Karga (Kadıköy)

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
angel_of_the_hell
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Karga (Kadıköy)

Mesaj gönderen angel_of_the_hell »

anam bunca istanbullu neden bu başlığı açmamış acaba??.. yine isotcuğumun aşıladığı şeylerden biridir karga.. bi kere götürdü oraya.. ondan sonra her istanbul maceramda bide karga macerası atlatırım.. :-D .. harika bi mekandır.. avizesini cebe indirceğim günü merakla bekliyom.. :-D
***Derdin varsa $arap olayım...*** Düğün, ni$an, sünnet ve bilumum kutlamalar için itinayla albüm yapılır.. ula$mak isteyenler bana ula$cak bi yol bulsunlar.. =)
{Minno$um.. Pamuktun, bulut oldun..}

213
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen 213 »

Biraz pahalı ama gerek müzik,gerek kültür ve aktiviteleriyle sağlam bir mekandır.
Boşlukta kemiklerin kanattığı karanlık; Sürekli geceye bölünen saatlerin asıldığı yer. Kıyı boyunca çalınan sabah:Esrik tin.Sehpada unuttum başımı, us yitik..

Kullanıcı avatarı
theHeLL
Müdavim Üye
Müdavim Üye
İletişim:

Mesaj gönderen theHeLL »

masal evi ne kıyasla daha üst kesime hitap edermiş gibi görünen aslında bikere gidince ulan haftaya bidaha mı gitsek dedirten loş puslu ve saatlerce muhabbet edilebilecek nadir yerlerden..masal evi ni tek geçmeme rağmen karga nın yeri de ayrıdır bende angel ımla gittiğimiz gün süperdi mesela..anı barındırmada ve duygulandırmada tektir barlar sokağında karga bana göre..onun dışında abuk sabuk zamanlarda "damsız almıyoruz arkadaşım" diyen hödük bodyguard ın ortaya çıkması da (hele ki çarşamba akşamüstü6buçuk hönk dimi) moral bozucu ötesidir..yine de dediğim gibi yalnızlığa gömülmek ve içkinin içindeyken muhabbetin dibine vurmak iin güzel mekandır
"Eğer cennete o vakit istenmemişsem (doğum), ısrar etmeyeceğim.."