Uludağ Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
modtr
Üye
Üye

Mesaj gönderen modtr »

walla bende büüükk ihtimall okuycamm hazırlıkk

Kullanıcı avatarı
muhendis
Üye
Üye

Mesaj gönderen muhendis »

modtr yazdı:walla bende büüükk ihtimall okuycamm hazırlıkk
hazırlık okumaktan kesınlıkle kacma.ılk basta cok zor gelebılır,ama unutma onu zorlaştıran yıne sen olursun.bolumunle hıc alakası yokmus gıbı gorunebılır ama kesınlıkle karsına cıkacak unutma.eger ingilizceyi isteyerek okursan ve ogrenırsen hıc zor olmadıgını tam tersı cok kolay ve eglencelı oldugunu goreceksın.bende hazırlıgı bu sene bıtırdım.onyargılı arkadaslarım yaz okuluna kaldı severek okuyanlar gectı.ama cok eglencelı yapabılırsın.

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

bende uludaglıyım yat kaptalıngınıda okuyorum yalovada ama olsun sonucta uludaglıyız

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

hazırlık vakit kaybından başka bişey değil uludağda..kesinlikle atlamaya çalış..ekonometri okucaksan büyük ihtimal sana hazırlık yok die biliorm..varsa da koca bi seneni hazırlığa harcıcağına tömere yazıl cillop gibi sertifikan olsun...

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

duayen yazdı:
hazırlık vakit kaybından başka bişey değil uludağda..kesinlikle atlamaya çalış..ekonometri okucaksan büyük ihtimal sana hazırlık yok die biliorm..varsa da koca bi seneni hazırlığa harcıcağına tömere yazıl cillop gibi sertifikan olsun...
bence yanlış düşünüyosun uludag unının hazırlık sınıfı sonderece ıyı ıngılızce gelıstırmesı acısından bence cok ıı olur uludag unın hazırlık bolumu gayet guzlede ogretıyolar hocalar

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

walla hocam sen istisnasın o zaman..kime sorsam hazılıktan illallah demiş yani..özellikle kampüs veya görüklede kalıosan aliosman sönmeze gitme çilesi de ayrı..

Kullanıcı avatarı
muhendis
Üye
Üye

Mesaj gönderen muhendis »

arkadaslar bende manyag arkadasımıza katılıyorum.bende hazırlık okudum orada vede hocalar cok ıyı ogretıyolar.ben sımdı onların sayesınde ıyı bır ıngılızceye sahıbım.sadece isteyerek okumak onemlı.

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

güsel abim..ne güsel öğrenmişsin ok de :) ben şundan bahsediorm 9 ay boyunca ordasın hazırlık döneminde...ayda en azından 300 ytlden hesapliim masrafını 1800 ytl yapar..o paraya sağlam bi dil kursuna gidersen 9 ayını bursada harcamazsın ve şakır şakır da konuşursun :)

Kullanıcı avatarı
mikerophone
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen mikerophone »

ben de artık uludağlıyım :)

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

2 arkadaşım buraya girdi bu sene..ikiside çok memnun daha okula gitmeden=)
gidince nolur bilemem=)
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

duayen yazdı:güsel abim..ne güsel öðrenmiþsin ok de :) ben þundan bahsediorm 9 ay boyunca ordasýn hazýrlýk döneminde...ayda en azýndan 300 ytlden hesapliim masrafýný 1800 ytl yapar..o paraya saðlam bi dil kursuna gidersen 9 ayýný bursada harcamazsýn ve þakýr þakýr da konuþursun :)
hatta bir yanlýþlýk olmuþ, 2700 ytl yapar... :oops:
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

stigma_26 yazdı:
duayen yazdı:güsel abim..ne güsel öğrenmişsin ok de :) ben şundan bahsediorm 9 ay boyunca ordasın hazırlık döneminde...ayda en azından 300 ytlden hesapliim masrafını 1800 ytl yapar..o paraya sağlam bi dil kursuna gidersen 9 ayını bursada harcamazsın ve şakır şakır da konuşursun :)
hatta bir yanlışlık olmuş, 2700 ytl yapar... :oops:
matematiği unutmuşuz politikbilimle uraşmaktan :(

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

mikerophone yazdı:ben de artık uludağlıyım :)
hayırlı ve de uğurlu olsun :005

Kullanıcı avatarı
modtr
Üye
Üye

Mesaj gönderen modtr »

var galiba hazırlıkk gircezz sınava geçtik geçtik yoksa okurum. tömer işi ne oluyoo ??

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

tömer ankara üniversitesine bağlı sağlam bi dil kursu..sağlam bi sertifika veriolar bitirince kurları...

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

modtr yazdı:bende uludað ekonometriye geliyomm inþþ bu sezon zormuþþ ama bilgisi olan
ben bitirdim o bölümü bu sene hayýrlýsý olsun tabe.. iþin zor azcýk ama izin verme kimsenin gözünü korkutmasýna çalýþýrsan olur... :-D
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

2005 mezunu bi dedeniz olarak yeni baþlayacak tüm uludaðlý arkadaþlara baþarýlar okulun tadýný çýkartýn hepinize hayýrlý olsun

Kullanıcı avatarı
modtr
Üye
Üye

Mesaj gönderen modtr »

vehayat yazdı:
modtr yazdı:bende uludağ ekonometriye geliyomm inşş bu sezon zormuşş ama bilgisi olan
ben bitirdim o bölümü bu sene hayırlısı olsun tabe.. işin zor azcık ama izin verme kimsenin gözünü korkutmasına çalışırsan olur... :-D

ne kadar çalışmam lazımm bide iş olanakları falann nasıı

Kullanıcı avatarı
modtr
Üye
Üye

Mesaj gönderen modtr »

duayen yazdı:tömer ankara üniversitesine bağlı sağlam bi dil kursu..sağlam bi sertifika veriolar bitirince kurları...
zatenn yokmuşş galiba hazırlıkk formda var yazıyodu okul sitesinde yok yazıyo nese tömerr iyiymişş saolasınn bilgi için

Kullanıcı avatarı
shejma
Üye
Üye

Mesaj gönderen shejma »

vee yeni bi uludağlı daha...psikoloji bölümündeyim..vee hazırlığı atlamam lazımm:(napıcam ben yaaa

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

modtr yazdı:
vehayat yazdı:
modtr yazdı:bende uludað ekonometriye geliyomm inþþ bu sezon zormuþþ ama bilgisi olan
ben bitirdim o bölümü bu sene hayýrlýsý olsun tabe.. iþin zor azcýk ama izin verme kimsenin gözünü korkutmasýna çalýþýrsan olur... :-D

ne kadar çalýþmam lazýmm bide iþ olanaklarý falann nasýý
iþ olanaklarý hakkýnda yorum yapmýyorum iþsizim çünkü :-D çok takma kafaný ya halledersin sýnavlardan bikaç gün önce baþlarsýn çalýþmaya olur biter çok gözünde büyütmene gerek yok ama belli hocalar vardýr onlar kasar biraz o kadar her ünide vardýr zaten bööle hocalar...
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
modtr
Üye
Üye

Mesaj gönderen modtr »

vehayat yazdı:
modtr yazdı:
vehayat yazdı: ben bitirdim o bölümü bu sene hayırlısı olsun tabe.. işin zor azcık ama izin verme kimsenin gözünü korkutmasına çalışırsan olur... :-D

ne kadar çalışmam lazımm bide iş olanakları falann nasıı
iş olanakları hakkında yorum yapmıyorum işsizim çünkü :-D çok takma kafanı ya halledersin sınavlardan bikaç gün önce başlarsın çalışmaya olur biter çok gözünde büyütmene gerek yok ama belli hocalar vardır onlar kasar biraz o kadar her ünide vardır zaten bööle hocalar...
walla çok rahatladmm da zaten hazırlığı atlama lazım ya bir işletme iktisattan kolaymı iş bulma falan yani nese bakalımm hele okuuyalımda
:D

manyaq
Üye
Üye

Mesaj gönderen manyaq »

uludag unının yaz okulu mesurdu yazın ıcne ederler yanı yaz okulundan cok cektım uludag unıde yazlarmı heba ettıler 7 hafta suruyo bıde