Tömbeki

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Tömbeki

Mesaj gönderen lastgasp »

kocatepenin oralarda ara sokaklardan birinde , nejima'nın yanında..
öle abartılcak cok bişiyi yok tek artısı ortamı güzel, samimi,sıcak.. daha ne olsun :010 cok severiz biz cok giderizz :-D
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
lonly
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lonly »

kesinlikle gitmemeye karar verdğim yer önceleri aa abi allaha şükür doğru düzgün şarkılar çalan bi yer varmış die gitemekten zevk aldığım sonra servisin berbatlığıdan dolayı vazgeçtiğim bi mekan..çay istersin gelmez yemek istersin gelmez deli eder yani :016

ama müzik ve ortam hakkten hoştur.cıstak cıstak parçalar dinlemek zornda kalmazsınz :010
insan kendine rağmen yaşamayı bilmeli bazen...

Kullanıcı avatarı
stigma_26
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen stigma_26 »

Gidilmez mi Tömbeki'ye???Bi aralar her gün ordaydýk yaw...yalnýz sinir olduðum bir nokta war...her zaman bir grup insan Ýngilizce konuþmaya çalýþýyor...zaten Ýngilizce'den býkmýþ bir ben olarak bu duruma sinir oluyorum :(
That's me in the corner...

Kullanıcı avatarı
deathster
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen deathster »

ben beğenmedim orayı ya nargilesi nargile değil sıcak içeceklerinin içinde çikolata görünümünde tahtalar oluyo sıkıcı bi ortam burdaki meyhaneler daha eğlenceli :010
Thousand of cars and a million guitars, Screaming with power in the air, Weve found the place where the decibels race, This army of rock will be there

http://www.myspace.com/firewind DİNLE!!!

Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

replica yazdı:ben beğenmedim orayı ya nargilesi nargile değil sıcak içeceklerinin içinde çikolata görünümünde tahtalar oluyo sıkıcı bi ortam burdaki meyhaneler daha eğlenceli :010
kıhkıhkhıhkıkhhh... ayh o tahtalar pek komikti yaa.. hala amacını anlamış diilim.. ama kesin vardır bi bildikleri.. :-D ..
bencede gitmesem bişi kaybetmem yane..
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

Mesaj gönderen ibAdeath »

herkesin meyvalı nargile içtiği bir nargilecide * "abi töbeki var mı?" diyince nargilecinin elimi sıkıp delikanlı bir uslupla "selamın aleyküm" demesine sebep olan the original nargile. gercekten cok ağır olan 2-3 saat içimin sonunda kafa yapan ve hayatı kesinlikle kısaltan bu menet insanı 3 nefeste rahatlatır. marijuana ya yakın bir etki hissetim severim tömbekiyi: )