rasta?

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
annabel_lee
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen annabel_lee »

jonnathan yazdı:
gokchee yazdı:
jonnathan yazdı:zeytinli rock fest.te capraz cadırımızda yapıyorlardı adamlar tutamı 20 ytlye :)
çok diil mi yaa,ben diyelim ince tutamlı istiyorum yandım o zaman baya para bayılırdım herhalde :010
ya şu sonunda kazıtma olayı olmasa yaptırabilirdim,bi de staj olayı falan olcak bu sene,gerçi ne kadar kalıyo öle bilmiyorum ama bu saatten sonra zor gibi..
zaten bir festivalin kamp alanında cadırların arasında rasta yaptıracak kadar bozduysan kafayı,fiyatıda koymaz herhalde :010
niye kamp alanında çadırlar arasında rasta yaptırılamaz diye bi kural mı var?
:010

Kullanıcı avatarı
eveline
Üye
Üye

Mesaj gönderen eveline »

rasta kimisine acaip yakısıo.yolda bırını gormuştum erkek sacları rastalı ve belını gecıodu(at kuyrugu olmasına ragmen!) hasta oldm sacına.gayetde saglıklı gozukuodu tabı acılınca nası olur bılemem mahvoldugunu duymustm.ama onu gorunce benımde ole rastalı saclarımın olmasını ıstedm.ben kız oldugum halde benım sacımın uzunlugu okadar deıl.wallla helal olsn dedm ıcımden.

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 18:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

annabel_lee yazdı:
jonnathan yazdı:
gokchee yazdı: çok diil mi yaa,ben diyelim ince tutamlı istiyorum yandım o zaman baya para bayılırdım herhalde :010
ya şu sonunda kazıtma olayı olmasa yaptırabilirdim,bi de staj olayı falan olcak bu sene,gerçi ne kadar kalıyo öle bilmiyorum ama bu saatten sonra zor gibi..
zaten bir festivalin kamp alanında cadırların arasında rasta yaptıracak kadar bozduysan kafayı,fiyatıda koymaz herhalde :010
niye kamp alanında çadırlar arasında rasta yaptırılamaz diye bi kural mı var?
:010
adam sacının bi tutamını kopartıpta pardon bu tutamınız koptu,ama merak etmeyin bundan para almıyoruz derse analrsın ne demek istedigimi :010
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

__manner__ yazdı:benim saçlarım kıvrcık alıyorum saçmdan az bişi kendi çevresinde döndürüyorum snra tokyla tuttruom bütün sçlar bitene kadr bunu yapıom sabah açtığmda rasta nın sahtesi oluo işte
aynen =) süper oluyo walla hem rasta gibi zarrarıda yok sadce jöle birazcık o kadr =) bi kere öle yaptmda wapurdan inerken kızn biri saçlarımı çekiştirdi aa ne güsel olmuşş die =D eğer saçınzz bneki gibi kıwır kıwrsa böle yapı (;

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

dev!l_O_ yazdı:
__manner__ yazdı:benim saçlarım kıvrcık alıyorum saçmdan az bişi kendi çevresinde döndürüyorum snra tokyla tuttruom bütün sçlar bitene kadr bunu yapıom sabah açtığmda rasta nın sahtesi oluo işte
aynen =) süper oluyo walla hem rasta gibi zarrarıda yok sadce jöle birazcık o kadr =) bi kere öle yaptmda wapurdan inerken kızn biri saçlarımı çekiştirdi aa ne güsel olmuşş die =D eğer saçınzz bneki gibi kıwır kıwrsa böle yapı (;
ya bana da ööretin bnm saçlarm da kıwırcık, biraz daa uzasn rasta istiom..gerek kalmıosa bnu da deniebiliris:)

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 26 Tem 2008 18:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
RapunZelle
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen RapunZelle »

çok karizma bişiy bence ! rasta lı bir erkek gördümmü bakmam lazım yaniii
:P
ama son zamanlarda çok 'moda' oldu. olmasın yaa
"...Let me drown within this river, let me drown in this deep silence...