Bursa

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

bursaya gitmeme galiba daha çok var össden sonra baya bi işim var ofof :020
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

valla ben 3 senedir bursadayým okul münasebetiyle.. tüm yazýlanlarý okudum ve þaþýrdým benim çevremdeki kimse sevmez bursayý.. bende sevmiyorum açýkçasý zaten 1 senem kaldý seviniyorum tabe ama yinede þehir dýþýnda okumak kadar rahatý yok keþke çok paramýz olsada bolbol gezsek :-D
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

Mesaj gönderen narcissus »

bulbul altin kafesi sewmeyip ille de vatanim demis.bizimki de o hesap.herkese kendi memleketi cennet gibi gelir.ben de sehirdisinda okuorum we ordan nefret ediorum.zaten oraya gidince anladim bursa nin kiymetini.umarim sen de bir gun sicak bakarsin bursa ya.....

Kullanıcı avatarı
decemberflower
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen decemberflower »

si bi denizliye,afyona ,manisaya gidin bursa ne miş ne demekmiş anlayın lan.oralara göre bursa cennet..
never say goodbye..

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

vehayat yazdı:valla ben 3 senedir bursadayım okul münasebetiyle.. tüm yazılanları okudum ve şaşırdım benim çevremdeki kimse sevmez bursayı.. bende sevmiyorum açıkçası zaten 1 senem kaldı seviniyorum tabe ama yinede şehir dışında okumak kadar rahatı yok keşke çok paramız olsada bolbol gezsek :-D
bursa sewilmez mi?bursada 5 yılım geçti benim...bikaç aydır istanbuldayım we nefret ettim istanbuldan..bursayı özlüorum..
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
antidepresan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen antidepresan »

temmus 13te bursadaym bi aksilk cıkmazsa
bir vardım bir yoktum hep vardım hiç yoktum...

Kullanıcı avatarı
drnky
Üye
Üye

Mesaj gönderen drnky »

bursa çok güzel şehirdir burda doudum büyüdüm daa da büyüyorum :P
bana kalırsa ist gezmek için fln güzeldir ama yaşamak için o kdr da ii diil gibi gelio ama bursa da her imkan var her yönden ii ist kdr sorunlu olmadıı için yaşamak için d uygun bi şehir yani her yönden çok iidir :002
nooldu bitti sandın dimi??bu ses biter mi?kesilir mi bu ses?bu sesi kesmek kolay mı??neden bitsin lahn bu ses??bu ses biter mi lahnn!!!bu ses biter mi lann??
BU KURBAN AŞKI BİTER Mİ LAHN?!?

Kullanıcı avatarı
vehayat
Üye
Üye

Mesaj gönderen vehayat »

bilmiyorum ya sevemiorum iþte bursayý olmuyo olmuyo... napalým beni de bööle kabul etceksiniz ben istanbulu sevmeyenlere biþi diomuyum :-D
"zaman geçer büyürüz sertleþir dünya"

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

drnky yazdı:bursa çok güzel şehirdir burda doudum büyüdüm daa da büyüyorum :P
bana kalırsa ist gezmek için fln güzeldir ama yaşamak için o kdr da ii diil gibi gelio ama bursa da her imkan var her yönden ii ist kdr sorunlu olmadıı için yaşamak için d uygun bi şehir yani her yönden çok iidir :002
ewet istanbulda yaşamak çok zor..adım atsan para gidio..o yüzden adım atamıosn...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

ya çok özledim bursayý

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

çanakkaleden ankaraya gitmenin başka bir yolunu bir bulsam düşünmeden birdahakiseferimi buna göre ayarlayacağım orada geçmek istemiyorum cok kötü bir şehir tekrara söylüyorum bu kadar dengesiz bir şehir olmaz
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

eh işte fena değildir çok küçük bir yer gezmek için 2 saatini ayırman yeterli zaten tek bir cadde var altıparmaktan setbaşına kadar :-D ama yinede diğer şehirlere kıyasla iyidir..
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

erbuzeth yazdı:eh işte fena değildir çok küçük bir yer gezmek için 2 saatini ayırman yeterli zaten tek bir cadde var altıparmaktan setbaşına kadar :-D ama yinede diğer şehirlere kıyasla iyidir..
bursayı 5 senede gezemedim ben tam olarak..nasıl 2 saat yeterli olur....altıparmak we setbaşıyla sınırlı deil bursa....yeşil,çekirge,emirsultan,inkaya,dağ yolunda tonlarca güsellk,mudanya,gemlik,tophane....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

morjana ekliyim trilye göynük karacabey ve tabiki görükle

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

bursa nin tek derdi trafik.yoksa her seyi tamdir bursa nin.tarihi mekanlar,kafeler,dogal guzellikler...bursa yi hiiicbir yere degismemmm...

ters999
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen ters999 »

annemin memleketi..her yaz gider 1-2 hafta kalırız..güzel şehir de bi garip ya..ben yaşayamam yani..

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

adana li bi arkadasim 6 yildir yasio bursa da.o da pek sewmio.'yesil bursa diolar ama bi de gelip adana yi gorsunler.asil yesillik orda.burasi beton yıgını.'dio.belki sen de o yuzden alisamamissindir..

Kullanıcı avatarı
erbuzeth
Üye
Üye

Mesaj gönderen erbuzeth »

morjan yazdı:
erbuzeth yazdı:eh işte fena değildir çok küçük bir yer gezmek için 2 saatini ayırman yeterli zaten tek bir cadde var altıparmaktan setbaşına kadar :-D ama yinede diğer şehirlere kıyasla iyidir..
bursayı 5 senede gezemedim ben tam olarak..nasıl 2 saat yeterli olur....altıparmak we setbaşıyla sınırlı deil bursa....yeşil,çekirge,emirsultan,inkaya,dağ yolunda tonlarca güsellk,mudanya,gemlik,tophane....

senden daha iyi bildiğim kesin bursayı bina tarihi yapıt ova görmeye meraklı değilim ben yada mudanyanın berbat kokulu denizini pehh
.:Erbuw:.

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

erbuzeth yazdı:
morjan yazdı:

senden daha iyi bildiğim kesin bursayı bina tarihi yapıt ova görmeye meraklı değilim ben yada mudanyanın berbat kokulu denizini pehh

ii de nie senden daha ii bildiim kesin bursayı diyerek polemik yaratıosun...ben bursayı sewiorum...bahsedildii gbi kötü bi şehir deil...en azından medeni bi şehir...bi çok şehirden çok daha güzel...
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

ya yollar ne kadar guzel olmus bursa da!!trafik sorunu da giderek halloluo.. lambalar kalkmis,kawsaklar acılmış..cook guzel yaa.canım bursam benimm...

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

heeeyyyyy bursalilaaarrr nerdesinizzzzz???????????? hhyyyoooooppppppp!!!!

Kullanıcı avatarı
MuRTy-teXas
Üye
Üye

Mesaj gönderen MuRTy-teXas »

sLm miLLet bende Bursa/Gürsu da oturuorum...

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

bu yaz 1 ay kaldım bursada..güzel sehir.. tophanede keşler süper ama ha görmeniz lazım :-D buna travestilerde dahil :-D benim kaldıım yerin yanında hemen tophane..her gece onları dinliodum..
ayriteten bide Arap Şükrü die bi yer var sosyeteler takılıo
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
narcissus
Üye
Üye

tophane de ne kadar cesit ararsan var.arap şükrü ise içkicilerin mekanidir.rakı balik ii gider orda.ozellikle oss günü ögrenciler kapatir orayi,stres atarlar...

Kullanıcı avatarı
morcu
[Siteden Uzaklaştırıldı]
[Siteden Uzaklaştırıldı]

Mesaj gönderen morcu »

arkadaşlar bu sitede hiç 14-17 falan yaş arası yok mu?buluşmak istiyenler bursda buluşabilir benimle gerçekten :002 bende 14-15 falan oluyorum da :015