Dokuz Eylül Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

tınaztepe mühendislik fakültesi bilgisayar mühendisliği bölümüne de bekleriz hepinizi :-D yarın calculus finalim var bakalım nolacak...
ben bir hıyarım,her deliğe uyarım.

Kullanıcı avatarı
kerberos
Üye
Üye

Mesaj gönderen kerberos »

Bende varım :-D makine müh. bornovada kulübelerde sürünüyoz...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

ooo hem izmitten hem deü lü . ben de kocaeliden çıkan tek enayi ben miyim diyodum :-D sevvil bayburt denen kaltağa tekrardan selamlar fd yle bıraktıydı beni lanet karı fizikten

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu sene 2.tercihim bu üniversite olucak çook büyük ihtimalle özellikle hukuk fakültesi.. :010
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

SamotH
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SamotH »

güzel güzel...deü nün en iyi bölümüdür hukuk,gerek yeri gerek kalitesiyle

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

wolfali yazdı:bu sene 2.tercihim bu üniversite olucak çook büyük ihtimalle özellikle hukuk fakültesi.. :010
sitede bizim okuldan bikaç insan var. :010 onlardan biri olarak söyleyebilirim ki,eğer hukuk seçeceksen ve bizim okulu tercih edeceksen,bizim okulun sistemi diğer hukuk fakültelerine göre baya bi farklı olduğundan önce iyice bir araştır derim.çünkü bu sistemi bilmeden gelipte pişman olan insanlar oldu.onlardan değilim :010 tavsiye ederim,severim ben okulumu,bekleriz :010 :006

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

artıkın bende deu lüyümm 9çeşmelerdeym bende iktisat ama daha çömüm =P
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

ScarTissue yazdı:artıkın bende deu lüyümm 9çeşmelerdeym bende iktisat ama daha çömüm =P
Oraya öss formu almaya gelmiştim(dokuz çeşmelere).Seni görmüştüm orda :-D Sen beni tanımazsın ama ben tanıdım seni 8)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

wolfali yazdı:bu sene 2.tercihim bu üniversite olucak çook büyük ihtimalle özellikle hukuk fakültesi.. :010
Gel canım gel.Umarım olur.Bizim oralar kompile gel sen :-D 8)

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

yok mu sitemise hala girmekte olan hukukçularımıs... sınav dönemi die herkes offline sanırımm..ya napcas bis bu ticaret ceza bi de usulü.. :oops:
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

Arkadaşım çeko okuyo burda,benimde girmek istediğim yerlerden biriydi.gidip görme şansım oldu beğenmiştim ama buca yerine başka yerde olabilirdi okul bence.
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ben dokuzçeşmelerdeki kampüsteyim .. buca kabus ya buca ka-bus! o yüsden hiç de özenilcek gibi deil aslında hele de hukuk okuosan daha da aşağılıksın resmen..bi kampüste ezik bi fakülte işte:S
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kamze yazdı:yok mu sitemise hala girmekte olan hukukçularımıs... sınav dönemi die herkes offline sanırımm..ya napcas bis bu ticaret ceza bi de usulü.. :oops:
ben varım :010 3.üm ben de.. tanıyorumdur muhtemelen seni :010

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

ana aaa çok ilginç! ben ama ikinci öğretimim ya..ben de 3üm..aktiften tanıdıklarım var benim..ben de seni tanıo olabilirim yani :P
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kamze yazdı:ana aaa çok ilginç! ben ama ikinci öğretimim ya..ben de 3üm..aktiften tanıdıklarım var benim..ben de seni tanıo olabilirim yani :P
o zaman tanımıyorumdur,var bikaç tanıdıım benim de ama belki görmüş de olabilirim :010 neyse sonuç olarak acını paylaşıyorum bir vize dönemi mağduru olarak :-D

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

senin adın neee ki.... ..bi dakka hatta şöle soriim bi de senin pdö hocan kim (: ya da tiyatroya falan gelio musun okulda..
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Bugünden itibaren bende bir Dokuz eylül öğrencisiyim
Yatay geçişlen geçtik bakalım nasıl olcak.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

aa hayırlı olsun korner tebrik ederim hoşgeldin.. hangi bölümdü senin ?
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Sağol kamze.
İmyo'dayım ben.Elektronik bölümü.
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

aa orası bucada eğitimin içinde dimi.. ayy hayırlı olsun. bence bucaya yerleşme çok kötü biyer:P cidden ama bis bi yıl bucada oturduk ev arkadaşlarımla çıldırmak üzereydik resmen dağbaşı (= şimdi bornofadayıs ooh ne güsel :D nese eğitimin kampüsü güseldir ama o açıdan şanslısın hem genelde şenlikler de orda oluo ;)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

bi bucalı olarak kesinlikle katılıyorum görüşlerine.. kendini geliştiremedi 3 tane büyük ve eski fakülte olmasına rağmen ... ama buca eğitim fakültesinin farklı bi havası wardır , özellikle bahar şenlikleri en iyi olan fakülte , arkadaki futbol sahasının orda az konserler verilmedi ..bakalım bu senede takılırız oralarda ..,
bu arada hayırlısı olsun Korn_er :-)
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

kamze yazdı:aa orası bucada eğitimin içinde dimi.. ayy hayırlı olsun. bence bucaya yerleşme çok kötü biyer:P cidden ama bis bi yıl bucada oturduk ev arkadaşlarımla çıldırmak üzereydik resmen dağbaşı (= şimdi bornofadayıs ooh ne güsel :D nese eğitimin kampüsü güseldir ama o açıdan şanslısın hem genelde şenlikler de orda oluo ;)
Biz bucalı değil Şirinyerliyiz bikere :P
Bak ismimiz bile ne kadar şirin. 8)
Ya sen herhalde buca'nın baya iç kısmınlarında oturdun, tabi her ilçenin heryeri güzel olmaz.Ama bornova gerçekten güzel bir seçim, bir öğrenci için.Belki buca'ya uzak ama olsun, önemli değil. :013

Kullanıcı avatarı
kamze
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kamze »

heheheh eğitim şirinyerde deil ki orası maximum heykelde sayılır=) yani sen de bucalısın:P ya cidden sorma bornova buca arası bi saat otobüsle ama napalım alıştık artık bi de en azından bucada oturmaktan daha iyidir.. bak plastic bilio bucanın nasıl bi yer olduunu..kaldı ki bis merkesinde oturmuştuk bucada üçkuyular meydanı die biyer var ona rağmen bildiin köy yani..üniversite de olmasa hayat yok yani anlıcaan..nese yine de imyo şirin bi bölüm ismi en azından kısaltma olarak çok hoş :P ;)
pencere önü çiçeği

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

KoRn_eR yazdı:
ScarTissue yazdı:artıkın bende deu lüyümm 9çeşmelerdeym bende iktisat ama daha çömüm =P
Oraya öss formu almaya gelmiştim(dokuz çeşmelere).Seni görmüştüm orda :-D Sen beni tanımazsın ama ben tanıdım seni 8)
ehuehe yeni görüom bu yazıyı =) merak ettm şimdi ya bende seni tanıyorumdur belkim=)
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

linkin_ali
Üye
Üye

Mesaj gönderen linkin_ali »

aaaaaaaaa cnm okulum burda da karşıma çıktı