Bir universitede yasanan olay hakkında bir haber...

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Bir universitede yasanan olay hakkında bir haber...

Mesaj gönderen jonnathan »

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/45481 ... m=1&gid=69

Usenmeden okuyun...Bu olayın sokak ortasında,koy meydanında,dag basında degil,bir universite kampusunde yasandıgını unutmadan okuyun...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

sanırım üniversite yönetimide bu grupla aynı kafadan ben bunu anladım bu yazıda..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

KoRn_eR yazdı:sanırım üniversite yönetimide bu grupla aynı kafadan ben bunu anladım bu yazıda..
ama ben bir turlu bir universitede,yuksek ogretim kurumunda boyle bir olay nasıl olur onu anlamıyorum...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Daha çok küçük yerlerde böyle şeylerin olduğunu biliyordum.Fakat ilk defa basına bu şekilde yansıdığını gördüm.Daha kimbilir ne kadar çok üniverseitede bu tür şeyler yaşanıyor bir düşünsenize??

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

üşenmedim okudum..şaşirip kaldım..kim sanıoki bunlar kendilerini?!!
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

fıkra gibi ya.. daha doğrusu şaka gibi.. insan bunun bi üniversitede yaşandığına inanamıyor.. bu tür insanlar kime neyi kanıtlamaya çalışıyor anlamıyorum
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

bu durumlara düşmemeliyiz,düşmememiz gerekiyor.kimsenin namusu,inancı,görüşü kimseyi ilgilendirmemeli.hele bir üniversitede..
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Selçuk Üniversitesi ise dogrudur benimde bir arkadasım orda okuyordu bu top sakal ve uzun şaç yüzünden baya bir sorunları olmuş orada böyle olusumlar çok bir takım ülkücü görüşlü öğrencilerin oluşturdugu ve kendilerine yıkım ekibi adı verilen bir grub var cinayet falanda işliyorlar kar maskeleri ile ama bunlar nedense gündeme gelmiyor .. Selçuk üniversitesinde okuyan yada arkadasları olan bu muhabbetleri bilirler ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
antimod
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen antimod »

bilirim akıl dışı ve yapanlardada akıl yok sanırım

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla selçukta da varmış demek ki böyle şeylerin ben sadece bizim gazide yaşandığının sanıyordum tam bir rezalet
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bu olayların universitelerde yayılması gercekten kotu...

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

jonnathan yazdı:bu olayların universitelerde yayılması gercekten kotu...
Ya bu olaylar organize ben üniversiteyden bazı dönemler çok sessiz gecerdi sonra diğer üniversitelerden arkadaslar derdi bizim üniversite karıstı pat ertesi gün bizim üniversitede karısırdı .. Merkezden kumanda ediliyor ögrenciler kukla gibi oynuyorlar ögrencilerle maşa yapıyorlar maşa yazık ya çok yazık ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Burhan_abi yazdı:
Ya bu olaylar organize ben üniversiteyden bazı dönemler çok sessiz gecerdi sonra diğer üniversitelerden arkadaslar derdi bizim üniversite karıstı pat ertesi gün bizim üniversitede karısırdı .. Merkezden kumanda ediliyor ögrenciler kukla gibi oynuyorlar ögrencilerle maşa yapıyorlar maşa yazık ya çok yazık ..
o masaların egitimli insanlar olması cok kotu...

Kullanıcı avatarı
Papi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Papi »

jonnathan yazdı:
Burhan_abi yazdı:
o masaların egitimli insanlar olması cok kotu...
vallahi çook kötü yha..eğitim sistemi traş..hadi üniyi kazandin bide orda ayrı uğraş bunlarla!! :x zaten okumaya pek niyetim yok.. :P şaka bi yana.. gelecek kötü..yani..ne diimki..
büyüdük mü yani?büyüyünce her şeyin farklı olacağını biliyordum ama bu kadarını beklemiyordum.mesala beni hep seveceksin sanıyordum.

Kullanıcı avatarı
demakrotive
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen demakrotive »

bu olayların bir üniversitede hatta prof.oktay sinanoğlunun deyimiyle bir "evrenkent" te yaşanması ülke adına utanç vericidir...
bu insan hak ve özgürlüklerine aykırı bir olay..
şıp şıp şıp şıp şıp şıp... (damlaya,damlaya damlaya damlaya damlaya..) okyanus oldum dum dum dum dum dum tak dum ta tak..

Kullanıcı avatarı
ziba
Üye
Üye

Mesaj gönderen ziba »

walla biz gazililerr bolle seyleri gormeye alisigizzz yaa
nee biliim bolee ailesii tarafindan ezilmis iplenmeyenn adamlar guc gosterisi yapmak için bir aray gel1yolarr ozeliklee erekeklerde var niyeysee bolee gucluu gruplarin icindee olmaa seysii(ee hepsii diil tabii:))
burdakii adamlarin bencee siyasii partiylee hiiç bi alaksii yok güçlüün yaninda oluyolarr sadece(istisnada vardr mutlakada)
ve ben bu isleri yapan parti mensubu olsam derhall bunlar1 uzaklastirirmm abi partilerin genclik kollari gencleri partiyee cekmek için kurulmaz mi? ben mi yanlis biliyorumm oysaa bunlarr oyy kaybediyoo yaaa walla herkess sikayetcii ama hiiic bisey olmuyoo
ollee yanii anlycaniiiz cook dertliyizz cokkk ohhh bee walla rahatladim yaaaa

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

bu olayların gazide selçukta yasandıını biliyorum ama ben en cok biri saolsun onn sayesnde bu olayların süleyman demrel üni.de yasndıını da bilorum ve bu olaylar sapıtma derecesnde silaha kadr gidoo yazık!!!
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

kesinlikle katılıyorum. gençler daha rahat sevişmeliler...

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

Kimseye katılmıyorum,Sadece bu tip olayların Türkiye ye karşı kullanılmamasını diliyoeum...

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

r1g0r yazdı:kesinlikle katılıyorum. gençler daha rahat sevişmeliler...
pardon ama ne alakası var sevişmeyle kolunu omusuna attı die insanlar sevişio oluolar galiba sana göre...
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

antidepresan yazdı:
r1g0r yazdı:kesinlikle katılıyorum. gençler daha rahat sevişmeliler...
pardon ama ne alakası var sevişmeyle kolunu omusuna attı die insanlar sevişio oluolar galiba sana göre...
öle değil be.

Kullanıcı avatarı
endoplazmikjan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen endoplazmikjan »

bis avrupa birliðinemi girmeye çalþýorus??bu insanlarlaa,bu zihniyetteki dekanlarlaa...ÝMKANSIZZ..!! :006 kendimi suudi arabistanda yaþýorum gibi hissediorum basenn.. :(
® KendÝ ÜstümdE BiR DoðrU, KendisinE YönelmeM GerekeN BiR YasA TanýmýyoruM..

just_an_angel
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen just_an_angel »

ya arkadaşlar çoğunuz olayı avrupa birliğine getirmişsiniz...bırakın avrupa birliğini yaa...zaten giremicez bizi böle müzakerelerle oyalıyolar...bir kere bu tür davranışlar avrupa birliğinden önce ülkemiz açısından kötü...allah aşkına yapmayın yaa...kaç yıldır bekliyoz gircez die ama hala müzakereler bilmem neler...her konuyu avrupa birliğine bağlamayın biz onlar gibi olmayalım onlar bizim gibi olsun...tabi bu tür davranışlar devam ettikçe mümkün değil :x

Rejected
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rejected »

delikanlılığı adam dövmek, milliyetçiliği kürt dövmek, ilericiliği komünist sanmak, her işi kanın çözeceğine inanmak gibi şeyleri benimseyenlerin sadec sokaklarda sürtmediğini hataa dekan bile olabildiklerine şahit olabilidiğimiz bu ülkede bunu normal karşılamak gerekir ne yazık ki...

burada yapılması gereken orayı lekelemek değil aynı eylemi tekrarlayarak onların bu duruma alışmasını sağlamak... ha ama derlerse ki yıkarım ortalığı falan burada özgür irade denen şey için bazı özgürlüklerden kendimizi kısarak tepkimiz göstereceğiz ki aman dikkat bunu herkes yannış anlar ki 70 milyonun 50 milyonu kendini vatansever olarak görüp hakkını arayan insanlara saldırabilir (bkz. Gazi Üniversitesi Metin Uca olayı) dikkat lazım halkımıza...

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

ben bu ülkücülerin gerçekte neyin peşinde koştuklarını anlamıyorum.amaçları çağdaş modern bir türkiye cumhuriyeti mi yoksa saplantılı namus düşkünü bir millet mi?olayın yeri dikkate alındığında ben bu işin talas savaşına kadar dayandığını düşünüyorum.çünkü o savaştan önce bu şekilde bir namus ideolojisi yoktu.at üstünde mini etekli türk kızları görmek gayet doğaldı.tabi bütün ülkücüleri suçlamak doğru değil.fakat çocukluğunda baskı altında yetişip daha sonraları bunu bir şekilde dışarı vurmaya çalışan gençlerimiz kendilerini bu ve buna benzer gruplara bırakıyorlar.