İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

2 cesit kumru var simdi hangisinden yedigine baglı...1.si sadece peynir ve domatesten olusan,sokaktaki simitcide bulabilecegin kumru,2. ise icinde sucuk salam sosis bulunan karısık sandwich misali olan kumru onu da en iyi cesmede veya bostanlı(karsıyaka)da bulabilirsin...kumru zaten o susamlı ekmegin adı...
sleeping with the earth my dying bride

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

ikisinin arasında bir kumruydu sanırım :? 8O
valla gelirsem eğer hakikisini yerim :) daha önce gittim ama hafızamdan silinmiş çoğu şey

haruntkn_girl
Üye
Üye

Mesaj gönderen haruntkn_girl »

ben alsancakta oturuoum we izmiri çook sewioum çok küçük bi yer ama wazqeçemioum işte

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

istanbula göre küçük..istanbula göre her yer küçük aslındaa kıyaslamamak lazım işte..

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kucuk ve kanımca turkiyede en rahat yasanabilecek sehirlerden biri

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bekle geliyorum :)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

bekleriz 8)

Kullanıcı avatarı
KoRn_eR
Moderatör
Moderatör

Mesaj gönderen KoRn_eR »

en güzel semtleri: Alsancak , Bornova , karşıyaka , hatay-güzelyalı tarafı.
Kızlarıda gerçekten güzel.Hele kordonda güneşin batışını izlemek yok mu ah ah ah... :?

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

jonnathan yazdı:kucuk ve kanımca turkiyede en rahat yasanabilecek sehirlerden biri
+1
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

MayheM
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen MayheM »

Hep derler izmirin insanları izmirin fanatikleri diye gerçektende böyle pek çok memleket dolaştım fakat izmir gibi olmadı hiçbiryer burayı bırkamıyorum bir türlü...
OWLSCOUT.COM ( MayheM ) Out of Control

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

vapura etekle binilmez! ben bugun bunu gordum.. yıllar sonra vurdu benı 4 bı yanımdan... cok utandım...

blackmercury
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen blackmercury »

bende izmire gelmeyi düşünüyorum bu yaz..hemde hep etek giyerim nolucak şimdi:)bu arada casey sen kızmıydın ya ben seni erkek sanıyodum affet :wink:

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

vapura etekle binilmez... 8O

Love_MetaL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Love_MetaL »

ya bn gittim ama hicbisey anlamadım :) karsıyakanın bol apartmanlı bi sokagında yürüdüm biraz o kdr baska da bisey görmedim, hatırlamıyorum :)
.....it's only after you've lost everything, that you're free to do anything....

Kullanıcı avatarı
bani3113
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bani3113 »

walla bindiler mi süper oluyo seyretmesi bide dıasrı cıkınca etkeler fora

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

ya izmir cok güzel bi seer..yarım saat armız ama asırı fark var burayla orası arasında..bende yakında izmirli olucam :twisted: :D
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
bani3113
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bani3113 »

izmirde okuyom ankaraya gitcektim ama urayı sectim üniversite için asıl secme sebebim buraya birinci olarak girmemdi ama simdi bir sürü sebebim war

izmirin kızları cok güzel oluyo abi

purpleblank
Üye
Üye

Mesaj gönderen purpleblank »

bende izmir istiyorum..kazanıp gelcm oraya 8) güzeldir kızlarıda :wink:
can yeleğim,karışmasın kimseler bize..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

kar yağmışş 8O bugün bikaç kişiden daha duydum.dualarım kabul oluyo galiba sonunda:)sayılmaz ama bu görmedim bn hiçbişi
.dünde çok güzeldi hava güneş fln..ya güneş açsın yada kar yağsın.yağmur yağmasın
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
merve
Üye
Üye

Mesaj gönderen merve »

KoRn_eR yazdı:en güzel semtleri: Alsancak , Bornova , karşıyaka , hatay-güzelyalı tarafı.
Kızlarıda gerçekten güzel.Hele kordonda güneşin batışını izlemek yok mu ah ah ah... :?

ahh ahh anlatılmaz yaşanır :lol:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Love_MetaL yazdı:ya bn gittim ama hicbisey anlamadım :) karsıyakanın bol apartmanlı bi sokagında yürüdüm biraz o kdr baska da bisey görmedim, hatırlamıyorum :)
asırı yagmur,uzun otobus yolculugu ve geldiginiz vakitten dolayı olmasın :roll: ayrıca karsıyaka sahilinede kadıkoy yakıstırmanız pek bir guzeldi hanfendi :) ayrıca her zaman bekleriz,alsancakta dolasmaya,karsıyakada oturmaya ve uzun uzun gezmelere :)

Kullanıcı avatarı
smG
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen smG »

izmir gibi var mı bea! alsancak'ı, buca'sı, bornova'sı, konak'ı hepsi süper yerler... bi kıbrıs sehitlerini gezin, buca göleti gezin, konak meydannda yürüyün, kordonda yürüyün... ondan sonra izmiri konusun... İZMİR İZMİR SEN COK GÜZELSİN İZMİR! :)

Kullanıcı avatarı
serkan_ceken
Üye
Üye

Mesaj gönderen serkan_ceken »

waaay izmir rabeti bayaa vermışstee yahuu

bu arada izmir ve rock ile ilgili güzel bir forum sayfası var ilginizi çekebilir bayaa ii bi sayfa ileride portal olacakmış rock tr gibi şimdiden temellerini oluşturmaya ne dersiniz
siteye ulaşabileceğiniz adresler

http://rockandizmir.myfreebb.com ---->tercihim brdan bağlanmanız

http://www.rockandizmir.toplulugu.com

http://www.rockinizmir.gen.ms

pişman olayacaksınız (ha bu arada site yeni fazla üyesi yok

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

blackmercury yazdı:bende izmire gelmeyi düşünüyorum bu yaz..hemde hep etek giyerim nolucak şimdi:)bu arada casey sen kızmıydın ya ben seni erkek sanıyodum affet :wink:

önemi yok cnm.. nasıl istiyosan oyle bil:) ben de yazın fılan gıyıyodum da elım genelde bos oluyodu bu sefer kıtaplar fılan... korkunctu... idare edemedim... jonnye pantalonla canlandırdım o bıle utanc vericiydi.. gercı o sucu bana attı ya herneyse.. bu arada yazın ızmırde gelecek olanlar ya da gelenler ızmırde kavrulmaya mı gelıyolar yoksa cesme foca vs gibi izmire baglı yazlık yerlere mi?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

casey yazdı:
blackmercury yazdı:bende izmire gelmeyi düşünüyorum bu yaz..hemde hep etek giyerim nolucak şimdi:)bu arada casey sen kızmıydın ya ben seni erkek sanıyodum affet :wink:

önemi yok cnm.. nasıl istiyosan oyle bil:) ben de yazın fılan gıyıyodum da elım genelde bos oluyodu bu sefer kıtaplar fılan... korkunctu... idare edemedim... jonnye pantalonla canlandırdım o bıle utanc vericiydi.. gercı o sucu bana attı ya herneyse.. bu arada yazın ızmırde gelecek olanlar ya da gelenler ızmırde kavrulmaya mı gelıyolar yoksa cesme foca vs gibi izmire baglı yazlık yerlere mi?
ayrıca gelen olursa ve bu hanfendiyle bulusursa sakın vapura binmesin kendisiyle..onun yuzunden suanda hasta yatıyorum!