbul'da olmayacak falan gibi söylentiler duydum ama pek inanmıyorum ben =)
Bu sene sonmuş geyiğinden sonra bu mu başladı şimdide? :) Olacak merak etmeyin festival direktoru Dream'de açıklama yaptı, ilgi surdugu surece olacak diye... :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
SuPeRGiRL
Üye
Üye
İletişim:

Evet, bu senenin son olması için geçerli ve mantıklı tek sebep.. Ama genel olarak mantıksız.. En çok ilgi gören etkinlik şu anda.. Sağımız solumuz festival oldu. Meydanı boş bırakır mı Coke? =)
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ya bu senek gibi kaliteli bir festival sonrasýnda nasýl son festivaldi gibi dedikodular çýkýyor arkadaþlar rockn coke 2007 de çektiðim birbirinden güzel konser fotoðraflarýný ancak pazar akþamý sizlerle paylaþabileceðim þu anda resimleri düzenlemeye vaktim yok pazar akþamýndan sonra konser fotolarý bölümünden resimlere bakabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

ve rockn coke 2007 resimleri artýk sitemizde herkese hayýrlý olsun bu sene festival hakikaten çok baþarýlýydý seneyede þimdiden bilet çýksa alýrým heralde

Kilitli