İstanbul Buluşması

Site üyelerinin ya da site yönetiminin düzenlediği buluşmaların, toplantıların duyurulduğu alan
Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

Ben her zaman hazırım.kesin bir karar verin geleyim yahu:)nişanlımı evde bırakır,kaçar gelirim sizin için:)
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
pardus
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen pardus »

eğer gelebilrsem bende gelmye çalşırım =) yaş sınırı yok demi:D
We learned speaking turkish one english stayed... yanlşmı oldu acepp:D

Kullanıcı avatarı
kikirik
Üye
Üye

Mesaj gönderen kikirik »

goqhan yazdı:belki arkadaslar bana kýzýcak fakat bu buluþma görüþme iþleri internete pek sýklýkla giremesemde siteye her girdiðimde biyerleden gözüme iliþiyo.ne yazik ki pekte buluþulduðuna rastlamadým(en azýndan konuþulduðu kadar sýk deðil)ve sürekli buluþalým dendiðinde ben gelirim, cok güzel olur gibi msjlar görüyorum fakat bi kesinlik konulmuyo ve nezaman baksam belirlenmiþ buluþma tarihine cok az bi süre kalmasýna raðmen kimlerin gelip gelmiyeceði daha kesinlik bile kazanýlmýþ olmuyo.önce kesin ben gelicem diyen insanlar ortaya cýkmalý sonra talebe gore yakýn ve net bi tarih konmalý.bu sekilde daha cok uzun bi sure bulusulacagýný sanmýyorum ben ve her ne olursa olsun bir veya bir grup insanýnda onderlik(öncülük)etmesi sart gözüyle bakýyorum.
Ewt birinin öncülük etmesi lazým dediðin gibi...Bunu yapabilmek içinde herkesi tanýmak lazým....Kesin bir tarih belirtilebilir(ki bi arkadaþ belirtmiþ) ve uyan uymayan herkes görüþlerini belirterek ortak bir zaman ayarlanabilir..Bende hep bu baþlýðý görüyorum ama buluþulduðunu görmedim :-D :-D Olur birgün inþallah:D

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

kikirik yazdı:Bende hep bu başlığı görüyorum ama buluşulduğunu görmedim :-D :-D Olur birgün inşallah:D
bi gün buluşulmuştu 23.09.2006 sadec 4 kişiydikkk hatta sitenin gelin ve damadı da vardı,çookkk güzel bi gündü en azındann benim hiç unutamaycağımm :oops:

evet bu kdr flashback yeter,arkadaşlarr bence bi tarih konulsunn herkes ona uymaya çalışsın yoksa herkes için uygun tarrih bulmak zor,ve sorumluuğu üstlenecek biri olmalı telini vermeli irtiabat için yoksa sora kopukluk oluo başımaza geldi ordan biliorum katılacak arkadaşların dikkatine,Gerçi bende gelmek isterdimm hatta gelin damatla birlikte ama vahim bi iş kazası sonucu koltuk değneklerine muhtaç kaldımm şimdilik yürüyemiorum,artık olmadı site olarak benim hasta ziyaretime gelirsinizz :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

MuHoS yazdı:vahim bi iş kazası sonucu koltuk değneklerine muhtaç kaldımm şimdilik yürüyemiorum
geçmiş olsun. :|
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

14 kasım olursa gelmem imkansız, zira kayseri'de olacağım. bir de istanbul buluşmalarındaki başarısızlık konusunda şu sorun var. bir arkadaş kitlesinin organizasyonuna ihtiyaç var, tek kişinin değil. tek kişi buraya şu saat dediğinde ortak bir zamanda uzlaşılmaya çalışılıyor ama bu şimdiye dek pek mümkün olmadı. gerçekte de görüşen 3 kişi çıkıp "tarih şu, saat şu; gelen gelsin, eğlenelim; gelmeyende ekran başında izler gelişmeleri" demeli. 3 kişi zaten buluşacağı için buluşamama sorunu da olmaz hem :P
betterman.