İzmir

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

az kaldı.. kuzenim eve cıkıcak ben de onun yanına tatile gelicem izmire :) iş günü 6 hafta sunun surası 8)
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

nysa
Üye
Üye

Mesaj gönderen nysa »

kıbrıs şehitleri, vapur sefası ,gevrek ve çayla özellikle,pek güzeldir izmirim..ancak yalı yı atlamamak lazım:yaz akşamlari elimde çiğdemimle turlayıp durduğum yalı yı nasıl unutabilirim?yada güneş batarken dalga ve martı sesleriyle birlikte izlediğim sayısız günü?her defasında kendimi bi sait faik öyküsünde gibi hissederim.çok özledim!yaz gelsin artık...
reach out!!!

Kullanıcı avatarı
McMannes
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen McMannes »

İzmirde ne bok war yaa. kaç senedir izmirdeyim aptal aptal birkaç tane bar! adam akıllı konser bile olduğu yok. burası beni sıkmaya başladı artık!

Kullanıcı avatarı
Darkfuneral
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Darkfuneral »

İzmir demişken şu an askerdeyim burası harbiden bom bok bi yer (Deniz Er Eğitim Alayı İskenderun/HATAY) talim öğretmeni olarak kaldım.. Bugun yola cıkıp yarın evimde olacağım...
Bir insan kendi evinin eşiğini bu kadar cok özler mi yaaa.....
Yayacam kendimi....

Ahhhhhh .::İZMİR::. ahhhhhhhhhh

Karga ve Trimpot'a sevgiler... 1 yıl sonra bende aranızdayım... :)

arkadaşlar benden size tavsiye eğer askere gitmemiş olan varsa hiç gitmesin harbiden s.kim gibi bi yer.. Denizci menizci ayağı boş yaa bi kursa kaldık 45 gün hayatımızı ziktiler sürünmekten burnumuz topraktan kalkmadı.. Hele o her gün aldığımız G3 tüfekler
(uzunluğu :102cm
ağırlığı :4.500Kg
Yiv/set :4
neyse oluyo 45 kilo koşarken..
Hele o her sabah duyduğum koğuş kalk ve aday kurs bölüğü toplan lafları yokmu... adamın psikolojisini zikiyo..

Sabah jimnastikleri de cabası....

Neyse bu kadar zorluk cektik ama artık gelen 2005/2 tertipli acemi erleri ben eğiteceğim dua edin benim elime düşmeye arkadaslarımdan birisi olursa benim kadar insaflı ve iyi davranmayabilirler :)

Hepinize devam eden sivil hayatında başarılar arkadaslar...

Bitmez bu mına kodum askerliği..... şafak olmuş 373...
All mankind loves a lover.

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Şafak mı? O ne yaa? :D
Askerlik mi? Hiç duymadım :)
Sabah sporu mu? Hiç yapmadım 8)
Koğuş kalk ne demek? Hiç kalkmadım.. 8)

İbocum içini ferah tutmam lazım ama 373 çok be :)
Hahaha.

Gelince bizim eve uğra, görüşelim.

eyw.

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben iskenderunda genclik kampına gittim.. bu sabah kalkın hadi koşun muhabbetleri askerlik kadar olmasa da o kamplarda da var ve sıcakta kesinlikle çekilmiyo 8) askerlik için hoş bi yer olmamış hayatının büyük bi kısmını askerlerin arasında geçirmiş biri olarak söylüyorum :lol: (askerliğin hoş yeri var mı bilinmez ama)
benim taam 40 günüm var izmire gelebilmem için
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

bir arkadaşım denizci oldu askerliğini yapıyor şu anda...en son annesiyle konuşurken telefonda yanındaydım, barselonadaymış..2 hafta önce milanodaydı..gelirken yine bir atina yaparlar..gemideki bacada konuşuyormuş kapatmak zorunda kaldı

Kullanıcı avatarı
yagmur_3
Üye
Üye

Mesaj gönderen yagmur_3 »

hep gitmek istediğim ama bi türlü gitme fırsatı bulamadığım gizemli şehir İzmir....!

Kullanıcı avatarı
yaamur
Üye
Üye

Mesaj gönderen yaamur »

doğduum, buyuduum ve cok sewdiim şehir...
istanbul da gzl ama ozledm izmiri de :cry: ...

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

alsancak..havasında alkol var...manzarayı izleyerek derin nefes almak yetiyor...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
_GzM__
Üye
Üye

Mesaj gönderen _GzM__ »

cıdden yaa bı ızmır yapmak lazımm. benımde cocuklugum gectı gazıemırde!!! cıdden bı ızmır yapalımda baranıda gormus oluruz hem:)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

bugun alsancak ıskelesine su bastı... inanılmaz keyıflıydı insanları izlemek 8)

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

casey yazdı:bugun alsancak ıskelesine su bastı... inanılmaz keyıflıydı insanları izlemek 8)
ne zaman?

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gelip dağıtıp gidicem orayı.. :lol: kordonu özledim ..

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Nymphe_MeL »

kozmik_peri yazdı:gelip dağıtıp gidicem orayı.. :lol: kordonu özledim ..

aah sen gelicen de ben de görücem... :roll: karşıyaka turu benden olucak ama.. 8)
in the hopes of creating a horrible zombie..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

geliyorum bu yaz.. yani sanırım 8) aa sen isticeksin de tur mu atmıcaz sen iste bütün izmiri gezelim olmadı birlikte ankaraya döneriz bi de burda turlarız :D

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Biraz önce geldim kordon tarafından... oturduk bir yerde, çayımızı içtik.. harika bir hava var bu gece izmirde... tam izmir havası işte..

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

gelirim gaza getirmeyin hafta sonu ordayım :P sonra doldu araç yer yok demeyi kabul etmem ama

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

onun yeri hazır yaa..MeLPalas otel :D şaka maka kozmik gerçekten gelicek vede benden kaçamiycaaak! :twisted: 8)

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ben bu gazla direk aracın tamamını rezerve ettiririm 8) ahh ahh ciddi ciddi hafta sonu gelebilsem keşke.. bu ne yaa gece gece izmir sevdam alevlendi :oops:

Kullanıcı avatarı
Nymphe_MeL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yaa izmir işte.. 8)

BLUESea
Üye
Üye

Mesaj gönderen BLUESea »

harbi izmirde bi şenlik yapsak ya baktık tuttu hersene düzenleriz.IZMIR 1.RockTR Şenliği...(tanıdık amatör gruplar falan çalar :D )

Kullanıcı avatarı
Trimpot
Site Sahibi
Site Sahibi
İletişim:

Mesaj gönderen Trimpot »

Bugun İstanbul tayfası küçük çaplı bir buluşma yapmışlar zaten.. Alacakları olsun. Hahha.. Hem biz İzmir'de daha fazla üyeyiz..

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

jonnathan yazdı:
casey yazdı:bugun alsancak ıskelesine su bastı... inanılmaz keyıflıydı insanları izlemek 8)
ne zaman?

bu mesajı yazdıgım gün.
asırı ruzgar vardı dalgalar tasıyodu. içerisi de ayakkabıların ortasına kdr dersem abartmıs olurum da, bi 3 parmak kadardı. ama her dalga gelişinde su seviyesi 2 kat artıyordu. tsunami misali insanlar kaçısıyorlardı bagırış cagırıs, calısanların yaptıkları geyikler vs... cok keyifliydi. vapurda zaten yanasamadı 2 saat, yolculukta da beşik gibi sallandık durduk. lodos'tu sanırım bunları yasatan.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

casey yazdı:
jonnathan yazdı:
ne zaman?

bu mesajı yazdıgım gün.
asırı ruzgar vardı dalgalar tasıyodu. içerisi de ayakkabıların ortasına kdr dersem abartmıs olurum da, bi 3 parmak kadardı. ama her dalga gelişinde su seviyesi 2 kat artıyordu. tsunami misali insanlar kaçısıyorlardı bagırış cagırıs, calısanların yaptıkları geyikler vs... cok keyifliydi. vapurda zaten yanasamadı 2 saat, yolculukta da beşik gibi sallandık durduk. lodos'tu sanırım bunları yasatan.
ben aksamustu bindim,gayet durgundu...