Üniversitede okumanın (+) ları

Okullar, yurtlar, eğitim-öğretim, rock kulüpleri, okul faaliyetleri...
Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

üni okumanın en büyük artısı batak okey ve benzeri oyunlarda oldukça bilgi ve tecrübe sahibi oluyosun :-D bide bulaşık yıkamakta :-D

ama şaka bi yana insana farklı bi bakış açısı kazandırıyor olaylara daha farklı bibiçimden bakıyosun büyüdüğünü hissediyosun sanırm ve bundan büyük + olamaz bence ;)
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

Çok pis masa tenisi oynamayı öğrendim.Bilardoda fena değilimdir.HL-Cs de eziyom herkezi.İyiki varsın üni.

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

KoRn_eR yazdı:Çok pis masa tenisi oynamayı öğrendim.Bilardoda fena değilimdir.HL-Cs de eziyom herkezi.İyiki varsın üni.
Çok fazla K.Park'a takılmak böyle yapıyor insanı işte.. :015 :-D
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
trabrock
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen trabrock »

insanların ve hayatın gerçek yüzünü görüyosun yetmez mi
bi nevi hayat okulu işte
YalnızLığı aNLa

Kullanıcı avatarı
gokcee
Üye
Üye

Mesaj gönderen gokcee »

+ sı çokkkk kazanması zorrr !
^^aşil topuğum aşktı^^

Kullanıcı avatarı
duayen
Üye
Üye

Mesaj gönderen duayen »

çooooook FAZLA say say bitmez :D

relisys
Üye
Üye

Mesaj gönderen relisys »

trabrock yazdı:insanların ve hayatın gerçek yüzünü görüyosun yetmez mi
bi nevi hayat okulu işte

;)
Where is she ??

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

onlarca kişilik tanıyosun, insan sarrafı oluyosun bi süre sonra:) market rafından aldığın ürünün fiyatına bakmayı öğreniyosun..konsere adam toplamak için ikna yeteneğinin olması gerektiğini anlıyosun ki bi süre sonra toplamaya gerek kalmıyo kendiliğinden toplanılıyo :)ama en önemlisi de kimse sana çalış demeden çalışmayı öğreniyosun...

Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

bu artılar gorecelidir kisilere gore degisir.fakat artıları sayılamayacak kadar coktur...

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

goqhan yazdı:bu artılar gorecelidir kisilere gore degisir.fakat artıları sayılamayacak kadar coktur...
+ ları coktur almasını bilene...

Kullanıcı avatarı
queer
Üye
Üye

Mesaj gönderen queer »

üniversite ortamý çok farklý muhabbeti bile farklý bence öðretecek çok þeyi var eðitim olarak da ortam açýsýndan da çok çok farklý=))
gece korkularým,
deniz hayatým,
gemi ruhum,
karanlýkta yolumu;
ay gösterdi.
ay beni kutsadý
ay beni savaþçý kýldý
ruhumu ýþýðyla temizledi.

Kullanıcı avatarı
houseofholy
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen houseofholy »

ücretsiz tiyatro gösterimleri, ucuz sinema ve konserler... yurtta bir sürü kaprisli kızla aynı odada yaşamanın ne kadar zor olduğunu görmek ve evin kıymetini anlamak... ve de sonunda kimseye muhtaç olmadan yaşayabileceğin bir iş sahibi olmak..
herşey onun içinde, o herşeyin dışında..

Kullanıcı avatarı
Vampiria
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Vampiria »

elbette. üni insana iyi yada kötü tecrübeler ile çok fazla sey kazandırıyor.. ama+ larınız eksilerinizden fazla olsun istiyorsanız iyi bir bölümde ve iyi bir şehirde okumanız şart derim ben..
Ben Kendi Kalbimin Vampiriyim Hiç Bitmeyen Kahkahaları Yüzünden Ayıplanan Gülmeyi Unutmuş Büyük Lanetlilerden Biri...

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

houseofholy yazdı:ücretsiz tiyatro gösterimleri, ucuz sinema ve konserler... yurtta bir sürü kaprisli kýzla ayný odada yaþamanýn ne kadar zor olduðunu görmek ve evin kýymetini anlamak... ve de sonunda kimseye muhtaç olmadan yaþayabileceðin bir iþ sahibi olmak..

çooook doðru! :wink:
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
yemenja
Üye
Üye

Mesaj gönderen yemenja »

1.en onemlısı pason oluo :010 :-D ındırımlı seyahatten faydalıosun
2. ucuz konserler,sınemalar
3.kampuscell :-D

Kullanıcı avatarı
muhendis
Üye
Üye

Mesaj gönderen muhendis »

ya ben bu unıversıtelılerı anlamıyorum yada anlamamıs gıbı yapıyorum.suradakı mesajlara bı baktımda herkes sankı okul okumaya gelmemıs karı kız pesınde kosmak,içkisini içmek,gonlunun istedıgı gıbı yasamaya gelmıs.valla bunlara ınanamıyorum.bende uludagda okuyorum.ve oradakı oprencılere bakıyorum ınanın uzuluyorum.turkıye bunların elıne duserse vay turkıyenın halıne dıyorum kendı kendıme.yanı gelmeden once orayı kuba zannedıyorlar.oh ne guzel hersey serbest,aileden uzak,istedıgını yapma ımkanı var,var ama pekı sız kendınızı hıcmı dusunmuyorsunuz,o rezillikleri yaparken.valla ben boylelerını gordukce aglıyasım gelıyor.aman yenı unıversıteye gelecekler bu fıkırle gelmeyın.sakın keendınızı dusunmuyosanız ana babanızı dusunun.onlara yazık.

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

muhendis yazdı:ya ben bu unıversıtelılerı anlamıyorum yada anlamamıs gıbı yapıyorum.suradakı mesajlara bı baktımda herkes sankı okul okumaya gelmemıs karı kız pesınde kosmak,içkisini içmek,gonlunun istedıgı gıbı yasamaya gelmıs.valla bunlara ınanamıyorum.bende uludagda okuyorum.ve oradakı oprencılere bakıyorum ınanın uzuluyorum.turkıye bunların elıne duserse vay turkıyenın halıne dıyorum kendı kendıme.yanı gelmeden once orayı kuba zannedıyorlar.oh ne guzel hersey serbest,aileden uzak,istedıgını yapma ımkanı var,var ama pekı sız kendınızı hıcmı dusunmuyorsunuz,o rezillikleri yaparken.valla ben boylelerını gordukce aglıyasım gelıyor.aman yenı unıversıteye gelecekler bu fıkırle gelmeyın.sakın keendınızı dusunmuyosanız ana babanızı dusunun.onlara yazık.
başlık hortlatayım :010
rezillik derken ne kastettiğini anlamadım ama ortada o kadar büyük bir rezillik olduğunu da sanmıyorum.
bu başlığa yazdığım mesajı okudum şimdi. eklemek istediğim birkaç şey daha var. üniversite hayatı öğrenciyi sosyalleştiriyor. o hareketliliği görünce ister istemez parçası oluyor insan. üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğum istanbul üniversitesi rock kulübü de buna örnektir. çok iyi arkadaşlarım oldu. birlikte konserlerde festivallerde çalıştık. organizasyona dair birçok şey öğrendik.
okumayı daha doğrusu üniversite ortamını, eğitimini çok seviyorum galiba, mezun oldum yüsek lisansa devam ediyorum, ardından doktora da gelir belki...
eklemek istediğim bir diğer artı da üniversitenin kişiye özgüven kazandırması. topluluk önünde konuşmayı sevmeyen ben aylardır haftada 3-4 sunum yapıyorum ve bu durumdan da gayet memnunum. :010
güzel şey üniversite :010

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

muhendis yazdı:ya ben bu unıversıtelılerı anlamıyorum yada anlamamıs gıbı yapıyorum.suradakı mesajlara bı baktımda herkes sankı okul okumaya gelmemıs karı kız pesınde kosmak,içkisini içmek,gonlunun istedıgı gıbı yasamaya gelmıs.valla bunlara ınanamıyorum.bende uludagda okuyorum.ve oradakı oprencılere bakıyorum ınanın uzuluyorum.turkıye bunların elıne duserse vay turkıyenın halıne dıyorum kendı kendıme.yanı gelmeden once orayı kuba zannedıyorlar.oh ne guzel hersey serbest,aileden uzak,istedıgını yapma ımkanı var,var ama pekı sız kendınızı hıcmı dusunmuyorsunuz,o rezillikleri yaparken.valla ben boylelerını gordukce aglıyasım gelıyor.aman yenı unıversıteye gelecekler bu fıkırle gelmeyın.sakın keendınızı dusunmuyosanız ana babanızı dusunun.onlara yazık.
uçmuş üniversiteli gençler var evet.. onları savuncak halim yok ki sağlıklı olduklarınıda düşünmüyorum.. ama buraya atılan hiçbi mesajda bu uçmuş genç modelini göremiyorum ben..
şunu söylemek istiyorum..:: sen üniversite yaşamını istediğin kadar ciddi, asosyal, millete "zararlı genç" gözüyle bakabilirsin.. ama unutmaki.. üniversite hayatı eğlence, sosyallik uğruna doya doya bişiler yapabilceğin son ortam.. ha yok.. ben mesleğime başlayınca onca mesai saati arasında kendime üniversitede bulabilceğim kadar çok zaman-ortam yaratırım diyorsan.. o da senin becerine kalmış.. burdan tebriğimide ederim..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
utkugk
Üye
Üye

Mesaj gönderen utkugk »

"bir öğrencinin ders çalışmaktan başka ne gibi bir işi olabilir ki?" - muhendis.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

bize geçnlerde çok önemli bir dersimizin hocası üniversite insanların sosyal aktivitelerini gerçekleştirebilceği bi fırsat demişti.şimdi bi dönemde8ders almann mantıı ne koysunlar 2-3 ders temel yeter gerisi fasa fiso dedi=D sallayın dersleri dünyanın sonu değil dedi baka kaldım=D
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

Daha fazla özgüven kazandırdı bana.Bu durumdan çok memnunum.
myspace.com/the_rita

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Bir kere özgürleşiyorsun,sosyalleşiyorsun,kültürleşiyorsun(bu ne lan)
Ha bide hayat güzelleşiyor sanki,+18 oluyorsun ya alayına gidiyorsun.
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

wolfali yazdı:Bir kere özgürleşiyorsun,sosyalleşiyorsun,kültürleşiyorsun(bu ne lan)
Ha bide hayat güzelleşiyor sanki,+18 oluyorsun ya alayına gidiyorsun.
Sen olayı çözmüşsün ya :)

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

keşke bitmeseydi şu üniversite
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.