Ankara

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

golt yazdı:LEMAN MI ROCK MI.. DEGET... OLMAZ ÖÖLE ŞEY...
al işte mideme girecek şeylerle rock arasında bi bağlantı kuramadım...
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

bugun dolaşırken farkettim.. ank ne kdr gzl bi şehir ööle.. bnm için her zamn yeri cok farklı.... aalanacak en gzl şehir. bnce... loş bi sokaa git.. aala.. kimse yanına gelmaz. kimse sormaz sana nedn aalıosun die.. gidersin tek basına aalarsın.. kimse karışmaz... "YALNIZLIKLAR ŞEHRİ ANKARA"
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
nightmare_8
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightmare_8 »

cok sefıorm cokk oslediimmm :(

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

EVET BANA ROCK VE METAL DİNLEYİP YALAKALARIN VE CONCONLARIN TAKILDIGI BİYERİ ÖVENLER Bİ DÜSÜNSÜNLER YEMEK YİYEN KİŞİ HERSEKİLDE KARNINI DOYURUR HAZIRA ALISMIS BEBELERİN TAKILDIGI YERLERDE NE ARARLAR ANLAMAM LAFIM BUU ...SERT KALIN VE SERT ,ASİ OLUNN...ÖZENTİİ DEGİL ...
"Dün sabaha karşı kendimle konuştum.Ben hep kendime çıkan bir yokuştum.
Yokuşun başında bir düşman vardı.Onu vurmaya gittim kendimle vuruştum"

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:-D gülüorum sadece
The burden is mine... alone

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

cokmu komik arkadas ....

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

golt yazdı:EVET BANA ROCK VE METAL DİNLEYİP YALAKALARIN VE CONCONLARIN TAKILDIGI BİYERİ ÖVENLER Bİ DÜSÜNSÜNLER YEMEK YİYEN KİŞİ HERSEKİLDE KARNINI DOYURUR HAZIRA ALISMIS BEBELERİN TAKILDIGI YERLERDE NE ARARLAR ANLAMAM LAFIM BUU ...SERT KALIN VE SERT ,ASİ OLUNN...ÖZENTİİ DEGİL ...
bu lafın bence dediklerinin aksine falzasıyla ozenti duruyor...ayrıca sitede buyuk harf yasak kurala uyarsan sevinirim...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

[quote="golt"]EVET BANA ROCK VE METAL DİNLEYİP YALAKALARIN VE CONCONLARIN TAKILDIGI BİYERİ ÖVENLER Bİ DÜSÜNSÜNLER YEMEK YİYEN KİŞİ HERSEKİLDE KARNINI DOYURUR HAZIRA ALISMIS BEBELERİN TAKILDIGI YERLERDE NE ARARLAR ANLAMAM LAFIM BUU ...SERT KALIN VE SERT ,ASİ OLUNN...ÖZENTİİ DEGİL ...[/quota
ayyy çok sert ve asisin gerçekten hatta okdr asis ve sertsinki baya bi aşırıya kaçıp komik olmuşsun...gece gece güldürdün...allahda seni güldrsün hazıra alışmamış asi ve sert bebe :P :lol: :-D :010

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

lonly yazdı:
golt yazdı:EVET BANA ROCK VE METAL DİNLEYİP YALAKALARIN VE CONCONLARIN TAKILDIGI BİYERİ ÖVENLER Bİ DÜSÜNSÜNLER YEMEK YİYEN KİŞİ HERSEKİLDE KARNINI DOYURUR HAZIRA ALISMIS BEBELERİN TAKILDIGI YERLERDE NE ARARLAR ANLAMAM LAFIM BUU ...SERT KALIN VE SERT ,ASİ OLUNN...ÖZENTİİ DEGİL ...[/quota
ayyy çok sert ve asisin gerçekten hatta okdr asis ve sertsinki baya bi aşırıya kaçıp komik olmuşsun...gece gece güldürdün...allahda seni güldrsün hazıra alışmamış asi ve sert bebe :
:-D :023 kızdımm çokkk 8) nsee devamm edlmm elştryee
geyik yapcam da olmuoo nsee iicee dağıtmıyımm sert kalınn höyttttttttttttttt

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

nederseniz deyin umurumdada degil benim lafım ankaradakı özentilere özellikle lemana takılan kendini rocker ilan eden kendini bilmezlere (siz annenizin karnındayken biz yobaz ve fasitlerle kapısıyooduk halende öle
hala asiyiz ve sertiz dogru bunu siz anlamayacak kadar kücük sünüz oyuzden marka manyagı oluyosunuz )özentiler lafımı anlamayan arkadaslar sööle bi baksın cevrelerine metal ciyim rock cıyım deyip rap ve benzeri faklı türleri kardes ilan edenler ve alternatif diye rock ve metali katledenlere idi lafım...farklı giyinmekle ,sac uzatmakla yada baska biseyler yapmakla sert olunmuyo zaten bu laflarım anlayanlara gerisi zaten makara... :x

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:x n alaka şimdi onlar lemana gidio die özenti mi oluo çok saçma bi tutum herkesi aynı kefeye koyamazsın!!!!! :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

:x n alaka şimdi onlar lemana gidio die özenti mi oluo çok saçma bi tutum herkesi aynı kefeye koyamazsın!!!!! :023

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

Kullanıcı avatarı
albinoo
Üye
Üye

Mesaj gönderen albinoo »

hajýn bence sen herkesi ayný kefeye koyma kimseylede uðraþma bence ve gene bana kalýrsa sende otorite diilsin bu konuda hatta kimse otorite diil isteyen istediðini giyer istediðini dinler bencede hoþ olmuyo ama.... bence sen gele kasma kendini o kadar :013 :003 :015

Kullanıcı avatarı
albinoo
Üye
Üye

albinooo

Mesaj gönderen albinoo »

ayrýca ben konyadayým bu kadar ..oktan bi memleket daha varmýdýr bilmiyorum ama ankardan sonra burasý cehennem gibi( allahým beni sýnýyomusun yarabbi ordamýsýn ki) ankara ankara güsel ankaara seni görmek ister her bahtý karra

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

aynenn yani isteyen şstediğini giyer dinlerr bu kmseyi ilglndrmezz o sinirle 3 msj atmışımm ya :-D

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ark.lar tmm özentili tabi ki var.. isteyen istediini giyer oda dooru. ama ank konusundan bayaa bi sapıldı bnce.. gzl ankaramız dn bahsetsek :-D daha ii olmaz mı.. şööle deniz olamdıı için gzl diil dienleri catlatsak biraz..
:P

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

ehehe evet konuu dağılmasınn ankara iidrr iii 8)

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

müthiş bi tanımdı yani system_ tebrikler :016 "ank iidir ii" :-D

Kullanıcı avatarı
in_ven
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen in_ven »

rahibe_teresa yazdı:müthiş bi tanımdı yani system_ tebrikler :016 "ank iidir ii" :-D
eheheh çok pis tanım yaparımm :-D ya ank geldğmde ilk gideceğğmm yer ezgii oluo 8) züperr çokk seviomm oryıı

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

golt yazdı:nederseniz deyin umurumdada degil benim lafım ankaradakı özentilere özellikle lemana takılan kendini rocker ilan eden kendini bilmezlere (siz annenizin karnındayken biz yobaz ve fasitlerle kapısıyooduk halende öle
hala asiyiz ve sertiz dogru bunu siz anlamayacak kadar kücük sünüz oyuzden marka manyagı oluyosunuz )özentiler lafımı anlamayan arkadaslar sööle bi baksın cevrelerine metal ciyim rock cıyım deyip rap ve benzeri faklı türleri kardes ilan edenler ve alternatif diye rock ve metali katledenlere idi lafım...farklı giyinmekle ,sac uzatmakla yada baska biseyler yapmakla sert olunmuyo zaten bu laflarım anlayanlara gerisi zaten makara... :x
ah kahramanım benim yobaz ve faştlerin düşmanı sert insan...yaş kaç cnm 40-50 yoksa senin yobazlarla kapışma olayın cumhuriyet ilanı öncesine falanmı dayanıyo :P
ya sen baya gitmişsin lemana anlşılan insanların altına giydikleri ayakkbı kot vb kıyafetlerin hangi marka olduğunu süzecek kadar zaman geçirmişsiin orda...
böle beylik laflar edenlerden hiç hoşlanmam sendende hiiiiç hoşlanmadım hatta nefret ettim hatta tiksindim...git cnm sen metali katledenlerle yobazlarla savaşına dvm et... arasırada gel buralara beylik laf et eğleniyim...özentileride ortadan kaldır dicem ama önce kendini yoketmekle başlasan ii olur....senden ala özentisini görmedim çünkü...gördüğm başka özentiler en azından yobzlarla fasstlerle kapışıyoduk gibi saçmlıklar sölemiyo....hadi deget bakalım....

sadece bugün ankaranın çook soğuk ve ayaz olcağını yazcaktım :x

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

edit:mesajlarını saygı cercevesinde yazarsan sevinirim...jonnathan

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

allaalllaa.. ya hepde bnm giremediim zmna denk gelio bu olaylar yaa.. hep kaçırıom.. :( neyse son noktada iidr... :-D .. şimdi *lonly*e %100 katılıom..!!.. ama ben bu sert ve asi bebemize bişi sormak istiorum.. :
*hadi senn bu söölediin lafların özentiliin babası olmasını geçtimde.. sence biz sen 'asi ve sert olun..' dediin içn bööle olsak.. bizde senn gbi özenti olmazmıyız??...!!.. yane bence burda boşa çeneni yoruosun.. kimse bize özenti olun dedii içn özenti olcak tipler diiliz!!...*
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
golt
Üye
Üye

Mesaj gönderen golt »

haır bana özenin diyen mi var madem asi sert bi müzik dinliyosunuz özentilerin kol gezdigi yerlerde neden geziliyoo anlamadım dedim ismi lazım degiller demek ki yaraları varmıs tep ki veriyoolar ayrıca zamanında biz dediysek herkez bizim gibi olsun diye degil herkes özgürcene gezsin dolasın
uzun saclı küpeli elemanlara öcü denmesin diye kapısdık fasitlerle gerci bunu anlayacak kimseler yok onlara özenti deyince yaraları varki sinirleniyolar zaten rap ve arabek müzikleri rock ın kardesi diyen eleman beni ne anlar ....

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

arkadaşlar.. ankara baslıında olduunuzu hatırlatmak isterim... buranın özentilii yada asilii tartışmak için uygun başlık olduunu düşünmüorum.. nkara ile ilgili bi başlık ve bu başlıı bn ank ile ilgili şeyler konuşulsun gidilecek mekanlar yapılacak şeyler söylensn die actım... :023