Ankara

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

1. yaramız olduundan diil.. gereksiz suçlamalara tahammülümüz olmadıından tepki verioruz..!! -eğer haksızlıklara karşı ya bize "yaranız varda ondan tepki veriosunuz.."derlerse die suscak diiliz heralde!!-..!!
2. bzm hoşlandıımız mekana hoşlanmadıımız tipler gelio die... kndi zevkimizi kurban edemeyiz!!.. -"ya buraya conconlar takılıo abi... bundan sonra buraya adımımı atmam.." dienler bize göre pek orjinal olmuolar!!..-...!!

not: uzun saçlı küpeli insanlar için yaptııklarından dolayı minnettarız...
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

rahibe_teresa yazdı:arkadaşlar.. ankara baslıında olduunuzu hatırlatmak isterim... buranın özentilii yada asilii tartışmak için uygun başlık olduunu düşünmüorum.. nkara ile ilgili bi başlık ve bu başlıı bn ank ile ilgili şeyler konuşulsun gidilecek mekanlar yapılacak şeyler söylensn die actım... :023
sonuna kadar katılıyorum,sınırı bilelim,baslıga elveda demiyelim...
sleeping with the earth my dying bride

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen bloodyhead »

ankara aslında garip bir mekan::: yani bazı bölümler var ki hiç ama hiç bir başkente yakışmayacak kadar geri kalmış..

deyimi yerindeyse örümcek kafalıların oturduğu bir yer halini almış.. ki bunlardan biri :: benim oturduğum bir yer olan keçiören.. karşıdan karşıya neden geçtinin hesabını sorarlar.. apartman sakinleri ve yan apartmanlardaki komşular evden çıkınca;
- hangi yöne yöneldi,
- acaba bunun hakkında bi palavra sıksak mı,
- şimdi nereye gidiyo
- ne zaman dönecek... didik didik araştırırlar.. ve senin üstüne siyah bir kıyafet giymenle AAA SATANİSTTT!!! diye kıyameti koparırlar..

sonra da biz moderniz.. 15 dakikalık yol aşağıda TAYYİP ERDOĞAN oturuyo.. o bizi korur... tanrı onu kutsasın..(biliyorum abarttım)...

bu sadece örnek keçiören ilçesi..
ama çankaya.. yenimahalle..etlik.. bahçelievler .. vb yerlerde oturan insanlarlarımıznedense bunu hiç bir zaman yaşamadılar ve yaşamazlar da..!!!! ki bundan adım gibi eminim...
*Saklaban*

Küresel sorun aslında uygarlık sorunudur!

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen GiMLiStorM »

felsefe die bi yer var sanırsam ankarada...nası bi yer ora yaw???
Even the smallest person can change the course of the future...

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

GiMLiStorM yazdı:felsefe die bi yer var sanırsam ankarada...nası bi yer ora yaw???
felsefe cafe.. :-D ankara buluşmasını yaptıımız cafe :P iidir hoştur....
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodyhead yazdı:ankara aslında garip bir mekan::: yani bazı bölümler var ki hiç ama hiç bir başkente yakışmayacak kadar geri kalmış..

deyimi yerindeyse örümcek kafalıların oturduğu bir yer halini almış.. ki bunlardan biri :: benim oturduğum bir yer olan keçiören.. karşıdan karşıya neden geçtinin hesabını sorarlar.. apartman sakinleri ve yan apartmanlardaki komşular evden çıkınca;
- hangi yöne yöneldi,
- acaba bunun hakkında bi palavra sıksak mı,
- şimdi nereye gidiyo
- ne zaman dönecek... didik didik araştırırlar.. ve senin üstüne siyah bir kıyafet giymenle AAA SATANİSTTT!!! diye kıyameti koparırlar..

sonra da biz moderniz.. 15 dakikalık yol aşağıda TAYYİP ERDOĞAN oturuyo.. o bizi korur... tanrı onu kutsasın..(biliyorum abarttım)...

bu sadece örnek keçiören ilçesi..
ama çankaya.. yenimahalle..etlik.. bahçelievler .. vb yerlerde oturan insanlarlarımıznedense bunu hiç bir zaman yaşamadılar ve yaşamazlar da..!!!! ki bundan adım gibi eminim...
ewet keciören tarafları o şekilde .. cok az gitsem bile o taraflara farkedebiliorum onu....bn oturdum yerde ise hiç bööle şeyelr yok ve gayet modern bi yer olduuunu düşünorum. (batıkent_yenimahalle).. ama bi türlü ilçe olamamış bir yer.. nüfusu bi ilçe olabilecek durumu bayya aşmış bi biçimde batıkent nüfusunda iller var türkiye'de neredeyse.. ama batıkent bir türlü ilçe bile olamıor.. neden? bu modern halinden dolayı diebilirim neredeese.. siyasi durumundan dolayı.. ankara başkenttir modern şehirdir.. kimi kandırıosunuz ya siz.. ank.da sadece çankaya taraflarından ibaret diil..

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

rahibe_teresa yazdı:
GiMLiStorM yazdı:felsefe die bi yer var sanırsam ankarada...nası bi yer ora yaw???
buluştuunuz yer olduunu biliodum yaw...güzeldir diosun yani?!?!

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

GiMLiStorM yazdı:
rahibe_teresa yazdı:
hayııırrrr öle demio.. demiosun di mi çğdem..

yahu espiri bi yana .. şahsi görüşüm::: gereksiz bir yer.. şahsi görüşüm dedim.. ben sevmiyorum!!!!

ikinci buluşma için de başka yer bulmaya gayret edicem..!!! emin olabilirsiniz!!
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodyhead yazdı:
GiMLiStorM yazdı:
rahibe_teresa yazdı: felsefe cafe.. :-D ankara buluşmasını yaptıımız cafe :P iidir hoştur....

yahu espiri bi yana .. şahsi görüşüm::: gereksiz bir yer.. şahsi görüşüm dedim.. ben sevmiyorum!!!!

ikinci buluşma için de başka yer bulmaya gayret edicem..!!! emin olabilirsiniz!!
:-D :015

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bloodyhead yazdı:
GiMLiStorM yazdı:
rahibe_teresa yazdı: felsefe cafe.. :-D ankara buluşmasını yaptıımız cafe :P iidir hoştur....

bn lafın gelişi dedim iidir hoştur die cnm... aaa.. :016 yoksa felsefe nin hastası falan deilim.. felsefe ye gitceeni ezgi'Ye git... aslında dostun nüne gitceksin de işte.. g*tümüz donuo bu havada.. :P :-D

Kullanıcı avatarı
GiMLiStorM
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aslnda bloodyhead'in kapısının önüde ii bea :-D
buu havada pek çekilmio ama(azcık donanzi)...yazın flan süper hee :-D :-D :-D

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

yahu ne demek sen gel.. evi cafe ortamına çeviririm ben :P

ehehe neyse..

ayrıca rahibem.. sen ezgiye gitme.. yani sen gitme.. sana biras ağır gelebilir o ortam.. ablandan tavsiye.. uyariim dedim..
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

walla abla tavsiyesi gec kaldı biraz.. yazın(adını bile hatırlamak istemediim malın biri yüzünden) ordaydım coğu zaman.. :007

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

bence hiç bir şey için geççççç değildiiiirrr... :R
*Saklaban*

_blindside
Üye
Üye

Mesaj gönderen _blindside »

bence ankara için biraz geç ama ankaralılar için geç değil. gelin istanbul a.

Kullanıcı avatarı
INFLaMeS
Üye
Üye

Mesaj gönderen INFLaMeS »

Ankaraya bir çok kez gitmişimdir ve istanbuldan sonra en çok sevdiğim ve yaşanılası yer dediğim bi yer gerçekten aşırı derecede düzenli özellikle istanbul'a nazaran güzel bi kent..

bloodyhead
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

INFLaMeS yazdı:Ankaraya bir çok kez gitmişimdir ve istanbuldan sonra en çok sevdiğim ve yaşanılası yer dediğim bi yer gerçekten aşırı derecede düzenli özellikle istanbul'a nazaran güzel bi kent..
ankara güzeeellllll... :)
*Saklaban*

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bugun bi kez daha fark ettim ankamın güzelliini.... gerci bazı bölümleri garip gelsede özentisiile tikisiile rockcısıılıa metalcisiile özelliklede memuruua gzl bnm şehrim yaw...... ank=memur şehri ama belkide bu yüzden ayrı bi düzeni ve sakinlii aynı zamanda hareketi var ankaranın... bugun tunalı ya gittik I_know la bunu bi kz dha farkettim bn o etmese bile :P ank her haliyle gzl... kendimiz tunalıda bi gairp hissettk gerci... 4o ını gecmiş teyzem kıvırta kıvırta yürüo elinde parlak kırmızı bi canta saclar sarıya boyanmış (ama dip boyası gelmiş :P) bööle genclerin giyebilecei tarzda bi kıyafet üzerinde altındaki pantolon uzun çizmelerinin içine girmiş.. çizmeler tam dizkapaında .... :-D :P bööle insanlrı olsa bile ankara gzl yaw... VAR MI ANKARA GİBİSİ..... :010

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

rahibe_teresa yazdı:bugun bi kez daha fark ettim ankamın güzelliini.... gerci bazı bölümleri garip gelsede özentisiile tikisiile rockcısıılıa metalcisiile özelliklede memuruua gzl bnm şehrim yaw...... ank=memur şehri ama belkide bu yüzden ayrı bi düzeni ve sakinlii aynı zamanda hareketi var ankaranın... bugun tunalı ya gittik I_know la bunu bi kz dha farkettim bn o etmese bile :P ank her haliyle gzl... kendimiz tunalıda bi gairp hissettk gerci... 4o ını gecmiş teyzem kıvırta kıvırta yürüo elinde parlak kırmızı bi canta saclar sarıya boyanmış (ama dip boyası gelmiş :P) bööle genclerin giyebilecei tarzda bi kıyafet üzerinde altındaki pantolon uzun çizmelerinin içine girmiş.. çizmeler tam dizkapaında .... :-D :P bööle insanlrı olsa bile ankara gzl yaw... VAR MI ANKARA GİBİSİ..... :010
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

I_know
Üye
Üye

Mesaj gönderen I_know »

yaw demi ankaRa güzel bea.....
sapığıyla..sokak çocuklaRıyla..kapkaççısıyla :P :P
...wEEEEEEEE koRkak RahibeleRiyle :-D :-D :-D
tak etti canıma bu maskeLi baLo bu maskeLi baLo ve onun sahte yüzLeri . .

Kullanıcı avatarı
polluks
Üye
Üye

Mesaj gönderen polluks »

beni "boncuk"umsu bir varlıktan ayıran iki şerefsiz yerden soğuk olanı(diğeri istanbul-yağmurlu)
ıdle talk
and hollow promises
cheating Judases
doubting Thomases...

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

I_know yazdı:yaw demi ankaRa güzel bea.....
sapığıyla..sokak çocuklaRıyla..kapkaççısıyla :P
...wEEEEEEEE koRkak RahibeleRiyle :-D :-D :-D
aaa ayıp ediosun.. korkak rahibe olmadn ankara cekilmez olur.... :P ama o korkak rahibe nin peşindeki sapıklar ve katiller ve kapkaççılar vede en önemlisi korkak rahibe'ye "biz senn cantanı calmayız abla mrk etme biz hırsız diiliz...."dien 8-9 yaşarındaki tinerci cocukar, olmadna bu ankara cekilmez yaw......

Kullanıcı avatarı
KING__
Üye
Üye

Mesaj gönderen KING__ »

ankarada bı mamak bıde kızılay vede sıncanı bilirim gerci kızılay haraketli ama her tren istasyonunda bı deli var boyle seyı ılk defa gordum
hayat dert hayat sıkıntı hayatta herşeyden nefret ediyorsan ölümü yada kıyameti bekliyorsan hiç durma ölümüde kıyametide nefretin yaratacak

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bzm site sincana yakın.... :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ay etraf beyazlara bürünmeye başladı..... şehir içnde beyazın parlaklıını bu kdr göremiosunuz... ama şu an penceremden bakıorum ve gerçekten mükemmel bi manzarayla karşılaşıorum... iiki evimiz brz şehrin dışında kalıo.... :-D :-D