İstanbul

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

casey yazdı:okul gezısı hedesınde otel taksimdeymiş dıye soylentı cıktı... aksam ızın verırlerse nerelere tesrıf edebılırız? (yas ısnırını da goz onunde bulunduralım..)
hangi otel? cık beyogluna gez iste buldugun yere gir:)
sleeping with the earth my dying bride

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

casey yazdı:okul gezısı hedesınde otel taksimdeymiş dıye soylentı cıktı... aksam ızın verırlerse nerelere tesrıf edebılırız? (yas ısnırını da goz onunde bulunduralım..)
hangi otel? cık beyogluna gez iste

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

harbiden çık beyoğluna gez :)

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

bılmıyorum hangı otel soylemedıler henuz...

cık beyogluna gez dıyosunuz bnde bılıorum onu yapmayı da sıddetle tavsıye edılen bır yer olabılır pekala... ve ben orayı gormeden gecebılırım...

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

Bak
1-) Nevizade Meyhaneleri
2-) Kiliseler
3-) Şampiyon Kokoreç ve Midye (İzmir kadar olmasada güzeldir :wink: )
4-) Cezayir Sokağı (Fransız sokağıda derler GS lisesinin arka sokağında)
5-) Çok güzel rock barlar var ama ben pek gitmediğim için bilmiyorum zaten Ramazan nedeni ile kapalı olabilirler
6-) Melekler kahvesine gidip Fal baktırabilirsin
7-) Sefa Nargilede nargile içebilirsin
8-) Çiçek Pasajı
9-) Atlas ve Aznavur Pasajlarınada uğramayı unutma

10-) Butun gununu burda geçirme beşiktaş, ortaköy, arnavutköy vs. vs. buralara gitmeye çalış

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

consul bey cok tesekkur ed3rım ancak 20,00 dan sonra fılan bırakıcaklar serbest sanıyorum ki.... o bakımdan gunduz acık yerler kapalı olucaktır.. listede buna gore numaralarından elersen sevınırım : )

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

zaten taksim de hayat 23:00 den sonra baslar neyse.. ben sana ex-bronx, mojo, kemanci ya ugramani oneririm. haa bi de mutlaka kizilkayalar dan o ozel soslu hamburgerlerden ye. karanlik arka sokaklara da girme. :P

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

ama dikkat de etmek gerek derim ben. hatunsan hele daha çok dikkat et taksimde. yan kesicisi, kapkaççısı... gerçi onlar heryerde var ama burda onlara rastlama ihtimalin daha yüksek... kötümser de olmamak lazım.

ConsuL
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen ConsuL »

casey yazdı:consul bey cok tesekkur ed3rım ancak 20,00 dan sonra fılan bırakıcaklar serbest sanıyorum ki.... o bakımdan gunduz acık yerler kapalı olucaktır.. listede buna gore numaralarından elersen sevınırım : )

2 numara dışında hepsine gidebilirsin zaten oda kilise :P

gesegese
Üye
Üye

Mesaj gönderen gesegese »

kimster yazdı:çünkü ortaköy çok güzel

neresi güzel be...

kokoşların conconların gittiği bilumum yerlerden biri
şimdi nerdeler!

gesegese
Üye
Üye

grungy yazdı:tabiki en guzel ilce kadikoy.. pisligi ve karmasayi sevenler icin taksim.. ortakoy felan yazis yerler.. sosyete mekani oralar bizi bozar..

bozulan bozulmuş zaten
şimdi nerdeler!

gesegese
Üye
Üye

git caravan a bi bira iç dev ekranda live videolar izle deli zevk alırsın.... ama orda 18 yaş sınırı var gerçi sac sakal uzunsa bişey sormuyolar :p

bronx a git genelde her aksam birileri çıkıyo.... 18 yas sınırı yok galiba orda
şimdi nerdeler!

gesegese
Üye
Üye

grungy yazdı:zaten taksim de hayat 23:00 den sonra baslar neyse.. ben sana ex-bronx, mojo, kemanci ya ugramani oneririm. haa bi de mutlaka kizilkayalar dan o ozel soslu hamburgerlerden ye. karanlik arka sokaklara da girme. :P

tüh hamburgeri söylemeyi unuttum... guitar ada gidebilirsin

ha caravan balık pasajının içinde bu arada
şimdi nerdeler!

Kullanıcı avatarı
kaan3359
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kaan3359 »

İSTANBULUN TASINI TOPRAGINI ÖPEYİM VEDE GLİRGELMEZ ÖPECEGİM;MECBURİ ASKERLİK GÖREVİNİ ERZURUMDA YAPIYORUM,BURAYA GELMEYEN BİLEMEZ BURANIN NASIL BİR YER OLABİLECEGİNİ TÜRKİYENİN NE KADAR GERİKALDIGINI KİBURAYA DOGUNNUN PARİSİ DİYORLAR!
O TIKIŞ TIKIŞ KÖPRÜNÜN SABAH TRAFİĞİNİ BİLE ÖZLEDİMİNANIN;
İSTANBULU SEVİYORUM KIYMETİNİ BİLİN

casey
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen casey »

diyarbakır degıl mıydı bızım paris....

ben dekaymakam olmaya karar verdım... en kucuk bırımden baslıycam degıstırmeye...

Kullanıcı avatarı
hal133
Üye
Üye

Mesaj gönderen hal133 »

Besiktasta Mimar Sinan Universitesinin yaninda biir cay bahcesi vardir. Bogaza sifir kucuk taburelerde oturursunuz, yani manzaraniz havanin kararmasiyma beraber gozlerinizin cektigi ziyafet ciddi bir ayricalik. Sabaha kadar da aciktir yani bir nevi sabahci kahvesi ama acik hava. O kahvelere ozgu sigara dumanina karismus yogun mahmurluk sizi caninizdan bezdirmez. (en azindan eskiden sabaha kadar acikti.) Eskiden orasini taksi soforleriyle IETT calisanlariyla paylasirdik. Yeni musteri kitlesini ise bu yaz yaptigim ufak istanbul kacamagindan anladigim kadariyla yeni yetisme biskrem gencligi olusturuyor. E tabi bizim gibi cubuk kraker cencleri artik kartlasti yavas yavas da coluk cocuga karisti. Oyle sabahlara kadar serserillik yapamiyorlar. Iste orda gidin bir sabah cayinizi icin iciniziferaflatir hemde arkadaslar franchising olayina girip orayi bilmem ne hause' a cevirmeden yillanmis bir sarabin tadina bakmis olursunuz

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen kozmik_peri »

bi gün gidicem ama istanbul a bakalım ne zaman.. hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum bi yanda.. öle güzel anlatanlar var ki..
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

kozmik_peri yazdı:bi gün gidicem ama istanbul a bakalım ne zaman.. hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum bi yanda.. öle güzel anlatanlar var ki..
ilk mi olcak?

Kullanıcı avatarı
kaan3359
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kaan3359 »

casey---> kaymakam olmadan gelde önce bi erzuruma vali ol:) sonra kaymakam olursun ...
6 aya kadar gelirsen belki bi işe yarar yoksa umrumda deil bidaha yanından yakınından geçmem palandökene kayaga bile gelmem
istanbulum dururken
sevgiler

Kullanıcı avatarı
peace_maker
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen peace_maker »

kozmik_peri yazdı:bi gün gidicem ama istanbul a bakalım ne zaman.. hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum bi yanda.. öle güzel anlatanlar var ki..

hayal kırıklığına uğramazsın meraklanma

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

jonnathan yazdı:
ilk mi olcak?

evettt :oops:
Istemedim uyanmayı bu soğuk uykudan. Cevapları aradim soruları sormadan. Düşürdüğün gölgeleri, düştuğün yerleri… kazıyorsan aklıma normal mi sence?

DeLi
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen DeLi »

geç bile kalmışsın asla uğramazsın

Kullanıcı avatarı
kozmik_peri
Müdavim Üye
Müdavim Üye

cidden geç kaldım ya

Kullanıcı avatarı
darkcry
Üye
Üye

Mesaj gönderen darkcry »

Bitek rockncoke için gitmiştim pek gezemedm ama nebileyim ya sokakta kimse sizi yadırgamıyor burdaki gibi sizin gibi çok insan var havası çok acayip düşsel bi şehirdi ole hatırlıyorum :!:

grungy
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen grungy »

valla burasi cok farkli bir sehir.. ole yerler var ki, gunaydogu dan farksiz.. sizi giydiklerinizle, taktiklarinizla birakin yadirgamayi, dovebilirler de.. paraniz icin oldurebilirler de. sultanbeyli, ikitelli, gunesli, gultepe, tarlabasi, dolapdere, umraniye gibi semtler bunlara ornektir. benim basima geldi ondan soluyorum.. :lol: