Yalova

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Yalova

Mesaj gönderen shadow_girl »

Yalova'dan pek fazla üye olduğunu sanmıyorum
ama yinede bi şansımı denemek istedim.

jonnathan
Moderatör
Moderatör
İletişim:

Mesaj gönderen jonnathan »

benim buraya bir semptaim var..kucukken gidermisiz ama suanda hicbirsey hatırlamıyorum...
sleeping with the earth my dying bride

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

küçükken banada farklı gelirdi yalova.
her an gitmek isterdim.
ama artık hiç öyle değil.
çok küçük hep göz önündesin ve adam gibi bi ortamı yok.
ama herşeye rağmen doğduğum ve yaşadığım yer
sevmek zorundayım :010

Kullanıcı avatarı
RRamirez
Üye
Üye

Mesaj gönderen RRamirez »

Yapacak bir şey yok.
Herşey rağmen İstanbul'un karışıklığından ve safsatalarından daha doğru dürüst bir yer.
Yalova'yı seviyorum

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

Yalova her ne kadar il oldugunda bizim il sınırlarımızdan çalsada her ne kadar otobüslerinin camlarını indirdiysekte yaşanmaya değer güzel bir kıyı kentidir, depremde aldığı yaraları çok çabuk saran bir ilimizdir. Plakasıda karizmadır 77 :)

Yalovalı çok arkadasım var sahi ya bayadır gitmiyorum bir ara uğrayayım kemerköprülülü arkadaslarımı ziyaret edeyim :)
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

vay memleketimin başlıı açılmış yeni gördüm doğma büyüme ölme yalovalıyım valla.. hayatımın nbüyük bir bölümü burda geçmektedir süper biyerdir ama öküzü boldur valla...

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

öküz konusuna aynen katılıyorum.
aslında gün geçtikçe güzelleşiyo.
ama günün geçmesini beklemek biraz zor :-D

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

shadow_girl yazdı:öküz konusuna aynen katılıyorum.
aslında gün geçtikçe güzelleşiyo.
ama günün geçmesini beklemek biraz zor :-D
euhehue o sahilde dikilen ökzüler yokmu yol kenarlarında ona buna laf aatrlar kızlara yane euheuhe tipler komedi..

ama yined çok severim yalovamı..

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya ewt özellikle sinemanın önünde onlardan çok var
ordan geçemiyorum onların yüzünden.

bi de son zamanlarda yalova da rock müzik dinleyenlerin sayısı çoğalıyo gibime geldi..

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

bilemicem valla
ama şunu diyom yalovada o tarz müzik adına heç bişi yapılmaz valla...

r1g0r
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen r1g0r »

güsel yer.. insanları da güsel : )

Kullanıcı avatarı
RRamirez
Üye
Üye

Mesaj gönderen RRamirez »

Second grubunun Vokal ve davulu Yalova'lıdır.
Biri Özgün diğeri de Yenal.
Tanımıyor musunuz ?
Karizma abileri
:P

Kullanıcı avatarı
nightt
Üye
Üye

Mesaj gönderen nightt »

17-18 inde ordaydık arkadaslarla. guzel bi yer gibime geldi başım donduunden pek bişey goremedim
kill you..

Kullanıcı avatarı
rahibe_teresa
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen rahibe_teresa »

yaLovaa.... :006
tayfa çoktur orda ama yalova yı sefmem nedense :oops:
\\ kimdi giden kimdi kalan giden mi suçluduR heR zaman.. //

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

aslında tatil için gelinebilecek yer ama yalovaya diil çınarcığa
10 gün kal sonra defo git.
yaşanılacak bi yer değil
çünkü hayat yok.
ama güzel işte ya 8)

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fromhelllll »

bütün yalovalýlarý toplamýssýnýz foruma yaaa cok ozledim ben yalovayýýýý....

Kullanıcı avatarı
PembeKelebeK
Üye
Üye

Mesaj gönderen PembeKelebeK »

güsel sakin bi yer ama ööle cok fazla bi ortamı yok..eski erk arkım yalowalı olduu için gidip geliodum ama ne bilim...öyle cok ısınamadım..ama acarlarda sağlam annem kebap yapıolar ne yalan sööliyim :P bi de lunaparkın ordaki waffle... :010 twsiye ederim...hmm..düşününce aazım sulandı walaaa
jeden morgen wenn ich erwache erlebe ich die allergrößte freude: nämlich başak zu sein..

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

PembeKelebeK yazdı:güsel sakin bi yer ama ööle cok fazla bi ortamı yok..eski erk arkım yalowalı olduu için gidip geliodum ama ne bilim...öyle cok ısınamadım..ama acarlarda sağlam annem kebap yapıolar ne yalan sööliyim :P bi de lunaparkın ordaki waffle... :010 twsiye ederim...hmm..düşününce aazım sulandı walaaa
bak annem kebap süperdir heee :-D
bide yalovanın patates ekmeği meşşurdur alt üst ketçap mayonez ehehe ben başka yerde böylesini görmedim yaa yalovadan başka...

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

su en son rock fest olayýndan sonra yalovadan temelli sogudum yalovanýn...... diyecem bana yakýþmaz diye diyemiyorum. su yalovadaki biraz popilarite kazanmak için kendini satacak olan insanlar yokmu bunun bir örneginede festivalde rastladýk festivalin sunumunu yapan arkadaþ kimse artýk otopark sahnede ve herkes eglenirken mikrofonu alarak bu otopark konseri diil arkadaþlar diyip seyirciyi gruba karþý dolduruþa getiriyor eeee sonrasý ne diðer gruplar zaten fiyasko yuhlayanlar bagýran caðýranlar sonu kavga hayal kýrýklýgý bu þehirin tüm erkekleri mi yalço kavga etmek neyin çözümü ........

Burhan_abi
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen Burhan_abi »

fromhelllll yazdı:su en son rock fest olayından sonra yalovadan temelli sogudum yalovanın...... diyecem bana yakışmaz diye diyemiyorum. su yalovadaki biraz popilarite kazanmak için kendini satacak olan insanlar yokmu bunun bir örneginede festivalde rastladık festivalin sunumunu yapan arkadaş kimse artık otopark sahnede ve herkes eglenirken mikrofonu alarak bu otopark konseri diil arkadaşlar diyip seyirciyi gruba karşı dolduruşa getiriyor eeee sonrası ne diğer gruplar zaten fiyasko yuhlayanlar bagıran cağıranlar sonu kavga hayal kırıklıgı bu şehirin tüm erkekleri mi yalço kavga etmek neyin çözümü ........
Yalova çok geri kafalı bir memleket geçen senelerde de Kürt kavgası çıkmıştı sehir ablukaya alınmıştı zaten o olaylardan sonra sogumuştum bu sehirden ayrıca bizim Kocaeli ile sınır meseleleri vardı ordanda bir antipatim var Yalovaya ..
"Namazını kıl Ölüm gelmeden...!"

"Dünya hayatı bir oyun ve eğlenceden ibarettir.."

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Burhan_abi yazdı:
fromhelllll yazdı:su en son rock fest olayından sonra yalovadan temelli sogudum yalovanın...... diyecem bana yakışmaz diye diyemiyorum. su yalovadaki biraz popilarite kazanmak için kendini satacak olan insanlar yokmu bunun bir örneginede festivalde rastladık festivalin sunumunu yapan arkadaş kimse artık otopark sahnede ve herkes eglenirken mikrofonu alarak bu otopark konseri diil arkadaşlar diyip seyirciyi gruba karşı dolduruşa getiriyor eeee sonrası ne diğer gruplar zaten fiyasko yuhlayanlar bagıran cağıranlar sonu kavga hayal kırıklıgı bu şehirin tüm erkekleri mi yalço kavga etmek neyin çözümü ........
Yalova çok geri kafalı bir memleket geçen senelerde de Kürt kavgası çıkmıştı sehir ablukaya alınmıştı zaten o olaylardan sonra sogumuştum bu sehirden ayrıca bizim Kocaeli ile sınır meseleleri vardı ordanda bir antipatim var Yalovaya ..
evet geçen sene burda iki aile arasında kavga çıkmıştı ve bi iki kişi ölmüştü... ailelerin bi tarafı kürt diğer tarafı lazdı ve yalova karışmıştı baya hemde.. zaten ufak biyer hemen belli oluyodu.... heryer polis kaynıyodu... baya bi kötüydü yane...

bunun dışında evet oldukça geri kalmış bi şehirdir yane kapalıo denilebilir insanları için.... ufak biyer ve yeni şeylere oldukça kapalı... ama çok severim benim için apayrı biyerdir o ayrı...

,ama insanları biraz geridir işte tek sorun orda.. eğer 4 yıllık bi üniversite kurulursa yalovaya ozaman gelişim gösterir hemde baya bayaa gösterir... öle şeyler konuşuluyo ama bilemicem tabe...

bide sınır muhabbeti ne yaa sınır davası yüzünden antipati mi duyulurmuş.. altınova kocaelinin olsa nolcak yalovanın olsa nolcak görende suriyeyle tartışılan HATAY sorunu sanaacak yaa... sırf sınır davası bukadar antipati yaratıyosa valla komik biraz ha kocaelinin ha yalovanın.. sonuçta aynı yer deilmi be... :010

Kullanıcı avatarı
fromhelllll
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

buraya ne üniversite kurmasý býrak üniversite kurmayý baþkent yapsan bu þehir geliþmez ögrenciye saygý mý var oraya gelen ögrencileri ........... görürseniz ögrenci yalovayý benimser yada yalova için çalýþýrmý ben böyle þehrin gerisini anemi tamamlasýn.......

gosarias
Üye
Üye

Mesaj gönderen gosarias »

haha en guzel cevabı wermıssın kaan :010

Kullanıcı avatarı
shadow_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Dorian geliyormuş...
http://www.dorianweb.com/

umarım yalan olmaz

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

geliceklerdir çünkü türkiye turnesindeler... yer arıyolardır muhtemelen burda konser vemek için...
çanakkaleyede gelecekler bizden bizim rak kulübünden mekan ayarlamamızı istediler... ayarladık işte olucak.. oda belli olur yakında yalovada yer ayarlayabilirlerse...

bana sorarsan gelse noluurrr gelmese nolur... sevmem etmem....:)