Açıköğretim

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
ilkduRock
Üye
Üye

Açıköğretim

Mesaj gönderen ilkduRock »

yaw millet üniwersitey gidio ben açık öğ... ey açık öğretimliler bana destek werin:D YAŞASIN AÇIK ÖĞ....:P

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bilgisayar teknolojilerini bitrdim dikey geçişle iktisata geçtim açıköğretim napcam bakalım?????

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

hi_fi_girl yazdı:bilgisayar teknolojilerini bitrdim dikey geçişle iktisata geçtim açıköğretim napcam bakalım?????
ya bişi sorcam bu dikey geçiş zor bişi mi ? kontenjan falan cok mu az tutuluo??

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lastgsp yazdı:
hi_fi_girl yazdı:bilgisayar teknolojilerini bitrdim dikey geçişle iktisata geçtim açıköğretim napcam bakalım?????
ya mesela ben dikey geçişle mühendislik sınavına girseydim baya bi kasardı evet ama şimdi myo okuyan öğrencilere açıköğretimin kısıtlı alanlarına dikey geçiş hakkı tanındı o var.. ben işletme veya iktisat secebiliyodum bölümüm itibariyle iktisat sectim 3.sınıftan devam edicem. öyle yani :006

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
lastgsp yazdı:
ya mesela ben dikey geçişle mühendislik sınavına girseydim baya bi kasardı evet ama şimdi myo okuyan öğrencilere açıköğretimin kısıtlı alanlarına dikey geçiş hakkı tanındı o var.. ben işletme veya iktisat secebiliyodum bölümüm itibariyle iktisat sectim 3.sınıftan devam edicem. öyle yani :006
hımm iki yıllık bilgisayr okuyan birinin mühendislige gecişi cok mu zor olur yane ?

bi de iktisat a falan gecse o daha mı kolay kazanması*

azcık aydınlatsan bizi :010

bad-dua
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bad-dua »

işletme 1 deyim ama bu sene kesin 2.ye geçicem sanırsam galiba

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iktisat+işletme bu bölümlere kazanarak filan girmiyosun güsel kardeşim.. direk açıköğretim bürosuna başvuruyosun ama eğer bölümünün devamı bir lisans programını istiyorsan işte ozaman sınava gireceksin dikey geçiş sınavına

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

lastgsp yazdı:
hi_fi_girl yazdı:
lastgsp yazdı: ya bişi sorcam bu dikey geçiş zor bişi mi ? kontenjan falan cok mu az tutuluo??
hımm iki yıllık bilgisayr okuyan birinin mühendislige gecişi cok mu zor oluryane ?

Osym.gov.tr de DGS bölümüne bakarsan sorularının cevaplarını alırsın.

-->Osym DGS Anasayfası--<

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

KoRn_eR yazdı:
lastgsp yazdı:
hi_fi_girl yazdı: ya mesela ben dikey geçişle mühendislik sınavına girseydim baya bi kasardı evet ama şimdi myo okuyan öğrencilere açıköğretimin kısıtlı alanlarına dikey geçiş hakkı tanındı o var.. ben işletme veya iktisat secebiliyodum bölümüm itibariyle iktisat sectim 3.sınıftan devam edicem. öyle yani :006
hımm iki yıllık bilgisayr okuyan birinin mühendislige gecişi cok mu zor oluryane ?

Osym.gov.tr de DGS bölümüne bakarsan sorularının cevaplarını alırsın.

-->Osym DGS Anasayfası--<
teşekkür ederim ;)