Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Abant İzzet Baysal Üniversitesi

Mesaj gönderen erbuzeth »

okuyan var mı bu sene kayıt yaptırıcam nedir nasıl bir yerdir tutucumu bilgi verirseniz sevinirim..
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

umarım iyidir

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

cevreye hareket katan bi universiteymis ama pek sosyal aktivitesi yokmus bi de baya eski bi yer diye biliyorum kokludur, iyidir
yine de iyi sanslar sana :010

Kullanıcı avatarı
vera
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vera »

çok güzel ya ben orayı kazandım ama ailem göndermedi..ama araştırdım güzel bi yermiş yaaa....özellikle gerede kampüsü güzell....
bir fısıltıya hapsettim, içimin tüm çığlıklarını....

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

varsayımlarla idare edicez artık :D

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

hayirli olsun hangi bolum????

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

orada arkadaşlarım var hatta bir ara gittim boluyada güzel biryer sakin biraz ama olsun idare eder hayırlı olsun arkadaşımıza :006
ne olursa olsun yeni bir yer yeni dostlar arkadaşlar üni bu nedenle güzel gerisi bahane :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

hangi bölm ??ben orda okuyorum :010 kampüs çok güsel yaff(gölköy kampüsü) her yer yeşillk (= kışıda ayrı güsel ben bi izmirli olarak ilk karı burda görmüştüm :-D güsel yer yaa ufak ama ii yaa büyük şehir gibi olmaz ama ...tebrklr (; ama 2 yıllk kazandıysan söleyim hiç gelme onların olduğu yer bina falan çok pok yaff berbat ama bism kampüs çok ii (;
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

yok işletme 1. öğretim bende gittim gördüm kaldığım şehirle kıyasla tabiyki daha küçük ama idare edicem artık :) bende kışın gelmesini bekliyorum anlatılanlara göre bayağı zorlıycak beni hocalar hakkındada pek iyi yorumlar duymadım eğitimine zor diyolar

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hemen söleyim kaptan kaptangil war çok manyak bi adam de4rsine girnce görcen :-D koprtr derste..hocalr walla genelde öğrenci bırakıyolar çokk ama ençok bizm bölmden(iktisat) çünkü zor ama işletme kolay yaa zorlamz!!ama çalışcan!diyene bak :P yaff güsel yerr yaa bi mecbıriyet caddemzz war :-D allaahh başkada yok zaten :P

Kullanıcı avatarı
Meloik
Üye
Üye

Mesaj gönderen Meloik »

eski okulum canım okulum:)
Şehir berbattır ama okul hocalarıyla olsun eğitimiyle olsun kampüsüyle olsun çok iyidir:)
Orada iktisatta okuyan varsa Bahadır Hocayı(Bahadır Aydın) tanır sleam olsun gördüğüm en müthiş hocaya onun 1.sınıfta verdikleriyle 4. sınıfa kadar geldim:)
God Gave Rock'n Roll To You,Save Rock'n Roll For Everyone

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bahadır hıca bi tane yaa sadece yaz okulnda ondan ders alıyorumm keşke normaldede serap hoca yerine girse yaa bahadır hoca bi tane!!

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

erbuzeth yazdı:yok işletme 1. öğretim bende gittim gördüm kaldığım şehirle kıyasla tabiyki daha küçük ama idare edicem artık :) bende kışın gelmesini bekliyorum anlatılanlara göre bayağı zorlıycak beni hocalar hakkındada pek iyi yorumlar duymadım eğitimine zor diyolar
eğitimi ewt zordur mezun olması zor oln bi kaç üniden biri idolar ws.. erasmus olayı da warr ...

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

2 haftadır okuldayım ehişte fena değil alıştım ama kolayca hocalar hakkında hiç ii şeyler duymadım hele kaptan hocadan çekeceğimiz var sanırım 1. sınıflarabayağı kıl hocaları vermişler dekan falan giriyo kaprisli herifler off neyse idare edicez artık...ee sizin nasıl gidiyo aibüliler

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Edmond »

erbuzeth yazdı:2 haftadır okuldayım ehişte fena değil alıştım ama kolayca hocalar hakkında hiç ii şeyler duymadım hele kaptan hocadan çekeceğimiz var sanırım 1. sınıflarabayağı kıl hocaları vermişler dekan falan giriyo kaprisli herifler off neyse idare edicez artık...ee sizin nasıl gidiyo aibüliler
devlet ünilerinin çoğunda hocalar kendi dalgasındadır.öyle binlerce öğrenciye ders verince bu elemanlara bir şeyler oluyor.bizde de var bir tane , muhasebe veriyor.görseniz kuantum anlatıyor sanarsınız.dediğin gibi en iyisi idare etmek.şikayetlerimizi dile getirecek olgunluğa ılaşmış bir üniversite gençliği hala oluşmuş değil.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

erbuzeth yazdı:2 haftadır okuldayım ehişte fena değil alıştım ama kolayca hocalar hakkında hiç ii şeyler duymadım hele kaptan hocadan çekeceğimiz var sanırım 1. sınıflarabayağı kıl hocaları vermişler dekan falan giriyo kaprisli herifler off neyse idare edicez artık...ee sizin nasıl gidiyo aibüliler
kaptan hocanın dersleri çok komik geçer=)) ben ondan geçtim(artık nası olduysa=) ) ama terar yükseltmeye alıyorum=((

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

çok souk yaaa!!!!hepimiz donarak ölüceezz :D

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

heuheh bu daa hiç bişe =D twsiyem kar yağdığınd qakadın doğumun ordan kayın çok eğlenceli oluyo ama polislere yakalnmayın =)

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

ok bolu souk falanda okul buzhane abi nasıl bişey o yaa millet montlarla geliyo :D

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

1 Kasım da Abbas Güçlü ile genç bakış programı bizim üniversitemizde gerçekleşicekmiş konuk sanırım Abdülatif Şener miş bilginize..

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

erbuzeth yazdı:1 Kasým da Abbas Güçlü ile genç bakýþ programý bizim üniversitemizde gerçekleþicekmiþ konuk sanýrým Abdülatif Þener miþ bilginize..
gazla m,lleti kimse gitmrdin salona boþ salonlara yapsýnlar programý en iyi protesto tepkisizliktir hukumetten kimsenin fransanýn ermeni, meselesinden sonra kendini savunmaya yuzu olmayacagýný dusunuyorum sizlerde soru sorup kendinizi düþürmeyin bence

layne
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen layne »

fromhelllll yazdı:
erbuzeth yazdı:1 Kasım da Abbas Güçlü ile genç bakış programı bizim üniversitemizde gerçekleşicekmiş konuk sanırım Abdülatif Şener miş bilginize..
gazla m,lleti kimse gitmrdin salona boş salonlara yapsınlar programı en iyi protesto tepkisizliktir hukumetten kimsenin fransanın ermeni, meselesinden sonra kendini savunmaya yuzu olmayacagını dusunuyorum sizlerde soru sorup kendinizi düşürmeyin bence
en iyi protesto tepkisizlik midir? tepkisizlik koyunluktur bana kalırsa.
betterman.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

erbuzeth yazdı:ok bolu souk falanda okul buzhane abi nasıl bişey o yaa millet montlarla geliyo :D
umarım giitimde karla karşılaşırızz =D 1kasımda dmek;) bakalım kaç kişi gelcek görces!

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

bu tatilde iyice okuldan soyutladım kendimi finallerim var haftayaa off daha hiç çalışmadım lanet olsun!

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

yaa orda olan etkinliklerden bizi de haberdar eder misin??konser soyleşi falan...