İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
asl
Üye
Üye

Mesaj gönderen asl »

bugn okulda çıktım bahçeye denize baktım martılara baktım güneşi hissettim ve kendime geldim...
izmiri biraz daha sevdim :wink:

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

İzmir güzel, herşey güzel.
Çoğu insan bu siteyi İstanbul'dan yönettiği filan düşünüyor.. Bunlar içinde kullanıcısı da var menajeri de var şarkıcısı da var... İzmir'denim deyince de şaşırıp kalıyorlar... Bir yönden de haklılar ama...

Ama ben İzmir'deyim ve her yerde gözüm var...

o yüzden.... devam. :idea:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

gercektende deniz buyuk nimet...bugun oyle tenefusunden sonra saate baktık,5 dakika sonra okul baslıyor...akıllardan gecen aynıydı; kordon'a kacmak ve kendimizi cimlerde bulduk :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

izmire kavrulmak için bile gelebilirim ben su jonnathan ın bahsettiği kordon sefasını yapmak için bile :wink:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kozmik_peri yazdı:izmire kavrulmak için bile gelebilirim ben su jonnathan ın bahsettiği kordon sefasını yapmak için bile :wink:
bekleriz efendim...

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

jonnathan yazdı:gercektende deniz buyuk nimet...bugun oyle tenefusunden sonra saate baktık,5 dakika sonra okul baslıyor...akıllardan gecen aynıydı; kordon'a kacmak ve kendimizi cimlerde bulduk :)

Kordon ve çimler dedin de aklıma geldi.. O sıralar televizyonda çalışıyorum.. Bir kafa eleman daha var.. Bununla çıktık tv'den içmek için yer arıyoruz... Hadi dedik Kordon'a gidelim..

Benim aklımda da orada büyük ağaçların varolduğu kalmış... Biz gittik Kordon'a, hava güneşli... Elimizde biralar güneşin altında içersek ters olur... Her yerde ağaç arıyoruz.. Yok oğlu yok ağaç filan...

Ufak fidanları göstererek arkadaşa -gel şurada içelim, az bi gölgesi de var- dedim... O eleman beni şimdi ne zaman görse -Alper gel Kordon'da gölgenin(!) altında bira içelim- diye dalga geçer...

Süper günlerdi o günler...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

o calılıklar sadece golge yapmıyor Alper haberin olsun...cok kullanıslıdır onların arası :wink:

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

jonnathan yazdı:o calılıklar sadece golge yapmıyor Alper haberin olsun...cok kullanıslıdır onların arası :wink:

Hahaha.. Evet bilirim!
Arasına girip sevişen çiftleri görünce onlara acıyorum ben abi...
Tutup kollarından bir otel'e yerleştirmek geliyor içimden ama kendime engel oluyorum...

:wink:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

fantezilere saygı duymak gerek ama sabahın 8'inde gorunce bende acımıyor degilim:)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:
casey yazdı:
blackmercury yazdı:bende izmire gelmeyi düşünüyorum bu yaz..hemde hep etek giyerim nolucak şimdi:)bu arada casey sen kızmıydın ya ben seni erkek sanıyodum affet :wink:

önemi yok cnm.. nasıl istiyosan oyle bil:) ben de yazın fılan gıyıyodum da elım genelde bos oluyodu bu sefer kıtaplar fılan... korkunctu... idare edemedim... jonnye pantalonla canlandırdım o bıle utanc vericiydi.. gercı o sucu bana attı ya herneyse.. bu arada yazın ızmırde gelecek olanlar ya da gelenler ızmırde kavrulmaya mı gelıyolar yoksa cesme foca vs gibi izmire baglı yazlık yerlere mi?
ayrıca gelen olursa ve bu hanfendiyle bulusursa sakın vapura binmesin kendisiyle..onun yuzunden suanda hasta yatıyorum!
hadi ya ben de hasta oldum...2 gundur tukettıgım pecete ve vıtamının haddi hesabı yok..

mıllet denıze nazır hava soluyomus... biz de gecekonduların yaktıgı adi kömür kokularını soluyoruz. gorebıldıgımız tek yesıllıkse karabaglar mezarlıgı o da km lerce ötede... neyse az kaldı işkencem bitecek.

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:fantezilere saygı duymak gerek ama sabahın 8'inde gorunce bende acımıyor degilim:)
+1 + aksam cok urkunc oluyolar. bknz: bgn als ıskelesıne gıdıyorum bisiklet yolundan... sag sol karanlık cım fln secemıyorum. acaip sesler geliyo ne bu köpek mi fılan derken... uyuyan kedi misali 2 canlı, pardon insan. korktugumu soylemeliyim.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

yaz bi gelse..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

izmire mi gidiyoruz

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gideriz toplayıp izmire götürücem herkesi :) 8)

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

ben izmirde votka içmek istiyorum..ısmarlarssanız gelirm :wink:
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

gelin, gelin bekleriz 8)

(bide gelirken şu istanbul da konsere gelenleri getirseniz çok ii olur :!:,neyse..)
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
magdalene-
Üye
Üye

Mesaj gönderen magdalene- »

ben geldim bikere.. kendimi istanbulda gibi hissediyodum benziyo yani

Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

meg ryanla tom hanks'in you've got a mailını izleyenler hatırlar.meg ryanın küçük kendi yağıyla kavrulan kitapçısı zengin adamın koskocaman kitabevi açılınca kapanır.halbuki o kitapçı kalite ve de samimiyet açısından kadınınkinin eline su bile dökemez...istanbulla kıyaslanınca izmir daha kendi gibi,küçüktür müçüktür ama pek bi samimidir.demem o ki:izmir güzeldir,şifa vericidir,çimidir denizidir kıbrıs şehitleridir dildadesidir ve cerenim sen pek beğenmesen de bucasıdır;her bişeyiyle izmir vazgeçilmezdir.allah ayırmasınn..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

polluks yazdı:meg ryanla tom hanks'in you've got a mailını izleyenler hatırlar.meg ryanın küçük kendi yağıyla kavrulan kitapçısı zengin adamın koskocaman kitabevi açılınca kapanır.halbuki o kitapçı kalite ve de samimiyet açısından kadınınkinin eline su bile dökemez...istanbulla kıyaslanınca izmir daha kendi gibi,küçüktür müçüktür ama pek bi samimidir.demem o ki:izmir güzeldir,şifa vericidir,çimidir denizidir kıbrıs şehitleridir dildadesidir ve cerenim sen pek beğenmesen de bucasıdır;her bişeyiyle izmir vazgeçilmezdir.allah ayırmasınn..
:roll:

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Trimpot yazdı:
213 yazdı:ben izmirde votka içmek istiyorum..ısmarlarssanız gelirm :wink:

Votka senin köpeğin olsun dayı, gel sen :)

Votkayla bırakmam sadece :wink:

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

baslıyorum yakında fotoraflara,sitede yayınlıcam,izmir'de gibi hissediceksiniz kendinizi 8)

Kullanıcı avatarı
Rockingirl
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Rockingirl »

Şimdi İstanbuLdayım ama yrın bu saatlerde İzmir'de olcam.İlk kez gidicem.Bakalım nasılmış....Gerçi ben çalışmaya gidiyorum ama neyssse..
Supergirls dont cry...
Supergirls just fly...

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

dgs için izmirde yada egede okul yazsam mı acaba

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Hani Edirneye gelcektin lan :)

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

seçeneklere yazacağım işte..istanbul dışında batıdan yerler yazmayı düşünüyorum..izmir'de büyük şehir,yabancılık çekmem pek yazabilirim