Metro City

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Metro City

Mesaj gönderen wolfali »

müthiş bi yer akmerkezin tahtını sallamaktan beter etti artık bi numara olmaya çok yakın
:002

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

meraktan soruyorum, metro city'e hiç gitmedim de, orda şu smileyi :002 kullanmana neden olan ne tür mekanlar var? akmerkez'le bir karşılaştırma yapmışsın da o yüzden merak ettim?

iTRaMaRaK
Üye
Üye

Mesaj gönderen iTRaMaRaK »

Metro city bence bok gibi bi yer hiç te güzel değil cevahirin yanında cücücük kalıyo aman ya banane elelamin kapitalist merkezlerinden imkanım olsa hepsini bombalıcam

Kullanıcı avatarı
wolfali
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen wolfali »

Lysippe yazdı:meraktan soruyorum, metro city'e hiç gitmedim de, orda şu smileyi :002 kullanmana neden olan ne tür mekanlar var? akmerkez'le bir karşılaştırma yapmışsın da o yüzden merak ettim?

güsel bi soru ama bn o smileyi her yorumumda koyuyorum metro cityle bi alakasi yok

Kullanıcı avatarı
herhangi_biri
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen herhangi_biri »

yhaa iirenc bi yer bi tek ylbasnda sewiorm orayı :-D cnkü yılbası öncesi kapısına kırmızı bi halı ve üstnden de köprü seklnce örgülü agaclar oluo süslerle süslüolr accaip renkli ve hoş oluo bi tk o zmnlr sewiorm oryı onun dısında iirenc bi yerr
-_-MiDineTte-_- hiç bir yıldız yok gökyüzün de ulaşamayacagımız...

R3d_D3viL
Üye
Üye

Mesaj gönderen R3d_D3viL »

alış veriş merkezlerine olan kastım yüzünden sevemedim sevemicem walla ne metro ne cevahiri nede kanyo nu hiç bişi ifade etmiyor bana benim muthteşem taksim ve beşiktaş gibi diyarlarım war iken kapalı mekanlar bana dar geliyor siğara içme gülme yürüyen merdivende yürüme zıplama hoplama yasak üstüne yasak.Andaval dolu oluyor zaten oralar.