Afyon

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Afyon

Mesaj gönderen Edmond »

okuyoruz buralarda.fena bir yer değil.bildiğiniz kasaba gibi bir yer.alışınca yaşanılabiliyor.

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

afyon bu kadr kötü otogar görmedm :-D ama sewrm o otogarı çünkü en ii dostlarmdan biri oln zezemle karşılştmm hiç birbirimzden haberdar değldk ben zimre ankara aktarmalı dönrken afynda totbüse zeze binmezmi ikimizde dumur ama çok güsel di yaa :-D bide orda bolwadin war işte hep onu der aa ben gelemem bolwadin kzıym die :P :-D jnm yaa
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
dev!l_O_
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen dev!l_O_ »

sucukk war dimi bidee başak yok :P
O kadar mutluyum ki şimdi kusabilirim!!..

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

acil yardım...

Mesaj gönderen emish2 »

arkadaslar 5 gün sonra sevgilimle afyonda bulusacağız(baska bir seceneğimiz yok) söyle 7-8 saat kadar birlikte olacağız, kız arkadasımı biraz da etkilemem gerekiyor:) nerelere gidilir nerde yemek yenir nerde oturulur bana biraz yardım edebilirmisiniz...

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

ankaradan dönerken sucuk döner yemiştim orda .... 3 gün wc ye cıkmam kabus olmuştu :oops:

Kullanıcı avatarı
Edmond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: acil yardım...

Mesaj gönderen Edmond »

emish2 yazdı:arkadaslar 5 gün sonra sevgilimle afyonda bulusacağız(baska bir seceneğimiz yok) söyle 7-8 saat kadar birlikte olacağız, kız arkadasımı biraz da etkilemem gerekiyor:) nerelere gidilir nerde yemek yenir nerde oturulur bana biraz yardım edebilirmisiniz...
emish tek bir yer öneirim sana , taş medrese ya da diğer adıyla art cafe. imaret camisinin hemen arkasında.kime sorsan gösterir.han kapısına benzer açık bir kapısı var.içeride seni bir bahçe karşılıyor.bahçeyi es geç.doğru yürü.karşına kahverengi bir kapı geliyor.işte oraya gir. istanbul da bile zor bulursun ...

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

Edmond cok tesekkürler aradığım cevap da buydu...

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

Ben sevmiyorum ya Afyon'u :( özellikle ilçelerini...
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

bir sehri sevdiren sehrin olanakları değil oradaki dostluklardır...

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

iş sebebiyle tüm ilçelerini gezdim ve merkezide fazla büük diil ve sabahları çok kötü soba dumanı kokusu oluyo :023
En son _RockMania_ tarafından 21 Oca 2007 14:10 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

emish2 yazdı:bir sehri sevdiren sehrin olanaklarý deðil oradaki dostluklardýr...
Ýþte bu yüzden Eskiþehir'i çok severim ben...
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

Ispartada okuyorum ve buranın afyondan cok da farklı özelliklere(olanaklara) sahip olduğunu sanmıyorum ama, hersey bitsede ıspartaya gitsem dediğim cok olmustur cünkü ıspartada mutluyum, huzurluyum, özgürüm arkadaslarım dostlarım beni seven insanlar var...

Kullanıcı avatarı
dmnlik
Üye
Üye

Mesaj gönderen dmnlik »

valla bende ıspartada okuyorum ama ıspartayla afyonu bırıbırınden ayıran barız ozellıkler var.hıc olmasa afyondan daha yesıl bı yer... :010

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

sonuç olarak demek istediğim bir sehri sevdiren sehrin olanakları değil oradaki dostluklardır ben bunu bilir bunu söylerim İstanbul'dan İzmir'den nefret eden arkadaslarımda var...

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

ben onlarıda getirecem size :)

Kullanıcı avatarı
emish2
Üye
Üye

Mesaj gönderen emish2 »

Afyon izlenimlerim : Yolda 5 adım önümde adam silahını cıkarıp havaya 2 el eteş etti( feci tırstım). Otogarda 3 metre önümdeki büfeye 3 kişi saldırdı. Sopalarla bütün camları aşağı indirdiler ortalığı iyice dağıtıp büfedeki adamı dövdüler( elimden tutup sen dur sen dur diyen sarhoş böcü dayı muhabbetin için saol)
Bullet For My Valentine- tears don' fall