Türk Telekom

Bilgisayar dünyası, bilgisayar programları, teknoloji haberleri...
Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Artık net olarak fiyatlar belirlendi.Birkaç post önce yazdığım fiyatlara ÖİV dahil değildi bu yüzden biraz düşük kaldı sanırım.Yeni fiyatlar şunlar ;

1024/256 sınırsız, 49 ytl
2048/512 sınırsız, 69 ytl
4096/1024 sınırsız, 89 ytl

512/128 sınırsız kalkmış.Sanırım iss lere verilebilir.Superonline, smileadsl gibi firmalara...

Kotalılarda hiçbir değişiklik yok :(

6 Ağustos'a kadar geçişlerin tamamlanması bekleniyor.

Aşağıdaki mevcut kullanıcılar okla gösterilen tarifelere direk geçirlecek.
1024/256 9GB limitli kullanıcılar --> 1024/256 Limitsiz'e (49 ytl)
256/64 Limitsiz kullanıcılar -------> 1024/256 Limitsiz'e (49 ytl)
512/128 Limitsiz kullanıcılar ------> 2048/512 Limitsiz'e (69 ytl)
1024/256 Limitsiz kullanıcılar ----->4096/1024 Limitsiz'e (89 ytl)
2048/512 Limitsiz kullanıcılar ----->4096/1024 Limitsiz'e (89 ytl)
When you're pushed, killing's as easy as breathing

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Her Adsl kullanıcısının ezberlediği o meşhur numarayı arayıp sınırlıdan sınırsıza gecebiliyor muyuz acaba?
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Hat sahibinin gidip dilekçe vermesi gerekiyor abonesi olduğu telekom müdürlüğüne.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

evimize 27 ytl telefon faturası gelmiş.. 10 ytl si her ay alınan hat ücreti.. 7 ytl konuşma ücreti.. 10 ytl vergiler hedeler hödöler.. çıkamadım işin içinden
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

KoRn_eR yazdı:Hat sahibinin gidip dilekçe vermesi gerekiyor abonesi olduğu telekom müdürlüğüne.
256K sınırsızdan 6 GB kotalıya geçerken telefonla halletmiştim, bunda dilekçe istemeleri ilginç...
kozmik_peri yazdı:evimize 27 ytl telefon faturası gelmiş.. 10 ytl si her ay alınan hat ücreti.. 7 ytl konuşma ücreti.. 10 ytl vergiler hedeler hödöler.. çıkamadım işin içinden
Ona bende çok dikkat ediyorum. O kadar saçma şeyler ödeniyor ki...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

kozmik_peri yazdı:evimize 27 ytl telefon faturası gelmiş.. 10 ytl si her ay alınan hat ücreti.. 7 ytl konuşma ücreti.. 10 ytl vergiler hedeler hödöler.. çıkamadım işin içinden
Artık sabit ücret kalkmış,sehir içi-şehir dışı,gsm hepsi aynı ücret gibi şeyler duydum,bizede 22 ytl geldi,hiç denecek kadar arama olduğu halde,sağılıyormuyuz ne? :D
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Sadeceucnokta »

ADSL abonelerine müjdeli karar

ADSL abonelerini sevindirecek karar bu kez mahkemeden geldi. Yargıya taşınan farklı abonelik ücretinde, mahkeme tüketiciden yana kararını verdi. Yargı kararı emsal olacak.

TÜRK Telekom (TTNet A.Ş.)'nin internet kullananlara sağladığı ve mahkemeye yansıyan farklı ADSL abonelik ücreti, tüketici lehine sonuçlandı.

TTNet A.Ş.'nin ADSL abonelik ücretlerini iki senelik sözleşme yaparak 29.00 YTL.den almakta iken, yeni abonelere ücreti 14.99 YTL.ye indirmişti.

Yüksek ücret ödememek için eski aboneliklerini iptal ettirmek isteyen kişilerden, imzalanan sözleşmeye dayanarak iki seneden arta kalan ayların ücretini de yüksek tarifeden alması üzerine Hukukun Egemenliği Derneği Akyüz, Türk Telekom aleyhine açtığı davada, Hakem Heyeti'nin ‘Eski abonelerin ileriye yönelik olarak hiç bir ödeme yapmaksızın, aboneliklerini iptal edebilecekleri’ yolunda karar verdiğini ifade etti.

İŞTE SEVİNDİREN GELİŞME

Bu durumda eski aboneler, ileriye yönelik olarak hiç bir ödeme yapmaksızın aboneliklerini iptal edebilecek ve yeni tarife üzerinden düşük ücretle yeniden abone olabileceklerdir.

Abonelik sözleşmesine taraf olan tüketiciler, isteklerini satıcıya yazılı olarak bildirmek kaydıyla aboneliklerine tek taraflı olarak son verebilirler. Satıcı, tüketicinin aboneliğine son verme isteğini, yazılı bildirimin kendisine ulaştığı tarihden itibaren en geç 7 gün içinde yerine getirmekle yükümlüdür.

SÜRELİ YAYINLARDAKİ DURUM

Süreli yayınlarda ise bu işlem, yayının türüne göre değişen sürelerde veya en geç bildirimden sonraki ilk yayın tarihinde yapılmalıdır. Satıcı, abone ücretinin geri kalan kısmını hiçbir kesinti yapmaksızın onbeş gün içinde iade etmekle yükümlüdür. İki senelik sözleşmeye dayanarak ilerideki aylar için hiç bir ücret talep edilemeyecektir.

AA
Eskidendi, eskidendi, çok eskiden...

Kullanıcı avatarı
TableT
Üye
Üye

Mesaj gönderen TableT »

Reklamlarıyla çok garip bir gıda firmasını*adı bende saklı:)* hatırlatan ve yenilikleriyle şaşırtan yada şaşırtmayan bir kuruluş...Zira reklamlarında Cem Yılmaz gibi birinin yaptığı espirelere hakikaten gülünmesi gerekirken ben tebessüm bile edemiyorum...:D

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu ay 4GB kotalı olan kullanıcıların kotası 6GB olacakmış bilgisi olan varmı ?

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ttnetmuzik.com dan adsl kullanıcıları artık bedava orjinal kalitede var olan mp3 leri bedava indirebilirler.Bunun için ttmail.com dan hesap açmak daha sonra da ttnetmuzik.com dan üye olmak yeterli.

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

şu abda telekoma deli gibi küfür yağdırıyorum.
internet kopup duruyo ulen var yaa................
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Flood yapmış oluyorum ama yeni gördüm bunu

Aralık ayında kotalı kullanıcılara 2 gb ek olarak verilmişti.Uygulama ocak ayında da devam ediyor.

http://www.ttnet.net.tr/137.aspx

Kullanıcı avatarı
Sadeceucnokta
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:Flood yapmış oluyorum ama yeni gördüm bunu

Aralık ayında kotalı kullanıcılara 2 gb ek olarak verilmişti.Uygulama ocak ayında da devam ediyor.

http://www.ttnet.net.tr/137.aspx
ooo ye :)