Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

okulun web sayfasında tüm duyurular yapılıyo merak öğrenmek istediğinde oradan bakabilirsin önemli duyuruları yapmaya çalışırım şu ana kadar güzel etkinlikler oldu umarım devamı gelir..
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
fatal_dido
Üye
Üye

Mesaj gönderen fatal_dido »

aman ya burası çoooook sıkıcı biyer şahsen ben 3 yıldır okuyorummmm yani ordan biliyom....ama aktiviteler iyi ya ona pek bi lafım yok

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

yaa su senliklerle ilgili okulun sitesinde bişi yazmio yaaa :((( bolu da olan konserlerden bizi de haberdar eder misiniz yaaa....genel olarak bolu....

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

boluda konser oluyomuuuu =P yaf boluda konser ne gezer !! bi kere duman geldi herhalde bi daha gelmez! ama amatör we güzel rock grupları war boluda!we daha dün mawi salonda konser wardı ! ;) bi ton tiyatro oyunları çıkartıyo öğrenciler kaçırmamanızı tawsiye ederim ! we film haftaları da çok ii ! panoları biraz takip ederseniz herşeyden haberinz olur ;)
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

yaa ben duzce de okuorum da o yuzden buradan ogreniorum.. :) yardımlarınız için tesekkur ediorum :006

Kullanıcı avatarı
Sasa
Üye
Üye

Mesaj gönderen Sasa »

bende liseyi boluda okuyorum bolu sakin bir yer üniversite çok şey katıyor şehire yavaş yavaş gelişmeye aç bir il oldu ve gelişiyorda ilk zamanlar annemin memleketide olsa ilçesi mudurnu yani bana sıkıcı geldi alışamadım ama alışınca hele yaza doğru çok güzelleşiyor okulda Baal bu arada