Yaz Okulu

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

Hazýrlýkta bile yaz okulu war yaaa!!!çekilir mi hiiiiç??!!!! :(
Zaten sewmiyorum okulumu :x
That's me in the corner...

relisys
Üye
Üye

Mesaj gönderen relisys »

5 dersten yaz okuluna kalmıs bırı olarak sacmalık yaz okulu..büt cok mantıklı ama gel gor kı anlamıolar..5 dersın 4 unden dewamsızlıktan kaldım zaten.. peki sizce ben yas okulana gıdermıyım?? :)
Where is she ??

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

valla bu sene kalıcam sanırım ankarada sırf bu yüzden üstten bir iki ders alayım da seneye zaten son biraz rahat edeyim stajda var valla çekilmez ankara yazın denizde yok yandık
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
6khn
Üye
Üye

Mesaj gönderen 6khn »

pamukkalede de büt falan yok ..ben hiç yaz okuluna ders bırakmasam da...Allahın sıcagında okula gidiolar bizimkiler ..
gerçi seneye kalkıyomuş ama...yine de saçmalık şu yaz okulu muhabbeti yaa

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

okulun gelirlerinin eksik kalan kısmını yaz okulundan tamamladığını düşünüyorum.Okulun ihtiyacı kadar öğrenci kotası belirliyorlar ve sadece o kadarını bırakıyorlar.

Kullanıcı avatarı
murti
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen murti »

valla onu bunu bilmem ben bu senen kalıom ama yaz okulunada kalmıcam ya :)..
hayatın gizini vereceğim sana!!!

benle derdin varsa bana gel!!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

yaz okulu wazgeçilmez bi alışkanlık :P
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

valla imza topluyoruz yaz okulu açılsın diye hocada açmma diye tutturmuş istek var ama bunu duymak istemiyorlar millet okumak istiyor okumak :P
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

bütünleme cok guzel ve pratık ıken.. yaz okulu cok b.ktan bırsey bence.. allahın sıcagında sevmedıgın bır sehırde yazını harap edıp derse gıtmek cok korkutan bırsey benı.. alttan 5 dersım olmasına ragmen kalmayı dusunmuyorum...
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

bloodline666 yazdı:valla imza topluyoruz yaz okulu açılsın diye hocada açmma diye tutturmuş istek var ama bunu duymak istemiyorlar millet okumak istiyor okumak :P
napyosunuz siz yaa...inthara teşebbüs gibi bişey bu...yaz okulu beladan öte bişidir...açmam dien hocanızın kıymetini bilin hatta benim adıma gidip elini öpün...en iyisi büt yaa mis gibi...ama yaz okulu ölemi o sıcakta derse girmek sabah erken kalkmak türlü rezillik...ha kalcammı bu senede eee hersene olduğu gibi yine müdavimiyiz...ama siz kendinizi kurtarın arkdşlar.. :( :006

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

yaz okulumu, okul mu .... off çok özlediğimi hissettim şu an okulda olduğum günler geldi aklıma .. tek sorunun derse girmek ve dersi vermek ..
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

lonly yazdı:
bloodline666 yazdı:valla imza topluyoruz yaz okulu açılsın diye hocada açmma diye tutturmuş istek var ama bunu duymak istemiyorlar millet okumak istiyor okumak :P
napyosunuz siz yaa...inthara teşebbüs gibi bişey bu...yaz okulu beladan öte bişidir...açmam dien hocanızın kıymetini bilin hatta benim adıma gidip elini öpün...en iyisi büt yaa mis gibi...ama yaz okulu ölemi o sıcakta derse girmek sabah erken kalkmak türlü rezillik...ha kalcammı bu senede eee hersene olduğu gibi yine müdavimiyiz...ama siz kendinizi kurtarın arkdşlar.. :( :006
güzelim o ders tam 1 yıl uzatıyor nasıl yapmalım 1 yıl daha gitmek istemiyoırum artık bıktım valla ben

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

bu sene son senem.ikinci dönemin derslerini verip , ilk dönem de sınavlara girmek en mantıklısı.tek zararım bir dönemlik harç parası olur.

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

3 ders(4 saatlik) kaldı okulu bitirmeme.Şu anda seçme modundayım.3 ders birden yazsam, bi de bünyeye ters gelmesin bu sıcakta.Yoksa 2 derse girip 1 dersten tek ders sınavına mı girsem.Of allahım
When you're pushed, killing's as easy as breathing

Kullanıcı avatarı
fzyaso
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fzyaso »

Yaz okulu na gitmeyeceğim. Antalyada hiiç çekilmez. 1 sene önemli değil şimdilik.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

artık herşey bitti okul falan kalmadı artık onun için artık yaz okuluda yok ne güzel :D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

deniz olmayan bi yerde yazokuluna gelmek ölümm )=
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..