Burs

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

duyarlı insanlar azaldı :020

Kullanıcı avatarı
sumsuq
Üye
Üye

Mesaj gönderen sumsuq »

bilmiorm inanki bizim alamadıımız bursları düşününce hak diye bişeyin var olmadıı biyerde hak savunmanın anlamı nedir bilmiorm haklısın ama zaten sneinde yenen hakların vr bu burs konusunda

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

ihtiyacı olmayan biri tarafından yeniliyorsa ve buna ragmen geceleri kafasını yastıgına rahat koyabiliyorsa zaten diyecek soz yok ona...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

fromhelllll yazdı:
dev!l_O_ yazdı:allahm onlatr ne öyle =S başım döndü bunların hiçbiri bana burs wermez :P
bende zamanında öyle düşünüp başvurmamıstım önüne gelene burs veriyolar başvurun siz hepsine bunun ismi güzelmiş buna burs verelim bunun resmi güzelmiş bunun öğrencilik kariyeri iyi falan yani mesele şansa bakıyo maddi olanaklardan ziyade trilyoner olsan bile havadan gelecek paraya haır denir mi.....
yok yaf önüne gelen burs wermiyolar ben araştırdım hep notlarına bakarak weriyolar!yani hakedene! jonnathan merak etme haketyene öle hawadan burs wermezler
ha şöle bi şey war notlara göre burs weriyorlar hem notu hem maddi durumu ii olanlarda burs alabilio ama benc ebunda bi sakınca yok hak etmştr çalşpp (; benm uyus kardeşm mesela maddiyat kötü saylmaz sırf başardn weryolar yani..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

tamam nota bakılıyor tabii ama öncelik maddi durumu kötü olnaların alması gerçi bunuda millet çözmüş dıurumda geliri hiç yokmuş gibi gösteren varlıklar var nasıl bir rahatlık pes doğru :016
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
wolleskaan
Üye
Üye

Mesaj gönderen wolleskaan »

valla bu vakıfları unutun sız tev beledıge fılan alamazsanız hıc bıse alamazsınız

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

artık belediye bursları kalkıcakmış galiba yeni bi yasayla(allah cezanı versin akp).açıkcası bi arkadşım için çok üzülüdüm bunu duyunca çünkü gerçekten buna ihtiyacı olan insanlar var!!
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

evet hemde nasıl bende alıyordum gerçekten şüper oluyordun ancak hemen hemen bütün belediyeleri akp aldığından burslar kesiliyor nasıl olsa oylar geliyor kafasıyla öğrenciler düşünülmüyor yazıklar olsun
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

Belediyeler tarafından Yükseköğrenim gören öğrencilere verilen burslar, CHP'nin Anayasa Mahkemesi'ne açtığı dava sonucu iptal edildi. Anayasa Mahkemesi, 5102 sayılı ’’Yükseköğrenim Öğrencilerine Burs, Kredi Verilmesine İlişkin Kanun’’un, ’’Belediyeler hariç kamu kurum ve kuruluşlarının yükseköğrenim öğrencilerine doğrudan burs ve kredi vermelerini engelleyen’’ hükmündeki ’’belediyeler hari璒 ibaresini oy birliğiyle iptal etti.

CHP lıler azdıııııııııı