İzmir Buluşması

Site üyelerinin ya da site yönetiminin düzenlediği buluşmaların, toplantıların duyurulduğu alan
Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

Trimpot yazdı:
Darkfuneral yazdı:Ufak çaplı bi RockTR Dungeon Bulusması yapılıyor bugun :p gelmek isteyen herkes davetlidir.. :)
Dungeon bulusmasi olmadi ama guzel oldu. tabii sonunda olan üzücü olayi ve halen saglam olmamizi saymazsak :)
evet güsel bi geceydi gerçekten.. 2. mekan ibonun mekan bundan boyle :))

o kötü olayı unutmak mumkun deil.. ve ertesi gunu dahada kötüsünü görünce :S etkilenmemek elimde deil ..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

typhoon
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen typhoon »

ben forumun bu taraflarına bakmıyorum yıllardır ya , bidahakine bende iştirak edeyim :)

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Re:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

RapunZelle yazdı:
Trimpot yazdı:
Darkfuneral yazdı:Ufak çaplı bi RockTR Dungeon Bulusması yapılıyor bugun :p gelmek isteyen herkes davetlidir.. :)
Dungeon bulusmasi olmadi ama guzel oldu. tabii sonunda olan üzücü olayi ve halen saglam olmamizi saymazsak :)
evet güsel bi geceydi gerçekten.. 2. mekan ibonun mekan bundan boyle :))

o kötü olayı unutmak mumkun deil.. ve ertesi gunu dahada kötüsünü görünce :S etkilenmemek elimde deil ..
Mesajı 2 - 3 kere okuduktan sonra nereye gittiğimizi hatırladım ve kendimden utandım desem yeri var ama bugun olsa aynı kadro (artık eşler de dahil) yine giderim abi :)
All mankind loves a lover.