Çanakkale

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Çanakkale

Mesaj gönderen orphanedland_x »

arkdslar bu baslık daha önce acıldıysa söleyin..
canakkale hem tarihi hem turistik acıdan mükemmel biyer..canakkaleli olduum icin sanslıyım..
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen bloodline666 »

vay memleketim benim hemde güel memleketim yok valla öyle bir şehir diyecemde abartıcam biraz ama şaka bir yana gerçekten güzel biryer gitmeyenler varsa mutlaka gitmeliler bigayada beklerim arkadaşlar :006
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
miri
Üye
Üye

Mesaj gönderen miri »

gerçekten etkileyici bir yer orda yaşananları bilerek oraları gezmek müthiş bi duygu görülmesi, gezilmesi gerekir kesinlikle :wink:
...We don't have a choice... But we still have a voice....

Kullanıcı avatarı
fanta
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen fanta »

hawasından mıdr suyundan mı bilmiorm ama çok souk bi şehir gbi geldi çanakkale bana ....huzur wermedi.....
edison bile pişman...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çanakkale

Mesaj gönderen kitten »

morjan yazdı:hawasından mıdr suyundan mı bilmiorm ama çok souk bi şehir gbi geldi çanakkale bana ....huzur wermedi.....
kesinlikle katılıyorum..hele o boğazın kenarındaki tepeler falan ölee cansız duruyoki insanın içi bunalıyooo.. bide bi söylenti var akşamları top sesleri duyuluyomuş dağlarda ne kadar doğru yada yanlış bilemiyorumm..ama hiç ısınamadım oraya :o

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Re: çanakkale

kitten yazdı:
morjan yazdı:hawasından mıdr suyundan mı bilmiorm ama çok souk bi şehir gbi geldi çanakkale bana ....huzur wermedi.....
kesinlikle katılıyorum..hele o boğazın kenarındaki tepeler falan ölee cansız duruyoki insanın içi bunalıyooo.. bide bi söylenti var akşamları top sesleri duyuluyomuş dağlarda ne kadar doğru yada yanlış bilemiyorumm..ama hiç ısınamadım oraya :o
öldürürsün sen adamı valla yarıldım yok böyle birşeyi kim duyuyormuş ben hiç duymadım valla canakkaleli vardı bu forumdad uyan varmı ben bigadan hiç duymadım valla ama :-D :-D
ben seni sevdim ya o bana yeter köpek sen beni bırakıp s...tir olup gittin yaaaaaa bende senin gibilerin taaaaaaaaa a.q.

Kullanıcı avatarı
astalavista
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen astalavista »

ewt ben 2 yıl orada okudum inanılmaz güzel bir yer oralı olmak istemem ama yılda 5 kez gitmek isterim...

Kullanıcı avatarı
kitten
Müdavim Üye
Müdavim Üye

çanakkale

Mesaj gönderen kitten »

bloodline666 yazdı:
kitten yazdı:
öldürürsün sen adamı valla yarıldım yok böyle birşeyi kim duyuyormuş ben hiç duymadım valla canakkaleli vardı bu forumdad uyan varmı ben bigadan hiç duymadım valla ama :-D :-D
valla söylenti işte :-D :-D

Kullanıcı avatarı
nlpy
Üye
Üye

Mesaj gönderen nlpy »

her yaz gidiıorum ve tam merkezde boğazda ki evde kalıoruz ama hiç öyle bşii duymadım ama bi perli ev söylentisi var tm karşımızda kı :x çÇok korkuÇ görünüo :(
"Müziği enstürman değil siz yaparsınız"

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

nlpy yazdı:her yaz gidiıorum ve tam merkezde boğazda ki evde kalıoruz ama hiç öyle bşii duymadım ama bi perli ev söylentisi var tm karşımızda kı :x çÇok korkuÇ görünüo :(

o ev söylentileri heryerde var ya sadece çanakaledeki o ev için değil yani :-D korku filmi gibi valla

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen vaga_bond »

geçen yaz gittim bi hafta kaldım geğiklideydim ve bozcadaya gittim bol bol ama sizi bilmem de ben kendi adıma çanakkaleyi sevmedim hiç yani bozcaada ya bayıldım acaip sevdim orayı ama çanakkalenin içini hiç sevmedim ve ilginç olan orası çoğunlukla bi tatil yeri yani insanlar oraya bozcaada için gidiyorlar bolbol ama gelin görün ki merkeze şortla gitme gafletinde bulundum ben nerden biliim o insanların öle iğrenç olabiliceini adamın yanında hatun var elini tutuyo ama sanki ilk kez şortlu birini görmüş gibi bakıyo o iğrenç bakışlardan gezemedik bile film izleyip doğruca geğikliye dönmüştük.muhtemelen gitmem bi daha :o
Ne hissettiysem, ne bildiysem
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.
Yoksa sen de mi affedilmeyensin???

Kullanıcı avatarı
kindmonster
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen kindmonster »

gitmeyi çok isterim.binlerce şehit yazıyor.tarihi bir yer.orada yaşamak isterdim.bari ölmeden görebilsem :013
İşsizlik başa bela,kahrolsun bankalar..

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

ya evet bide böle bi durum var yahu temmuzun ortasında nası bi rüzgar vardı yani ağız tadıyla geceleri sahile inip muhabbet edemiyoduk.hatta öyleki yattıımız zaman rüzgarın uğultusundan tırsıyodum yani evet rezalet ama öğle bi ses çıkarıyoduki uyuyamıyodum tırsıntıdan :oops: :-D
Hasta ve yorgunum tek başımayım.Orada olabilir misin, çünkü seni bekleyen kişiyim ben.

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

atalarımızın kemiklerini sızlattığımız için olabilir mi acaba bende aynı duyguyu yaşıyorum...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

vaga_bond yazdı:
ya evet bide böle bi durum var yahu temmuzun ortasında nası bi rüzgar vardı yani ağız tadıyla geceleri sahile inip muhabbet edemiyoduk.hatta öyleki yattıımız zaman rüzgarın uğultusundan tırsıyodum yani evet rezalet ama öğle bi ses çıkarıyoduki uyuyamıyodum tırsıntıdan :oops: :-D
yanlız bu kadar da olmaz öldürmüşsünüz benim memleketimi daha neler ben ilk defa duyuyorum ki ayrıca şorrt mort davası heryerde oluyor bir orada yokki :006

Kullanıcı avatarı
hi_fi_girl
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen hi_fi_girl »

bloodline666 yazdı:
vaga_bond yazdı:
yanlız bu kadar da olmaz öldürmüşsünüz benim memleketimi daha neler ben ilk defa duyuyorum ki ayrıca şorrt mort davası heryerde oluyor bir orada yokki :006
sen adapte olmuşsun demekki oraya..

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

hi_fi_girl yazdı:
bloodline666 yazdı:
vaga_bond yazdı: ya evet bide böle bi durum var yahu temmuzun ortasında nası bi rüzgar vardı yani ağız tadıyla geceleri sahile inip muhabbet edemiyoduk.hatta öyleki yattıımız zaman rüzgarın uğultusundan tırsıyodum yani evet rezalet ama öğle bi ses çıkarıyoduki uyuyamıyodum tırsıntıdan :oops: :-D
sen adapte olmuşsun demekki oraya..
benim adapte olup olmamam mesele değil bir ikincisi bu heryerde oluyor bunları bir şehre mal etmek cok yanlış

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

ohaa yaa amma abartmışsınız yok şortluya bakıyolar yok perili ev yok top patlıyo...
geçin bunları bunlar hikaye...
benim bu sene 3. senem orda okuyorum çomüde işte... ilk sene evet ısınamadım ama şuan çok mutluyum çok seviyorum şahsen...
süper biyer biraz küçük sadece...
halkı biraz souk olabiliyo öğrenciye karşı evet ama herkes için aynı şeyide söyleyemeyiz...
valla öle bi bahsetmişsinizki yani çanakkale bölee oldukça kapalı insanları yobaz insan görmemiş felan sanıcak..
alakası yok... ben 3 senedir ordayım böyle bişiye şahit olmadım olacamıda sanmıyorum...
fevzipaşa diye bi mahallesi vardır çingene mahallesi olarak bilinir burda.. orasınbiraz tehlikelidir sadece... yani şöle bişi var meselaa bilmem kaç sene evvel o mahalle türkiyede en çok olay olan adam öldürme hırsızlık vb şelerde ilk üçteymiş.. işte oralarda biraz sorunlar olabilir evet onlar yol kesip bıçak çekip para isteyebilir sadece okadar...
buda heryerde olan bişi zaten..
bukadar yerin dibine sokmayın yani izin vermem :) ilk başlarda sevmesemde şimdi çok sevdiğim biyerdir.. en güzel günlerimi geçirdiğim yerdir..:)

Kullanıcı avatarı
orphanedland_x
Üye
Üye

Mesaj gönderen orphanedland_x »

katılıyorum...
bende bi ç.kaleli olarak kabul ediyorum ewet bazı insanlar souk olabiliyo ama bunu genellemek cok yanlıs bence..
dediin gibi fewzipasayı cıkarırsak bicok sehirden güzeldir benim memleketim :-D
6 Hafta önceki düşüncelerimi hala daha sürdürmemi bekliyorlar...Eğer öyle olursa kölesi olmaz mıyım düşüncemin...

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

_hasonowic_ yazdı:ohaa yaa amma abartmışsınız yok şortluya bakıyolar yok perili ev yok top patlıyo...
geçin bunları bunlar hikaye...
benim bu sene 3. senem orda okuyorum çomüde işte... ilk sene evet ısınamadım ama şuan çok mutluyum çok seviyorum şahsen...
süper biyer biraz küçük sadece...
halkı biraz souk olabiliyo öğrenciye karşı evet ama herkes için aynı şeyide söyleyemeyiz...
valla öle bi bahsetmişsinizki yani çanakkale bölee oldukça kapalı insanları yobaz insan görmemiş felan sanıcak..
alakası yok... ben 3 senedir ordayım böyle bişiye şahit olmadım olacamıda sanmıyorum...
fevzipaşa diye bi mahallesi vardır çingene mahallesi olarak bilinir burda.. orasınbiraz tehlikelidir sadece... yani şöle bişi var meselaa bilmem kaç sene evvel o mahalle türkiyede en çok olay olan adam öldürme hırsızlık vb şelerde ilk üçteymiş.. işte oralarda biraz sorunlar olabilir evet onlar yol kesip bıçak çekip para isteyebilir sadece okadar...
buda heryerde olan bişi zaten..
bukadar yerin dibine sokmayın yani izin vermem :) ilk başlarda sevmesemde şimdi çok sevdiğim biyerdir.. en güzel günlerimi geçirdiğim yerdir..:)
fevzi paşa gibi mahalleler heryerde vardır ankara istanbul .........heryerde ama millet bok atmak için elinden geleni yapıyor birdaha gelmeyin o zaman benim çanakkaleme de bakmasınlar sana :006

Kullanıcı avatarı
vaga_bond
Müdavim Üye
Müdavim Üye

kimseye sormicam gittiğim yeri.bişeyi sevmek gibi bi hak varsa sevmemekte vardır.bozcaada ya lafım yok yada geyikli ye ama çanakkale yi sevmedim bu kadar.

Kullanıcı avatarı
bloodline666
Müdavim Üye
Müdavim Üye

sevmeyen gelmesin gelende kötülemesin lütfen saygılar :006

Kullanıcı avatarı
_hasonowic_
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen _hasonowic_ »

hahaha muhabbete bak yaaa :D

Kullanıcı avatarı
Mehzk
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen Mehzk »

ÇANAKKALE, tarih yazılı orada,gidip okunmayı bekliyor...Diyerekten lisede Çanakkale' de 7 medeniyetin kalıntıları olduğu kafamıza zorla sokulmuştu...Neyse Çanakkale konusu açılınca tüylerim diken diken oluyor...Pofff tozlanmış bir gönül meselesi, galiba birazda çürümüş, rutubetten olsa gerek... :020
Döv Onları,Filmlerdeki Gibi,Topumu Kestiler,Pestillerini Çıkart Onların...

seyytan
Üye
Üye
İletişim:

Mesaj gönderen seyytan »

Adalarından Bozcaada yı cok severim...