sinanpaşa pasajı(beşiktaş) ve akmar pasajı(kadıköy)

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

sinanpaşa pasajı(beşiktaş) ve akmar pasajı(kadıköy)

Mesaj gönderen mansonknight »

valla manyak yerler bunlar tişört albüm fln ne arıyosanız var. :002 Ama ikisindede alt katlarda var bide sinan paşasın en üstünde manyak cdciler var bi sürü var :-D

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

artık akmar mı kaldı hey gidi hey... bu satanist davaları yüzünden harcandı caanım mekan :( :x
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

bi arkadaşım sinan paşa pasajını şemsi paşa pasajı olarak sağa sola sormuş bulamamış :010 manyak bu çocuk yaaa :-D
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

replica yazdı:bi arkadaşım sinan paşa pasajını şemsi paşa pasajı olarak sağa sola sormuş bulamamış :010 manyak bu çocuk yaaa :-D

ehuehe süper lan çok matraq çocukmuş

mansonknight
Üye
Üye
İletişim:

vaga_bond yazdı:artık akmar mı kaldı hey gidi hey... bu satanist davaları yüzünden harcandı caanım mekan :( :x

var olm hala ama eskisi kadar bööle çok şey diil hani hala çok dolu ağzına kadar ama ne biliim hani sanki bi şeyler eksik

Kullanıcı avatarı
speed_of_pain
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen speed_of_pain »

eger sınanpaşa pasajına gıttıysenız pentagram ın baterıstı olan cenk unnu nun sahıp oldugu pena muzık evıne ugramadan gıtmeyın yok yok kısacası.. hmm bı de kostebek muzık var o da guzeldır...
nefret ettim kendimden acının hızını bıraktıgı ızlerı yoketmek ıstedım defalarca neden dıye sordum kendime NEDEN... neden hala mutluluk maskesı takmıs bır depresıf ım

Kullanıcı avatarı
Lysippe
Haberci & Moderatör
Haberci & Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen Lysippe »

mansonknight yazdı:
vaga_bond yazdı:artık akmar mı kaldı hey gidi hey... bu satanist davaları yüzünden harcandı caanım mekan :( :x

var olm hala ama eskisi kadar bööle çok şey diil hani hala çok dolu ağzına kadar ama ne biliim hani sanki bi şeyler eksik

villa vardı orda eskiden. adını doğru mu hatırlıyorum emin değilim gerçi.

Kullanıcı avatarı
duskerem
Üye
Üye

.........

Mesaj gönderen duskerem »

varda yok akmarda.....iyi değil..
Birinden hepsini tanı.....

Kullanıcı avatarı
Lovalace
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Lovalace »

akmar pasajını yazık ettiler gerçekten yok satanistlerin buluşma noktası , die bir ton laf edildi ve içine edildi. eski havası bile yok artık Rock müziğin simgesi olan pasajda RoCktan eser yok desem yeri
† ßaris bili©i †

Kullanıcı avatarı
donnie
Üye
Üye

Mesaj gönderen donnie »

speed_of_pain yazdı:eger sınanpaşa pasajına gıttıysenız pentagram ın baterıstı olan cenk unnu nun sahıp oldugu pena muzık evıne ugramadan gıtmeyın yok yok kısacası.. hmm bı de kostebek muzık var o da guzeldır...
ben köstebekte çalışıyodum :010 şimdi ara verdim ama istanbula gidince yine başlıcam .sahipleri,çalışanları,müşterileri bitanedir sizi de bekleriz efenim:006

Kullanıcı avatarı
Pain_Killer
Üye
Üye

Mesaj gönderen Pain_Killer »

3 sene önce bütün bir yılım sinan paşada ders calısarak gecti gerci ders calısmıyoduk ama orda gect işte FBM (reklam yapalım dimi)=) :006
''dünyanın en mutlu insanları " demişti biri alkolün belki de terkedilmişliğin etkisinde...

Kullanıcı avatarı
Tuntun
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tuntun »

sadece film için gidiyorum. güvenilir esnafı var, sağlam ürünleri var. aradığım birçok filmi rahatlıkla buldum. tavsiye ederim o konuda.