İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

izmir işte... ne havasına ne suyuna... 8)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

casey yazdı:izmir işte... ne havasına ne suyuna... 8)
biseyine daha guvenilmiyodu sanki :wink:
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Trimpot yazdı:Biraz önce geldim kordon tarafından... oturduk bir yerde, çayımızı içtik.. harika bir hava var bu gece izmirde... tam izmir havası işte..

:009 Aga maksus mu yapıyonuz yaa... Bugun toren takımındaydım.. Bok gibiydi o beyazların içinde ne kadar terlediğimizi gelin bi de bize sorun... Ama bu dondu ne yaptım ettim Alay karargahına personel ve ida. yazı büroya girdim askerliğim klimalı odada bitecek inşallah... Hafta sonu cd çantamı kargoyla yollatıyorum.. İŞtima yok bi bok yok...

Bu arada Karga ,nın dediğini yapıp harekattan cıktım.. Alper cıkar cıkmaz burdan bi alsancak yaparız herhalde. :) Gerçi oralararın tadı kaldımı bilmiyorum ama senden bi söz istiyom... Ogun abi, sen, ben gidip bi içeriz..
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

DaRKFuNeRaL yazdı:
Trimpot yazdı:Biraz önce geldim kordon tarafından... oturduk bir yerde, çayımızı içtik.. harika bir hava var bu gece izmirde... tam izmir havası işte..

:009 Aga maksus mu yapıyonuz yaa... Bugun toren takımındaydım.. Bok gibiydi o beyazların içinde ne kadar terlediğimizi gelin bi de bize sorun... Ama bu dondu ne yaptım ettim Alay karargahına personel ve ida. yazı büroya girdim askerliğim klimalı odada bitecek inşallah... Hafta sonu cd çantamı kargoyla yollatıyorum.. İŞtima yok bi bok yok...

Bu arada Karga ,nın dediğini yapıp harekattan cıktım.. Alper cıkar cıkmaz burdan bi alsancak yaparız herhalde. :) Gerçi oralararın tadı kaldımı bilmiyorum ama senden bi söz istiyom... Ogun abi, sen, ben gidip bi içeriz..

Hehehehe... Yaaa kolay mı askerlik yapmak öyle delikanlı... Kolay gelsin :)
Bu arada buluşma olayına birşey diyemem şimdiden.. Sen bir kere gel bakarız... Ayrıca Bornova park tercihimdir. Ne işimiz var Alsancak'ta. :017

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

Valla ojam bana uyar evden cıktığım gibi yürümeye başladımmı aşşagıya doru.. Bornovadayım... ahhhhh ahhhh parK nasıl doludur şimdi ahhhhhhh ŞARAP KOKUSUUUUUUUU
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
diotima
Üye
Üye

Mesaj gönderen diotima »

izmirim teksin sen yaa..bide konserler daha çok olsa!!! :003

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

diotima yazdı:izmirim teksin sen yaa..bide konserler daha çok olsa!!! :003

+1 :x
in the hopes of creating a horrible zombie..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

universiade reklamıyla bır kez daha kendıne hayran bırakması muhtemel. guzel olacak bu yaz, güzel...

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

Mesaj gönderen ScarTissue »

bölee cmtsi akşam üstü alcan arkilerini yayılcan kordondaki çimlere ohhh
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Deniz sezonu da açıldı... Havalarda şahane.. Geçen hafta sonu Çeşme'deydim... Ama maalesef denize girmeden geldim... Bir gaz var içimde, bu haftada giderim gibime geliyor... Ama bu sefer denize... :-)

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

ohh şu öss geçsin bende gitcem denize :-D
Scar tissue that I wish you saw, Sarcastic mister know it all, Close your eyes and I'll kiss you 'cause, With the birds I'll share, With the birds I'll share, This lonely view

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Bu arada şimdi aklıma geldi... Deniz için süper bir yer 18 haziran'da açılıyor...

Günübirlik tatilin İzmir’deki merkezi haline gelen Yassıcaada, 18 Haziran 2005 Cumartesi’den itibaren İzmirlileri ağırlayacak.

İzmir’in şirin ilçesi Urla açıklarında bulunan Yassıcaada’da yaz keyfi yaşamak isteyen İzmirliler, ekonomik ve keyifli bir yolculuk ile İZDENİZ vapurlarıyla adaya taşınacak.

İzmirliler, masmavi sularında denize girebilecekleri bir hale getirilerek 2001 yılında günübirlik turizme açılan adaya Pazartesi hariç her gün gidilebilecek.
Ada’ya gidiş gelişler bu yıl 7.5 milyon lira olacak ve 0-7 yaş grubundan ise ücret alınmayacak.

Geçtiğimiz yıl, Yassıcaada’ya 90 sefer düzenlenmiş ve adadan yaklaşık 45 bin İzmirli yararlanmıştı.

Vapurlar hafta içi her gün sabah 09.00’da Karşıyaka İskelesi’nden hareket edecek, Konak İskelesi’ne uğrayarak adaya gidecek. Vapur, Karşıyaka İskele’den 09.00’da, Konak İskele’den ise 09.30’da hareket edecek.
Vatandaşlarımızdan gelen talebe göre, gemi sayısı ikiye çıkarılabilecek.
Cumartesi ve Pazar günleri ise, Karşıyaka ve Konak’tan birer olmak üzere toplam iki vapur kalkacak. Vapurların hareket saati 09.00.
Her vapur 500 yolcu alacak.

Yaklaşık bir buçuk saat süren keyifli yolculuğun ardından, İzmirliler deniz ve güneşe kavuşurken, güzel bir ortamda yeme içme ihtiyaçlarını da karşılayabilecek.

Akşam 18.00’de adadan hareket eden olan vapurla yine bir buçuk saat içinde İzmir’de olacak.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Grand Plaza Şirketi’nin vatandaşların günlük yiyecek içecek ihtiyaçlarına uygun fiyatlarla cevap veren işlettiği kafeterya, şezlonglar ve şemsiyelerle, adada günde 2000 kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

İzmirliler bu seçeneğin yanı sıra ateş yakmamak kaydıyla kendi yiyeceklerini yanlarında getirebilecek. Adada aynı zamanda Eşrefpaşa Hastanesi’nden bir doktor ve 1 hemşireden oluşan sağlık ekibi de hazır bulunuyor.

Bilet satışları, bir önceki gün gece 22.00’ye kadar olacak.

Resim

Resim

Resim

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

hic gitmedim buraya ama guzel bir yere benziyor,denenebilir...burayla ilgili tek anım,bir arkadasımın arkadasının karsıyaka vapuru diye yassıcada vapuruna binip baya hos bir hikaye yasaması :-D

Kullanıcı avatarı
ScarTissue
Üye
Üye

heuheuhe oldukça hoş olmuş :-D

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:hic gitmedim buraya ama guzel bir yere benziyor,denenebilir...burayla ilgili tek anım,bir arkadasımın arkadasının karsıyaka vapuru diye yassıcada vapuruna binip baya hos bir hikaye yasaması :-D
ay garibiiim cunku oraya gunde tek sefer var yanı sabah gıdıs aksam donus:) yazııık...
valla ben gıttım ama kesıf amaclıydı tamamen o da içime oturdu cunku cok kısıtlı dolasma alanı var yanı ben azından ooh ne güzel dag tas gezerım diye dusunurkene tesis kısmının ötesine gecilemeyecegini duyunca dumur olmustum, denize girmek içinde öyle, acılamıyorsun vs.. ama 6-12 hadi bilemedin 14 yas ıcın ıdeal. yani ailecek piknik yapmak ıcınde...

alperin gonderdıgı fotolardan ılkınde adanın kusbakısı hali var ya, onun ucundakı sarı yanı toprak olan kısımdan otesıne gecemıyorsunuz. yanı tamam sonucta orda benı yılan soksa ayı yese adamlara kalcak mesulıyet, de işte... gitmeden bunu hesaba katmayınca mekan cehenneme donusmustu.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

üzerinde 1930 lu yılların izmir kabartmaları olmasına karşın bana bu günkü halini düşündürüp efkarlanmam sebep olan içindeki incirleri mideye indirdiğim sevgili metal kutuma sevgilerle..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

Kullanıcı avatarı
sezgin52
Üye
Üye

Mesaj gönderen sezgin52 »

izmir abi süper :victory denizde varsa gerisi yalan oluyor :wink: bence yaşanacak yer herşeyiyle çok gelişmiş...!!! geceleri soylenmez yasanır :yahoo :yahoo :yahoo
hıc bır sey kalmazkı kula tek dostum var ^^THErockULA^^

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

göztepesiyle alsancağıyla ve elbetteki kordonuyla yarmış bi şehirdir sadece oralıyım diye demiyorum türkiyenin belki de istanbuldan sonra en güzel ve yaşanası şehri ....herkesi beklerim bi ara gelin görün güzelliği bence :006 davet ettim artık dimi :-)
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

bence istanbuldan daha güzel ya neyse..yani konserler ve tarihi eserler konusunda şanslı istanbul milletinin insanları okadar :roll:
in the hopes of creating a horrible zombie..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Nymphe_MeL yazdı:bence istanbuldan daha güzel ya neyse..yani konserler ve tarihi eserler konusunda şanslı istanbul milletinin insanları okadar :roll:
+1

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

off izmir yanıo ya ne bu sıcak üff piştim resmen

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

merve yazdı:off izmir yanıo ya ne bu sıcak üff piştim resmen

Bugün hemen hemen tüm tv kanallarında gösterilen haberlerde aynen başlık şu şekilde : "İzmir yanıyor"

İzmir bugün cidden yandı.. Sıcaklığın 45 dereceye kadar yükseldiği söyleniyor... Masabaşında çalışmama rağmen, sıcaktan başım ağrıdı ve halen ağrımakta...

Ben Temmuz sonu, Ağustos başını hiç düşünemiyorum.. Kaçmak lazım bu diyardan...

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

eheuhe... işguzar annem bilmiş de mi butun ayakkabılarımı yıkamak için bu gunu secmıs bılmıyorum ama evden dısarı cıkabılmem ıcın gıyecek ayakkabım yoktu.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

hatta uyunmuyor

Kullanıcı avatarı
drnobody
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnobody »

hiç bişey yapılamıyor,geceler yine iyi 11 den sonra serinlemeye başlıyor.ah sınavlar olmayacaktı,şöle seferihisar gümüldür tarafına gidip buz gibi sulara girsem,sora çıkıp buzlu votkamı içsem.of neyse çalışmaya devam