Kocaeli

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
goqhan
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen goqhan »

uplife yazdı:birçok şehire göre okullardaki suç oranı daha düşüktür..uyuşturucu bağımlılarının çok olduğunu iddia edenler acaba hangi yolla bu kanıya varmışlardır merak ediyorum..acaba asayişten mi sorumluyuz? yoksa madde bağımlısı mıyız??
bu yorumları yaparken madde bagımlısı veya asayisten olman gerkmio, dogdugumdan beri burdayım goruyuorum, duyuyorum bilioyorum...

Kullanıcı avatarı
nirata
Üye
Üye

Mesaj gönderen nirata »

niye kimse bu şehrin Türkiye'nin en büyük sanayi kenti olduğunu, ilçelereninin cennet gibi olduğunu, hem karadenize, hem marmaraya kıyısı olduğunu, kışın kayak merkezinin, yazın tatil beldesinin olduğunu, ve kocaeli üniversitesi sayesinde 50 binin üzerinde öğrencinin burda yaşadığını, yani bir bakıma öğrenci kenti de olduğunu söylemiyor? sanki Çok gelişmiş bi ülkede yaşıyoruz da 1 tane şehrimiz boktan diye konuşuyoruz. abartmayın yaa. değirmendere harikadır buda gitmeyenler tavsiye olsun..

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

nirata yazdı:niye kimse bu şehrin Türkiye'nin en büyük sanayi kenti olduğunu, ilçelereninin cennet gibi olduğunu, hem karadenize, hem marmaraya kıyısı olduğunu, kışın kayak merkezinin, yazın tatil beldesinin olduğunu, ve kocaeli üniversitesi sayesinde 50 binin üzerinde öğrencinin burda yaşadığını, yani bir bakıma öğrenci kenti de olduğunu söylemiyor? sanki Çok gelişmiş bi ülkede yaşıyoruz da 1 tane şehrimiz boktan diye konuşuyoruz. abartmayın yaa. değirmendere harikadır buda gitmeyenler tavsiye olsun..
işte bu yaa :010 şehrinizi sevin arkadaşlar..bu şehirler olmazsa bu ülke de olmaz unutmayın..

sipeeel
Üye
Üye

Mesaj gönderen sipeeel »

napmışşınıs sız yaff guselım kocaelıyıı bıde sakaryayla karsılastırmıssınız arada baya bı fark war bence hıc aynı deıller..ben kocaelıyı cok sewıorum sewmeyenıde zaten zorla tutan yok..kımsenınde bunu takıcanı dusunmuorum... :006
nefes bile almadan sewiyorum senii.....

sipeeel
Üye
Üye

Mesaj gönderen sipeeel »

napmışşınıs sız yaff guselım kocaelıyıı bıde sakaryayla karsılastırmıssınız arada baya bı fark war bence hıc aynı deıller..ben kocaelıyı cok sewıorum sewmeyenıde zaten zorla tutan yok..kımsenınde bunu takıcanı dusunmuorum... :006
nefes bile almadan sewiyorum senii.....

Kullanıcı avatarı
maniaq_keddy
Üye
Üye

Mesaj gönderen maniaq_keddy »

ßende kocaeli- gebze' deyim ..
hiç tawsiye etmem ßuraları boqtan ßir yer hiçßi ßoq yok
12-13 senerdir ßurda ya$ıyorum ama nefret ediyorum ßurdan ..

Kullanıcı avatarı
uplife
Üye
Üye

Mesaj gönderen uplife »

maniaq_keddy yazdı:ßende kocaeli- gebze' deyim ..
hiç tawsiye etmem ßuraları boqtan ßir yer hiçßi ßoq yok
12-13 senerdir ßurda ya$ıyorum ama nefret ediyorum ßurdan ..
diğer ilçeler daha iyi tabi..gebze kirlidir biraz..

Kullanıcı avatarı
baahaar
Üye
Üye

Mesaj gönderen baahaar »

bence biçok yere göre daha hareketli bi şehir..istanbulla kıyaslanmıyacak kadar küçük olduğunu herkes biliyor.neden hep kıyaslanır anlamam:)şunu herkes bilirki kocaeli bi çok ile göre daha yaşanılası bi şehir saat 12 olunca heryer kapanmaz..yani eğlenmek isteyipte eğlenemiycek olanı sanmıyorum.