Gazi Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Her üniversitede var ama çoğu üniversitede kavga çıkınca orda kalıyor, fazla büyümeden kontrol altına alınıyor ama Gazi'nin kavgaları gazeteye çıkıyor :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen whatsername »

Korkutmayınız, korkutmayınız :P
Lasciate mi cantare

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Zeyna gibi atlamazsan ortalara bişey olmaz :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Gazi'de ramazanda kantinlerde yemek yemeyin dikkat edin.Oruç tutmayanlara pek iyi davranılmıyormuş.Ramazan'da can sağlığınızı koruyun.Peri sende kaşında gözünde metalle girme bence Gazi'ye :P

Şaka bi yana nolursa olsun Gazi büyük üniversite,gözardı etmeyelim (:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

fakülte fakülte değişiyor müh-mim fakültesinde bu zamana kadar birşey görmedim ancak diğer fakültelerde mesela teknik eğitimde olanlar oluyor döner bıçaklarını falan çok gördüm ancak karışmazsan tabii birşey olmaz ayrıca burada orada birşeyler arayacak arkadaşta bulunmadığından sorun yok gibi
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yemekhanede müzik kutusu gibi bir şey görürseniz sakın ellemeyin, seçtiğiniz şarkılara göre siyasi görüş taraması yapılıyor diyorlar:) Bir de Ramazan'da yemekhaneye "Ramazan'da yemek servisimiz vardır" diye yazı asıyorlarmış, bakalım kimler gelecek şeklinde pusuya yatıyorlarmış falan.. :P
Kayıt sırasında farkettim ki, ben hayatım boyunca bu kadar türbanlı insanı bir arada görmemiştim.. Bir de yurt olayları var bunların, sabahın köründe sadece AŞTİ'de 4 türbanlı kız yakaladı beni.. Rektörlüğün bahçesinde, okul girişinde falan bekleşiyorlar bırakmıyorlar insanın yakasını.. Gazi dolaylarında bunlar çok fena türemiş..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

whatsername yazdı:Yemekhanede müzik kutusu gibi bir şey görürseniz sakın ellemeyin, seçtiğiniz şarkılara göre siyasi görüş taraması yapılıyor diyorlar:) Bir de Ramazan'da yemekhaneye "Ramazan'da yemek servisimiz vardır" diye yazı asıyorlarmış, bakalım kimler gelecek şeklinde pusuya yatıyorlarmış falan.. :P
Kayıt sırasında farkettim ki, ben hayatım boyunca bu kadar türbanlı insanı bir arada görmemiştim.. Bir de yurt olayları var bunların, sabahın köründe sadece AŞTİ'de 4 türbanlı kız yakaladı beni.. Rektörlüğün bahçesinde, okul girişinde falan bekleşiyorlar bırakmıyorlar insanın yakasını.. Gazi dolaylarında bunlar çok fena türemiş..
türban takımı evet bende oraya yazılmaya gittiğimde varlardı 5 sene önce ve her geçen sene daha da ilerliyorlar adamı zorla tutup kolundna çekiyorlar benim yanımdaki cocuğuda alıp götürmek istemişlerdi ancak kapıdaki polise gidince kaçmışlardı dikkat etmek lazım yabancı durmayın :006
öyle bir yazıyı bilmiyorum ama orada zaten kantinin falan açılması imkansız direkt olarak olaylar başlıyor belli başlı fakültelerde açık diğerlerinde kapalı
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

öğrenci işlerinin her şeye internette yazıyor demesinden sıkıntı geldi ama bana.. genel olarak garip bi tepkiyle karşılaşmadım henüz bölümde de rektörlükte de bekliyoruz derslerin başlamasını =)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kozmik_peri yazdı:öğrenci işlerinin her şeye internette yazıyor demesinden sıkıntı geldi ama bana.. genel olarak garip bi tepkiyle karşılaşmadım henüz bölümde de rektörlükte de bekliyoruz derslerin başlamasını =)
orada kimse birşey bilmediğinden herşey internette cümlesini daha çok duyacaksın alışacaksın :006

Kullanıcı avatarı
VeNuSgRaCe
Üye
Üye

Mesaj gönderen VeNuSgRaCe »

önünden geçerken inanılmaz bir türban nüfusu dikkatimi çekiyor maalesef. her ne kadar genelleme yapmak istemesem de duyduklarım ve gördüklerimden dolayı çok üzülüyorum cidden. dinci-ülkücü kesimin fazla olması nedeniyle şikayetçi olan çok kişi duydum. ramazan olayları ise cidden inanılır gibi değil..

Kullanıcı avatarı
angelssmile
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelssmile »

bloodline666 yazdı:fakülte fakülte değişiyor müh-mim fakültesinde bu zamana kadar birşey görmedim ancak diğer fakültelerde mesela teknik eğitimde olanlar oluyor döner bıçaklarını falan çok gördüm ancak karışmazsan tabii birşey olmaz ayrıca burada orada birşeyler arayacak arkadaşta bulunmadığından sorun yok gibi
Benim kuzenim de mühendislikteydi ve gayet böyle salaş kopuk tipler olarak ortada dolaşıyorlardı kimse birşey demiyordu orada. Beşevlerdeki kampüslerin tehlikeli olduğunu biliyorum. Genellikle Ankara Üniversitesi - Gazi Üniversitesi savaşları orada gerçekleşiyor sanırım... döner bıçağı, demir, sopa gibi aletler hakkında bilgi edinmek lazım..
۞I dont belong anywhere!!!۞ • DeviantArt • MySpace •  last.fm

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

angelssmile yazdı:
bloodline666 yazdı:fakülte fakülte değişiyor müh-mim fakültesinde bu zamana kadar birşey görmedim ancak diğer fakültelerde mesela teknik eğitimde olanlar oluyor döner bıçaklarını falan çok gördüm ancak karışmazsan tabii birşey olmaz ayrıca burada orada birşeyler arayacak arkadaşta bulunmadığından sorun yok gibi
Benim kuzenim de mühendislikteydi ve gayet böyle salaş kopuk tipler olarak ortada dolaşıyorlardı kimse birşey demiyordu orada. Beşevlerdeki kampüslerin tehlikeli olduğunu biliyorum. Genellikle Ankara Üniversitesi - Gazi Üniversitesi savaşları orada gerçekleşiyor sanırım... döner bıçağı, demir, sopa gibi aletler hakkında bilgi edinmek lazım..

düşamn bunlar birbirlerine ne varsa aralarında bir türlü geçinemiyorlar ve düzelmiyor bir türlü araları plan okumak için gelenlere oluyor

Kullanıcı avatarı
whatsername
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Bu okulda her tip mevcut. Ben bugün bunu gördüm.
Abartıldığı kadar değilmiş.. Daha ilk günler gerçi belli de olmaz ama öyle gergin bir ortam yok, hiç yok..
Lasciate mi cantare

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

whatsername yazdı:Bu okulda her tip mevcut. Ben bugün bunu gördüm.
Abartıldığı kadar değilmiş.. Daha ilk günler gerçi belli de olmaz ama öyle gergin bir ortam yok, hiç yok..

yarın bende gelicem bakalım özledim valla şu çıkışıda alalım