Yapılan Yararlı Organizasyonlar

Site üyelerinin ya da site yönetiminin düzenlediği buluşmaların, toplantıların duyurulduğu alan
Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Yapılan Yararlı Organizasyonlar

Mesaj gönderen Trimpot »

Site üyeleri olarak şimdiye kadar yapılan bir çok faydalı organizasyon bulunmaktadır. Ama bunları şimdiye kadar bir yere yazmak veya afişe etmek gibi bir niyetimiz olmamıştı. Ta ki son yapılan "Kimsesiz Çocukları Ziyaret" organizasyonuna kadar.

* Fotoğraf 1
* Fotoğraf 2
* Fotoğraf 3
* Fotoğraf 4
* Fotoğraf 5

Bu güzel organizasyona katılan başta simsiyah_85 olmak üzere; hi_fi_girl, _RockMania_ ve goqhan'a tesekkurler.

Bu başlık altında bundan böyle yapılan yararlı organizasyonlar yazılacaktır. Bunu sizlerde yapabilirsiniz...

iyilik yap iyilik bul...

27224
En son Trimpot tarafından 16 Oca 2007 15:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
issirganotununissirmiyani
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen issirganotununissirmiyani »

evet çok güzel bir başlık olmuş arkadaşlar nerde konu aacaklarını bile bulamıyorlardı .

ne yaprsan elinle oda gelir seninle demişler bir deniz feneri olamasakta el feneri oluruz :-D
issirganotununissirmiyani ''değişim başladı anı yaşa'' vodafone gibi oldu behh

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

arkadaşlarımı tebrik ederim. rocktr üyeleri olarak güzel birşeyler yapmak sevindirici.diğer organizasyonlarda yer almak için gönüllüyüm.maddi ve manevi yardımlar için hazırım.dışarda sürekli yardım amaçlı çalışıyorum.tecrübelerimi rocktr üyeleri ile paylaşabilirim.daima buradayım.saygılarımla. HAKAN
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

trimpot, çok teşekür ederim(z) :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

ilkini yapan arkadaşlara çok teşekkür ederiz.. Tebrikler arkadaşlar
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

çok güzel bi davranış olmuş tebrik ediyorum.bende tüm organizasyonlara destek olmaya çalışırım (1 tanesi hariç bilen biliyo..) devamını bekleriz.
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

devamı olucak emin olun arkadaşlar ama umarım ilkinde yaptıımız gibi yasakda olsa çaktımadan fotoğraf çekmeye çalışma çabalarımız başarılı olur :) ve burda sizlerle paylaşabiliriz umarım ki.. :D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

simsiyah_85 yazdı:trimpot, çok teşekür ederim(z) :)
Fotograflara bakarken hayatimda ilk defa yararli bir sey (rocktr.com) yaptigimi bana gösterdiginiz ve yasattiginiz için asil ben sizlere tesekkur ederim.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Trimpot yazdı:
Fotograflara bakarken hayatimda ilk defa yararli bir sey (rocktr.com) yaptigimi bana gösterdiginiz ve yasattiginiz için asil ben sizlere tesekkur ederim.
:roll:

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:
Trimpot yazdı:
:roll:
utanma utanma hakettiniz :-D

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

simsiyah_85 yazdı:devamı olucak emin olun arkadaşlar ama umarım ilkinde yaptıımız gibi yasakda olsa çaktımadan fotoğraf çekmeye çalışma çabalarımız başarılı olur :) ve burda sizlerle paylaşabiliriz umarım ki.. :D
ekip lideri sensin.senden haber bekliyoruz :006

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

masterloves yazdı:ekip lideri sensin.senden haber bekliyoruz
birincisi ben lider değilim biz 5 kişi gittik ve budurum için 5mizde birimiz telefondan birmiz yüzyüze birmiz başka türlü vs sürekli aynı oranda emek ve çaba harcadık bu yüzden birinci varsa o ben değilim biziz (müge,bahar,gökan,erdem,şükrü) kaldı ki önemli olan da bu değil zaten o az emek harcadı bu çok emek harcadı değil önemli olan birbirimize destek olmamız tabii :)

kişi ve katılım olayına gelince ise şöle bi durum var arkadaşım ben istedim ki bu sitede ilk olarak açtığım başlıktan da bilirsiniz hep beraber kalablık bi grup oluşturalım ve topluca gidelim ama malesef bazı şansızlıklardan ötürü sadece 5 kişiydik ve oraya gittiğimizde yeni gelen bi kuraldan haberdar edildik bu tip kurumlar 5 kişiden fazla ziyaretçi içeri almıomuş ve bizde tam sayısına göre gitmişiz..

şuan bu 5 kişilik ekip hiç bi zaman değişmicek ve her fırsatta gidip gelicek isteyenlere tek tavsiyem sizde kendi ekibinizi kurun ve elinizden geldiği kadarıyla bu tip şeyler yapın derim ama eğer olurda kurumdakilerle anlaşbilrisem bende çok isterim kalabalık bi ekip halinde girebilmei ve orda hep beraberce bişeyler yapabilmei :)

size önümüzdeki gidişimizde yapmayı planladığımız şeylerden bahsedim madem böyle bi başlık açıldı..
gitar eşliğinde çocuklara çocuk şarkılar söyletmek ve söylemek onlarla yine oyunlar oynamak ve yine bişeyler dağıtmak bi sonraki hedefimiz elimizden gelen herşei yapmaya çalışıcaz..

umarım sizlerde böle bi fırsat bulabilirsiniz :006

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

anladım :010

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: Yapılan Yararlı Organizasyonlar

Trimpot yazdı:Bu güzel organizasyona katılan başta simsiyah_85 olmak üzere; hi_fi_girl, _RockMania_ ve goqan 'a tesekkurler.
ve birde şükrü adında aramıza yeni katılan "yeniuye" adlı arkadaşımız da bu kişilerinn içinde küçük bi hatırlatma ve düzeltme yapim dedim :)

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

Hayatımda kendimi "bişey" hissetiğim bigündü hem eğlenceli hemde duygu yüklü bişey oldu en yakın zamanda tekrarını ve daha farklı organizasynonları sabırsızlıkla bekliyorum...Belki bu dünyada tekil olarak pek fazla yer yaplamıyoruz ama en azından hacmimiz kadarını kullanarak bişeyler yapmak hayattaki en harika şey galiba :010
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

simsiyah_85 :tamam
kimi yanında arıyorsann, önce içinde bulajaksın...

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

_RockMania_ yazdı:Hayatımda kendimi "bişey" hissetiğim bigündü hem eğlenceli hemde duygu yüklü bişey oldu en yakın zamanda tekrarını ve daha farklı organizasynonları sabırsızlıkla bekliyorum...Belki bu dünyada tekil olarak pek fazla yer yaplamıyoruz ama en azından hacmimiz kadarını kullanarak bişeyler yapmak hayattaki en harika şey galiba :010
_RockMania_ :victory

Kullanıcı avatarı
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bence birşeyşler yapılacaksa bu büyük katılımlarla yapılması gerekir örnek verecek olursam . sizle birlikte güzel şeyler yapmak istiyen birine sen gelme kendi ekibini kur dersen zaten o işin bir anlamı kalmaz 5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir kaldıkı ben adanadayım mesala burda nasıl bir ekip kurabilirim siteden . ancak nedir bir ekip kurar ve dersiniz evren bize şu lazım elimden geldigince temin etmeye çalışırı bu benim için değil diger arkadaşlar içinde geçerlidir bence bir yardım toplamak istiyen yada bir etkinlik yapmak istiyen kişi burda belirtir yardım eden eder . dışarıya kapanmak olmaz

Kullanıcı avatarı
yeniuye
Üye
Üye

Mesaj gönderen yeniuye »

issirganotununissirmiyani yazdı:bence birşeyşler yapılacaksa bu büyük katılımlarla yapılması gerekir örnek verecek olursam . sizle birlikte güzel şeyler yapmak istiyen birine sen gelme kendi ekibini kur dersen zaten o işin bir anlamı kalmaz 5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir kaldıkı ben adanadayım mesala burda nasıl bir ekip kurabilirim siteden . ancak nedir bir ekip kurar ve dersiniz evren bize şu lazım elimden geldigince temin etmeye çalışırı bu benim için değil diger arkadaşlar içinde geçerlidir bence bir yardım toplamak istiyen yada bir etkinlik yapmak istiyen kişi burda belirtir yardım eden eder . dışarıya kapanmak olmaz
yardımın büyüğü onlara ve kendimize hissettirdiğimiz maneviyattır.. biz dışa kapanmıoruzki... gruptaki kişi sayısı 5 kişiden fazla olursa ayırıolar.. orda ayrılmaktansa burda kendi grubunu oluşturmak daha hoş diilmi... adanada yokmu esirgeme kurumu??bence sadece rocktr tayfasına özgü bişey olmasın bu organizasyonlar... çevremizdeki iş mahalle çocukluk gibi arkdaşlarımızlada yapalım bunları.. ozman dahada renkli olur...

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

bu 5 kişi muhabbeti bizden kaynaklanmıyor arkadaşlar bizim gittiğimiz yuvadaki sistem o şekilde işliyormuş yani ne akdar kalabalık ta gitsek her şekilde 5 erli gruplara ayrılmak zorunda kalınacak...Daha farklı organizasyonlarda daha kalabalık olalım zaten ki olması gereken de budur...
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

issirganotununissirmiyani yazdı:bence birşeyşler yapılacaksa bu büyük katılımlarla yapılması gerekir örnek verecek olursam . sizle birlikte güzel şeyler yapmak istiyen birine sen gelme kendi ekibini kur dersen zaten o işin bir anlamı kalmaz 5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir kaldıkı ben adanadayım mesala burda nasıl bir ekip kurabilirim siteden . ancak nedir bir ekip kurar ve dersiniz evren bize şu lazım elimden geldigince temin etmeye çalışırı bu benim için değil diger arkadaşlar içinde geçerlidir bence bir yardım toplamak istiyen yada bir etkinlik yapmak istiyen kişi burda belirtir yardım eden eder . dışarıya kapanmak olmaz
dışarıya kapanan kim yazdıklarımı tam okumamışsın sanırım?

5 kişi muhabetini anlayıncaya kadar oku arkadaşım lütfen kimseyi dışlama olayı yok

bazı olaylardan haberin olmadığı için şu tepkini anlıyorum gereksiz bi savunma olmuş seninki :006
En son simsiyah_85 tarafından 16 Oca 2007 13:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

issirganotununissirmiyani yazdı:5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir
bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

Kullanıcı avatarı
MuHoS
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MuHoS »

hakikaten çok erdemli bi davranış şu zamandaaa giden arkadaşlarınn alnından öpmekk lazımm kimsee kolay kolay yapamazz yani her babayiğitin harcıı deill tebriklerrrrrr :006
Nerden Bilirdim HaYatın Önce SınAv Yapıp SoNra Ders Verdiğni...

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

5 kisilik grup olayına bide su acıdan bakabilirsiniz.
''yeniuye'' bu grup icerisine rocktr olmadan girdi yani onemli olan bu işi yaparken butun adamlar bu siteden olmalı die bi durum soz konusu diildir.kaldıki bende gelmek istiorum sizinle arkadaslar dien bi insana kusurabakma sen bizim gruptan diilsin die bisii dicekte halimis yoktur!!!

hee bunu burda belirttiysek bunu bu siteden insanlarla yapmamıs daa gusel olur.mesela biz bi ay sonra falan tekrar gitmeyi dusunuoruz bu sefer on kisi olur 5imiz farklı yuvaya 5imiz farklı yuvaya gideriz.belki bi daaki aylarda dahaa da kalabalık olup butun yuvalarıda bis isgaledebiliris :010

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

simsiyah_85 yazdı:
issirganotununissirmiyani yazdı:5 kişi ile ne kadar büyük bir yardım toplana bilir
bide kimse gelmediği için biz 5 kişi gitmiştik ya 5 kişinin manevi gücünün yettiğinin bi kanıtıdır bu :006

Madem 5 kişiyle olmaz diosunuz herkes katılsaydı o zaman bas bas bağırdık buralarda ama ses seda yok kimseden ee 1 kişi bile olsa ordaki çocukları sevindirmek . bi abi, abla duygusunu az da olsa yaşatmak yeterli oldu sanırım.. Nice bu tür organizasyonlara
† ßaris bili©i †