Rock'n Coke 2007

Silmeye kıyamadığımız ba$lıklar...
Kullanıcı avatarı
parabol
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen parabol »

sanırım yok :D

Pentagram ana grup olucak heralde . . .

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Festivale gideceklerle rocktr.com üyeleri olarak orada görüşelim.
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

parabol yazdı:sanırım yok :D

Ana gruptan kasıt?
sleeping with the earth my dying bride

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

nasıl ya? iyi grup yok mu? smashing pumpkins geliyor, chris cornell geliyor... bu ikisi bile yetecekken msp, ff, wt... kusura bakmayın muse, placebo gelememiş bu sene...
betterman.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

r1g0r yazdı:Hiç mi Manic Street Preachers dinleyen yok ?
olmaz mı hiç, çok severim ben ama Rock'n coke a gitmem
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Program bir yana bilet fiyatları 100 yerine max. 50 ytl olsa çok kişi gider,bundan eminim.ayrıca her sene 50.000 kişi katılıyor desede zaten orada görevli birçok insan var ve dapıtılan davetiyeleri düşünürsek beleş girmiş insan sayısı fazladır.Benim merakım bir kezde festivalden sonra bilet alıp gelen sayısı açıklansında ben bileyim kaç kişi gönüllü gelmiş.
Biraz tuhaf bir yorum oldu ama yazmadan geçemedim.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

parabol yazdı:sanırım yok :D

ana gruptan ziyade herhangi bir günün en sonunda çıksaydı headliner derdim ama bu özellik yabancı gruplarda kalıyor.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Neden 50 YTL yapsın ki böylede gayet güzel satıyor. Kar etmesi için iki katından fazla insan gelmesi gerek ki bu gerçek izleyiciler içinde sıkıcı bir durum olur. Kaldı ki yeterli talep zaten var.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

kindmonster yazdı:Program bir yana bilet fiyatları 100 yerine max. 50 ytl olsa çok kişi gider.
Zaten çok kişi gidiyor.100ytl hatta şimdi 125ytl olsa bile rnc'un belli bi kitlesi var.Bunun dışında fazla izleyiciye ihtiyacı yok.
myspace.com/the_rita

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

Fiyat çok da önemli değil, organizatörler karlarını maksimize etmeye çalışırken sanırım bilet fiyatlarını o kadar da önemli bir faktör olarak görmüyorlardır.

Bana kalırsa line-up da gayet iyi, kötü demek için rock müzik hakkında bilgisiz olmak lazım. Türkiye'nin de en iyi organizasyonu olduğu için gidilebilitesi bir hayli yüksek benim için. Ayrıca her sene belli bir kitlenin gitmesi de çok önemli bir artı ki festival tecrübesi olan insanlarla bulunmak çok önemli. Ülkemizde bazı festivallerde gördüklerimiz insanların bu tecrübeden yoksun olduklarını gösteriyor. Bu bakımdan da RockNCoke bir adım önde.

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

Bence iyi deðil yani kalite bakýmýndan bakmýyorumda tarz bakýmýndan bakýyorum birazda belki... ama 2005 senesine nazaran çok kötü.. dinlenesi gruplar ama 5 yýlýn en iyi line-up ý deðil bence. beni heyecanlandýrmadý doðrusu.
r1g0r yazdı:Fiyat çok da önemli deðil, organizatörler karlarýný maksimize etmeye çalýþýrken sanýrým bilet fiyatlarýný o kadar da önemli bir faktör olarak görmüyorlardýr.

Bana kalýrsa line-up da gayet iyi, kötü demek için rock müzik hakkýnda bilgisiz olmak lazým. Türkiye'nin de en iyi organizasyonu olduðu için gidilebilitesi bir hayli yüksek benim için. Ayrýca her sene belli bir kitlenin gitmesi de çok önemli bir artý ki festival tecrübesi olan insanlarla bulunmak çok önemli. Ülkemizde bazý festivallerde gördüklerimiz insanlarýn bu tecrübeden yoksun olduklarýný gösteriyor. Bu bakýmdan da RockNCoke bir adým önde.
hop orda dur bakalým herkezin tarzý farklýdýr ben kötü diyorum ve rock muzikdende iyi anladýðýmý iddaa ediyorum. bana göre kötüdür çünkü ben alternatif veya post-punk grublarýndan pek haz almam. dinlerim ama öylesine yani.

Kullanıcı avatarı
mavisakal_kan
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mavisakal_kan »

n0fx yazdı:Bence iyi değil yani kalite bakımından bakmıyorumda tarz bakımından bakıyorum birazda belki... ama 2005 senesine nazaran çok kötü.. dinlenesi gruplar ama 5 yılın en iyi line-up ı değil bence. beni heyecanlandırmadı doğrusu.
r1g0r yazdı:Fiyat çok da önemli değil, organizatörler karlarını maksimize etmeye çalışırken sanırım bilet fiyatlarını o kadar da önemli bir faktör olarak görmüyorlardır.

Bana kalırsa line-up da gayet iyi, kötü demek için rock müzik hakkında bilgisiz olmak lazım. Türkiye'nin de en iyi organizasyonu olduğu için gidilebilitesi bir hayli yüksek benim için. Ayrıca her sene belli bir kitlenin gitmesi de çok önemli bir artı ki festival tecrübesi olan insanlarla bulunmak çok önemli. Ülkemizde bazı festivallerde gördüklerimiz insanların bu tecrübeden yoksun olduklarını gösteriyor. Bu bakımdan da RockNCoke bir adım önde.
hop orda dur bakalım herkezin tarzı farklıdır ben kötü diyorum ve rock muzikdende iyi anladığımı iddaa ediyorum. bana göre kötüdür çünkü ben alternatif veya post-punk grublarından pek haz almam. dinlerim ama öylesine yani.
isimlere baktığım zaman bence çok çok ii gruplar geliyor.. bence en ii rock'n coke olucak (zewkler tartışılmaz:P) ama yinede hayatta gitmiceğim bir festival :023
Benim için dua et!.. çünkü ben lanetlenmiş bir ruhum..daha önce lanetlenmemiş bir ruh!!

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

n0fx yazdı:Bence iyi değil yani kalite bakımından bakmıyorumda tarz bakımından bakıyorum birazda belki... ama 2005 senesine nazaran çok kötü.. dinlenesi gruplar ama 5 yılın en iyi line-up ı değil bence. beni heyecanlandırmadı doğrusu.
r1g0r yazdı:Fiyat çok da önemli değil, organizatörler karlarını maksimize etmeye çalışırken sanırım bilet fiyatlarını o kadar da önemli bir faktör olarak görmüyorlardır.

hop orda dur bakalım herkezin tarzı farklıdır ben kötü diyorum ve rock muzikdende iyi anladığımı iddaa ediyorum. bana göre kötüdür çünkü ben alternatif veya post-punk grublarından pek haz almam. dinlerim ama öylesine yani.

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

r1g0r yazdı:
n0fx yazdı:Bence iyi deðil yani kalite bakýmýndan bakmýyorumda tarz bakýmýndan bakýyorum birazda belki... ama 2005 senesine nazaran çok kötü.. dinlenesi gruplar ama 5 yýlýn en iyi line-up ý deðil bence. beni heyecanlandýrmadý doðrusu.
r1g0r yazdı:Fiyat çok da önemli deðil, organizatörler karlarýný maksimize etmeye çalýþýrken sanýrým bilet fiyatlarýný o kadar da önemli bir faktör olarak görmüyorlardýr.

Bana kalýrsa line-up da gayet iyi, kötü demek için rock müzik hakkýnda bilgisiz olmak lazým. Türkiye'nin de en iyi organizasyonu olduðu için gidilebilitesi bir hayli yüksek benim için. Ayrýca her sene belli bir kitlenin gitmesi de çok önemli bir artý ki festival tecrübesi olan insanlarla bulunmak çok önemli. Ülkemizde bazý festivallerde gördüklerimiz insanlarýn bu tecrübeden yoksun olduklarýný gösteriyor. Bu bakýmdan da RockNCoke bir adým önde.
hop orda dur bakalým herkezin tarzý farklýdýr ben kötü diyorum ve rock muzikdende iyi anladýðýmý iddaa ediyorum. bana göre kötüdür çünkü ben alternatif veya post-punk grublarýndan pek haz almam. dinlerim ama öylesine yani.
evet aynen dinlerim ama öylesine pek haz almam, sadece oturup bilgisiyarýmda dinleyecek kadar. rnc'e o kadar para döküpde dinleyecek kadar deðil.

Kullanıcı avatarı
Ghost_Murder
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Ghost_Murder »

ben olsam yeniden 50 cent i getirirdim...

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

yeni yayýnladýklarý haberde , yeni isimlerin çok yakýnda duyurulacaðý yazýyor.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Yeni isimlerden çok umutlu olmamak lazım.

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

bencede.

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

badly drawn boy eklenmiş diyorlar.

Kullanıcı avatarı
n0fx
Üye
Üye

Mesaj gönderen n0fx »

Badly Drawn Boy ile AVID eklendi.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Rock n Coke'un çamurundan şikayet edenler Glastonbury'e uğramasınlar bile...
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/Galer ... 3660&rid=2

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

jonnathan yazdı:Rock n Coke'un çamurundan şikayet edenler Glastonbury'e uğramasınlar bile...
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/Galer ... 3660&rid=2
boyle fest olur mu yazmıslarda bu kıyafetle giden olur mu yazsalarmıs keske bi de :)

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen shadow_girl »

sıcaklar bu şekilde devam ederse Rock'n Coke için insanlar yağmur duası bile edebilirler.
çok özlersiniz o çamurları :010

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Gün itibariyle kamp biletlerimiz tükeniyor ona göre haa şeklinde bir mail atmışlar. Aragaz mıdır gerçek midir bilinmez tabi.

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Az kaldı yokmu gelen?

Kilitli