Cafe Inn Rock Cafe-Bakırköy-İstanbul

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

Evet aynı sokakta Sütlü Kahve diye bir cafe önerdiler, onu görmeye :)
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
Rita
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Rita »

En son Rita tarafından 23 Tem 2008 21:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

Rita yazdı:
jonnathan yazdı:Evet aynı sokakta Sütlü Kahve diye bir cafe önerdiler, onu görmeye :)
Hmm,anladım şimdi öneren iyi önermiş :)
karısmak gibi olucak ama eklemezsem dayanamam.. onerene degil onertene bak sen asıl :)

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

bende karışmak gibi olmasında :-D sütlü kahvemi :016
dont speak..

Kullanıcı avatarı
hayze
Üye
Üye

Mesaj gönderen hayze »

sütlü kahveyi biliyom güzel bi yer

Kullanıcı avatarı
c.o.b
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen c.o.b »

cafeiin gene el değiştirmiş ve alkol yasaklanmış.gerçi nerdeyse tüm bakırköyde yasak artık..
dont speak..

Kullanıcı avatarı
Dream_Rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen Dream_Rocker »

16-06-2008 tarihinde iş dönüşü Taksime kaçmaktan cayıp,nasılsa kapımın önünde hem denemiş olurum diye girdiğim mekan.. Kapıdaki çocukların bana bakıpta yukardan aşağı süzdüğü mekan.. İçeri girdikten sonra, Kendini Roger Waters ve Tolga Çevik sanan (*) Beyfendi, Ben "Bir bira alabilirmiyim" dedikten sonra üstüme çullanacak misali,kızların önündne uzanıp "ARKADAŞIIIM,ALKÖL SATMIOORÜÜÜM" Dedikten sonra, Yine kendini (bu seferki bizden bir örnek olsun) Şebnem Ferah sanan 2 kızın hihihihihihi Yaptığı mekan.. Akabinde arkadaşları aradım,sakın buraya gelmeyin Burası Rock kıraathanesiymiş dedim.. Ne yazık.. 7 nesildir Bakırköy'ün "Rock inn Kiraathanesi" 'nin olduğu sokakta oturuyoruz ama ilk defa böyle aşşağlık bir yer gördüm. nemi dedim? Sadece İyi akşamlar :)

Kullanıcı avatarı
Dream_Rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen Dream_Rocker »

Ha birde yazmayı unutmuşum, Converse Yerinde Superstar giyiyorsanız,bu yüzden bile aşşağılamaya kasıyorlar kendilerini. Tabiii Canıııım Rocker Tipler bunlar,Saçlarda vax olmalı,en az 2 zincir olmalı (kalınlıkta önemli) Kızsan gothhic olcaksın,erkeksen vucudunda en az 8-9 delik olacak. Efendiiiim,Heh birde benim düştüğüm oltaya düşmeyin sakın, İş dönüşü omzunuza asılmış bi Laptop olmaya görsün. Hani Rocker ya o arkadaşlar böyle bi aşağılayak bakıyorlar.Bu postayıda Bakırköyün en eski sülalesinden olan bana, Belirtmelimiyim bilmem, "Babası Cem Karaca'nın gitaristi olan" ve 6 yasından beri gitar çalan bana yapıyorlar. Kac tanesinin evinde Jimmy Hendrix'in ve Asımcan Gündzün Kullandığı Stratocaster,bunlar dışında 4 tane amerikan Fender Stratocaster,2 tane Telecaster ve Jazzbass var merak ediyorum :)
Kısacası kötü bir mekan..

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Bu mekanın özellikle kızlarına hastayım.Hastayım derken kötü manada (:
Çok acaip bi kız kitlesi takılıyor burada,bulaşmamak lazım (:
Dünya döner,geçer zaman; hiçbirşey kalmaz ardında...