Joker(istanbul)

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Joker(istanbul)

Mesaj gönderen omarylmz »

İstiklalde ilerlerken ağa caminin oradan donuosun. hacı bişe lokantası var oradaki girişten girip 4.kata cıkıosun. karsında super matrak sahibi(kendisinin itu'deki 9.senesi ama hala mezun olamadı) ve jokeeeer.
kendisine has bi kokteyli var adı:NURİ ALÇO :-D şişeyle satılıo. 70lik şişe 25ytl. tatlı bi kokteyl. bu ne yaa ben bundan 2şişe icerim diyosun ama oyle olmuo. iciyosun biraz hic bişeyin yokken bi anda çarpıyo. kafası baya guzel. şiddetle tavsiye edilir. ugramadan gecmeyin derim. oyle bi ickiye verilebilcek en ii ad verilmiş bence :-D :003
the dreams in which im dying are the best ive ever had

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen veronique »

muhtesem sandvicleri vardı buranın. bikac yıl onceydi gitmiktik, self servisti hala oyle midir bilmiyorum ama cok icten bi mekandı hatırladıgım kadarıyla.. :)
bi dahaki gidisimde nuri alcoyu da deneyeyim bari :P

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:muhtesem sandvicleri vardı buranın. bikac yıl onceydi gitmiktik, self servisti hala oyle midir bilmiyorum ama cok icten bi mekandı hatırladıgım kadarıyla.. :)
ya geçmişi hakkında pek bilgim yok ama sanırım deişti. sadece ismi aynı. eskiden oyun fln oynanan bi cafeydi sanırım, şuansa bar :-D

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

omarylmz yazdı:
veronique yazdı:muhtesem sandvicleri vardı buranın. bikac yıl onceydi gitmiktik, self servisti hala oyle midir bilmiyorum ama cok icten bi mekandı hatırladıgım kadarıyla.. :)
ya geçmişi hakkında pek bilgim yok ama sanırım deişti. sadece ismi aynı. eskiden oyun fln oynanan bi cafeydi sanırım, şuansa bar :-D
evet dogru oyleydi ama alkol satısı vardı tam bi cafe de sayılmazdı.. tekrar ugramanın zamanı gelmis demek ki :)

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:
omarylmz yazdı:
evet dogru oyleydi ama alkol satısı vardı tam bi cafe de sayılmazdı.. tekrar ugramanın zamanı gelmis demek ki :)
kesin deişmiş o zman. yok oyun fln artık. ama nuri alcoyla baya bi çoştu adamlar. insanların başka yerlerde işi olsa bile geliolar 5-10dakkada hemen icip konser vs. nereye gitmeleri gerekiyosa oyle gidiolar. cok guzel bi içki ya. ne kusma ne baş agrısı. hem de super kafa yapıo. ben son ictigimdeki 3saatimi hatırlamıom. arkadaslar anlattı ertesi gün :-D

Kullanıcı avatarı
veronique
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

kesinlikle gidip icicem en kısa zamanda ve yorumlarımı yazıcam :P

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

veronique yazdı:kesinlikle gidip icicem en kısa zamanda ve yorumlarımı yazıcam :P
aman dikkat nuri alconun gazozlarından esinlenerek o isim verilmiş :-D

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Re: Joker(istanbul)

Mesaj gönderen fanta »

omarylmz yazdı:İstiklalde ilerlerken ağa caminin oradan donuosun. hacı bişe lokantası var oradaki girişten girip 4.kata cıkıosun. karsında super matrak sahibi(kendisinin itu'deki 9.senesi ama hala mezun olamadı) ve jokeeeer.
kendisine has bi kokteyli var adı:NURİ ALÇO :-D şişeyle satılıo. 70lik şişe 25ytl. tatlı bi kokteyl. bu ne yaa ben bundan 2şişe icerim diyosun ama oyle olmuo. iciyosun biraz hic bişeyin yokken bi anda çarpıyo. kafası baya guzel. şiddetle tavsiye edilir. ugramadan gecmeyin derim. oyle bi ickiye verilebilcek en ii ad verilmiş bence :-D :003
merak ettim jokeri...ilk fırsatta gidijem
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

cok pis reklam yaptım. pazartesi okulda gorursem adamı direk komisyon istiycem :P

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen simsiyah_85 »

ya abi bende hiç etki etmedi o nuri aliço :) önce rakıyla başladık geçenlerde başka bi mekanda sora jokerde nuri alço içtik sadece energy tadı vardı :P pek etkilemedi beni :-D ama yinede tatlı bi içecek doru diosun :)
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
angelofthell
Üye
Üye

Mesaj gönderen angelofthell »

fındıkkıran die tatlı bi içki var joker'de o da güseldir ...benim de ilk tercihim nuri alço...içkiler güsel ama ortamı sevmiorum,müzikler de hoşuma gitmio genelde, bi de cumartesi geceleri joker'de nefes alınmıo,o kdr kalabalık...gündüzleri hala oyun oynanabilio sanırım
dying is an art, like everything else.
I do it exceptionally well.

Kullanıcı avatarı
SleeplessSoul
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen SleeplessSoul »

İçkileri basit ve kötü.Nuri Alço diye tabir edilen içki sadece vodka,enerji içeceği,elma şurubundan ibaret.

Bu mekanı tercih edeceklere önerim,daha önceden demini alıp gitsinler bu mekana.Ama o zaman gerçekten de eğlenirler.Kalabalık olduğu bir günde tercihan utangaç olmayan ark.larla gitmeleri tavsiye edilir.İçeri girerince bir köşede oturup kalmayın,eğlenmenize bakın..
Satılık düşler sokağından geçiyorum,ellerimde hayallerim..Sıkıca kavramışım..Korkuyorum..

Siyah8 - Bas Gitar
. www.Siyah8.com .

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bi kaç saat önce ordaydım yine güzeldi.. feci içtim yine ama bişe olmadı o içecekten zarar gelmio abi bunu bilir bunu sölerim adı her ne kadar nuri aliço olsada raat rat içiniz lafta öle çünkü yada beni çarpmıo bilmiorum :-D
hayat farkında mısın, anlıyor musun durumu? beni yendiğin an kaybettin sen bu oyunu!

Kullanıcı avatarı
_RockMania_
Üye
Üye

Mesaj gönderen _RockMania_ »

bende gidicem ya Nuri Alço idolüm :-D
"Kendime Rağmen Durmam Basar Giderim" Sen "İster Yaşa, İster Sön"..... <<<GaNaMos>>> ...

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

simsiyah_85 yazdı:ya abi bende hiç etki etmedi o nuri aliço :) önce rakıyla başladık geçenlerde başka bi mekanda sora jokerde nuri alço içtik sadece energy tadı vardı :P pek etkilemedi beni :-D ama yinede tatlı bi içecek doru diosun :)
ne kadar iciosunki ne hızla iciosunki bunlar onemli. yarım şişe benm kafamı guzel yapıo genelde. bi çeyrek daha icince hoş olmuo :003

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen st_anger_07 »

bu nuri alço ne ya

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bi çeşit kokteyl

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

iyimi_? yani oraya özgü bişeymi sadece yoksa tütkiyede heryerde varmı

Kullanıcı avatarı
omarylmz
Müdavim Üye
Müdavim Üye

oraya ozgu bişe. tatlı kokteyl ama etkisi fena deil. o yuzden bence ii ben seviorm

Kullanıcı avatarı
simsiyah_85
Müdavim Üye
Müdavim Üye

omarylmz yazdı:ne kadar iciosunki ne hızla iciosunki bunlar onemli. yarım şişe benm kafamı guzel yapıo genelde. bi çeyrek daha icince hoş olmuo :003
walla bu alıntı yaptığın mesajda o sefer ki gidişimde 5-6 duble rakı üstüne yarım yada yarıma yakın da nuri aliço içmiştim
jokerde en fazla 30 dk fln kaldık hatırladım kadarıyla :)

Kullanıcı avatarı
st_anger_07
Müdavim Üye
Müdavim Üye

bu nuri alço nun içindeki alkol miktarı ne kadar