Keyif Bar (Ankara)

Kafeler, barlar, şehirler, semtler...
Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

Keyif Bar (Ankara)

Mesaj gönderen ibAdeath »

death ve black sevenler için ank.da bır numaralı mekan tek kötü yani küçük olması.

Kullanıcı avatarı
lastgasp
Müdavim Üye
Müdavim Üye

Mesaj gönderen lastgasp »

nerde?
dün söylediğim neyse ona inanıyorum . aslında ne söylediğimi tam bilmiyorum . ama ne düşündüğümü biliyorum . ve söylediğim şeyin o olduğunu varsayıyorum .

Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

tarife yardımcı olayım hemen...sakaryayı az buz bilio olmanız gerekli tabi...eğer nüansı soloyu yada nil'i falan biliosanız şahane..yok bilmiom diosanız...eski rembetikonun sokağında diyim..sakaryanın mithatpaşaya en yakın yerinde adres barın olduğu binanın en alt katında hatta kenarında köşesinde nihayet die alter çalan bi mekan daha var...müdavimlerinden olduum için ev sahibi gibi davranabilrm sanırım) herkesi bekleriz
Dün balkonun  demirlerine tırmandım asağı baktım yasamak için bir sebep aradım kendi kendime hiç bir sebep yoktu ama ben yinede yaşamayı seçtim.

Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

ama eski havası kalmadi keyif bar ın siyah giyen barbi motorlar takım elbiseli ve cenabet yurdum abazları işgal etmıs durumda mabedimizi ayrıca keyif sulu birası ve müzik kutusuyla ünlüdür: )
Dün balkonun  demirlerine tırmandım asağı baktım yasamak için bir sebep aradım kendi kendime hiç bir sebep yoktu ama ben yinede yaşamayı seçtim.

Kullanıcı avatarı
matiere
Üye
Üye

Mesaj gönderen matiere »

hala keyif duruyomu ...varlığ ykuğu ne far eder artık :(
ra

Kullanıcı avatarı
ibAdeath
Üye
Üye

matiere yazdı:hala keyif duruyomu ...varlığ ykuğu ne far eder artık :(
sanirim haklısın artık cok bi önemi yok

:cokamacokpissinirlenensmile